Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

SP info … malo detaljnjiji

BBI odeeeeeee

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Frknuo DRYS po 5.50… bolje par % u ruci nego da kasnije zbrajam minus, ima trenutno i boljih brodara a za naftne bušioničare trenutno i nisu dobri dani.

Gledam što da kupim, gledam, osim UCO mi ništa ne zapinje za oko.


Frknuo DRYS po 5.50… bolje par % u ruci nego da kasnije zbrajam minus, ima trenutno i boljih brodara a za naftne bušioničare trenutno i nisu dobri dani.

Gledam što da kupim, gledam, osim UCO mi ništa ne zapinje za oko.


da busotine bas ne stoje dobro….dptr jucer prodao…sa par posto + a na otvaranju imao ljepi plus..
bbi se zaigrao…uzeo cca 0.50 $ cekam izbijanje pa van…DZZ nije lose…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Frknuo DRYS po 5.50… bolje par % u ruci nego da kasnije zbrajam minus, ima trenutno i boljih brodara a za naftne bušioničare trenutno i nisu dobri dani.

Gledam što da kupim, gledam, osim UCO mi ništa ne zapinje za oko.

Kupi UCO Rocky5!

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

utekao iz BBI na vrijeme , brljavio sa ovim stop-limit nalozima…skoro ostao bez profita….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

ode sve u pičku materinu danas

Pravi jebači s dosta para ne pišu na ovom forumu, već samo mi nestrpljivi...



SP futures


točno tako, danas će padati jakooo, ipak je sve crveno (dokument u prilogu!)
[/quote]

Kolega red je da vam čestitam 100% ste pogodili [thumbsup]
Ima li koji info za sutra ???
Da i mi ubijemo koji $

Ovdje upišite svoj komentar…

cash-r-a


cash-r-a

Ili shortovi-r-a idućih dva mjeseca!!!!

Da bi daytradao na NYSE trebas imati minimalno 25000 $ s tim da ne spominjemo rizik i pritisak. Znaci ostaje nam samo ZSE. To sto ti pricas mi gledamo vec pola godine.
http://www.seebiz.eu/hr/burze/smijesno-rusenje-crobex-a-deset-sekundi-prije-kraja-trgovine,77707.html
Ljudi jel istina ovo ili … ?

who dares, wins

Dobro da nisam uzeo UCO jučer, evo još tone nafta…
Hmm

pogled na futures s&p 500

http://www.svijet-dionica.net/index.php?option=com_content&view=article&id=418:sap-500-futures-tjedni-grafikon-&catid=53:tehnika-analiza-indeksi

a da si kao ja jučer kupio MBHI, za sve pare, sada mi ne ostaje drugo nego da rezerviram si mjesto ispod mosta Mladosti u kvartu.

New Report

Close