Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

nije radilo

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

dajte neke tipove
možda uložim neku paru u usa

Postanite Eu-robovi


dajte neke tipove
možda uložim neku paru u usa

banke

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

WMB


WMB


stari ovo je firma…. [thumbsup]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


dajte neke tipove
možda uložim neku paru u usa

Ova ti je dobra [thumbsup] [proud] ….. ali nažalost nema na bonove i točkice samo cash.

mozda da mi ti posudis nekaj
dam ti za frizuru

Postanite Eu-robovi


Jučer ih bilo 70 za short slobodnih danas ko gov++ ih ima

Symbol: CNLG
Availability: 100’000
Exchanges: NASDAQ, CSFBALGO, CSFBCROSS, DARK1, JEFFALGO, NITEECN, TMBR, TRACKECN, EDGEA, DRCTEDGE, LAVA, LEVELATS, BATS, NSX, BEX, DRCTIOI, ARCA, BTRADE, ISLAND, ISE, CBSX, IDEAL, IBSX, MIBSX


se sječaš kaj smo pričali na skype…

eto sada vidiš zakaj je bilo free dionica za short…bilo je u planu da shebu ekipu…jadnici koji su shortali na 2.2 ne osječaju se dobro..

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!



Jučer ih bilo 70 za short slobodnih danas ko gov++ ih ima

Symbol: CNLG
Availability: 100’000
Exchanges: NASDAQ, CSFBALGO, CSFBCROSS, DARK1, JEFFALGO, NITEECN, TMBR, TRACKECN, EDGEA, DRCTEDGE, LAVA, LEVELATS, BATS, NSX, BEX, DRCTIOI, ARCA, BTRADE, ISLAND, ISE, CBSX, IDEAL, IBSX, MIBSX


se sječaš kaj smo pričali na skype…

eto sada vidiš zakaj je bilo free dionica za short…bilo je u planu da shebu ekipu…jadnici koji su shortali na 2.2 ne osječaju se dobro..
[/quote]

Neznam po meni nesto nije uredu ,,, na naked short listi su znaci da nisu za pokrili shortove,a sipaju ko ludi …kladim se da ce ga danas vratiti na 0% ili blizu. Neko igra veliku igru ali s kojim ciljem ??? Nešto ne štima u logici i računu …a, sad koja je igra pitaj onog na nebu. [shocked] [proud] [thumbsup]

Mislim da su otkrili da nema jaki bid i cim naraste odmah svi jos dodatno shortaju i reshortaju … tako da se vrti u krug ili ce ekslodirat gore ili dole …ali po meni prije dole

Jutros i sinoc bilo 2000 kom za short … sad :

Symbol: CNLG
Availability: 70’000
Exchanges: CSFBALGO, CSFBCROSS, DARK1, JEFFALGO, NITEECN, TRACKECN, EDGEA, DRCTEDGE, LAVA, LEVELATS, BATS, NSX, BEX, DRCTIOI, ARCA, BTRADE, ISLAND, ISE, CBSX, IDEAL, TMBR, IBSX, MIBSX, NASDAQ

čuj shorteri ko shorteri nedaju se..
treba ovom sranju da krene..

jako je bitno da li postoji glow worm i ako postoji da li će ići patent na proizvod..

puno je pitanja…može ovo na 1$ ali bez problema i na 20$.
Sve ovisi kaj je istina i kako stvari stoje.
Hebiga ja sam kockar pa se kockam.
A ubiti i sam znaš ostatak.
lp

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

SIRI [thumbsup]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close