Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

i idem na ispovijed u nedjelju
molit se za vas odlutale

Postanite Eu-robovi

@borism

Ma ne sekiraj se ti ovdje najbolje u-lažeš. Najbolji si u-lagač. [shocked] [yawn]

nije tebi lako očito
reci tko si a ne se skrivati iza maminih skuta
ne znam što si se na mene nakalemio

al to od ovakvih likova ne mogu očekivati

ne znam kako vjeko uopće može ovakav gnoj puštati

Postanite Eu-robovi


nije tebi lako očito
reci tko si a ne se skrivati iza maminih skuta
ne znam što si se na mene nakalemio

al to od ovakvih likova ne mogu očekivati

ne znam kako vjeko uopće može ovakav gnoj puštati

Ako ste medo štedo a, prodajte se virtualno za velikog u-lagača to Vam nije uredu.
Vjeko Vam nije mama i dobit cete od njega opasku ako vrijeđate okolo.
Sanjat možete ali kod vas je sve virtualno.Šteta što Vam zvečarka u đepu nije virtualna.

On je bolji i od Buffeta. Navodno je Buffeta podučavao kako se stavljaju nalozi.
Ajde dobro, ipak je odradio Đakovštinu ako je ušao na 11 kn i kupio je dionice na 0,001$ i prodao na 10$ hehehehehheheeeee [thumbsup]

siri [shocked] dokle ????

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


siri [shocked] dokle ????

do neba

RAD je moguća meta preuzimanja od strane walgreena isto kao i douane reade u NY što je već obavljeno

knock, knock, is anyone home ?

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

cvm ,nexm [thumbsup]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Kad ide svi se hvale, kad ne ide svi šute ili je ovo zatišje pred buru?

75% ljudi koja je ovdje pisalo nikad nije niti će imati 1 kom bilo koje USA dionice
samo su pametovali … ….. pa nek van oni pišu sad ….

Ovo je bila tema na kojoj se pisalo dok nisu se pojavili raznorazni pametnjakovici …. koji okolo napadaju ljude ( eto ti primjer onaj gore spominju se gnojevi , pederi … sve i svašta)

Zato bolje pisat negdje drugdje,gdje su i ostali koji stvarno trguju u USA [bye]

Tako je kolega Kaya1, bolje se maknuti i pisati na drugim mjestima gdje ekipa IMA DIONICE nego se jebati ovdje s ljudima koji nemaju niti jednu jedinu dionicu i gubiti živce

© 2007 The Coca-Cola Company, sva prava pridržana. Coca-Cola® i boca specifičnog oblika registrirani su zaštitni znaci The Co

New Report

Close