SNHO (SN Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNHO (SN Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Koje se sve priće okreću ne bi li se spustila cijena za koju kunu???i još ovih 20 kom…ne mislite da je vrijeme za novu taktiku ova je već potpuno isfurana…
ja sam ćuo da će svemirci preuzet LRH…

Ingenius tactic for SHORT SELLING . Lik se kladi da će kupovati minus 20 posto !

Evo malo drugačija taktika ;-):

http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Burza/Roubini-Dionice-padaju-jos-20-posto-jedina-sigurna-pozicija-je-gotovina?homesrclink=carousel
[/quote]

kaj je ovo svi drukaju na dolje jedino ja prema gore? kaj sam još jedino ja u SNHOu…
ali nema veze, zarađujem pa makar i sam jer očito da ćemo uskoro na 250… [thumbsup]


kaj je ovo svi drukaju na dolje jedino ja prema gore? kaj sam još jedino ja u SNHOu…
ali nema veze, zarađujem pa makar i sam jer očito da ćemo uskoro na 250… [thumbsup]

Ima nas još koji smo još uvijek unutra.



kaj je ovo svi drukaju na dolje jedino ja prema gore? kaj sam još jedino ja u SNHOu…
ali nema veze, zarađujem pa makar i sam jer očito da ćemo uskoro na 250… [thumbsup]

Ima nas još koji smo još uvijek unutra.
[/quote]

Samo se tješite, ali kažem da je ovo spin ko Ingra

Malo O’ stoja

http://www.nacional.hr/clanak/20136/kako-je-ostoja-postao-najbogatiji-hrvat




kaj je ovo svi drukaju na dolje jedino ja prema gore? kaj sam još jedino ja u SNHOu…
ali nema veze, zarađujem pa makar i sam jer očito da ćemo uskoro na 250… [thumbsup]

Ima nas još koji smo još uvijek unutra.
[/quote]

Samo se tješite, ali kažem da je ovo spin ko Ingra
[/quote]
???????????”
Zašto da se tješim,imam 40% plusa ovdje,i baš mi je fino u njoj [lol] [thumbsup]


Malo O’ stoja

http://www.nacional.hr/clanak/20136/kako-je-ostoja-postao-najbogatiji-hrvat

kakva lopina i ratni profiterčić i još čemu država dati hotele…. stvarno smo totalno poremečeni..





kaj je ovo svi drukaju na dolje jedino ja prema gore? kaj sam još jedino ja u SNHOu…
ali nema veze, zarađujem pa makar i sam jer očito da ćemo uskoro na 250… [thumbsup]

Ima nas još koji smo još uvijek unutra.
[/quote]

Samo se tješite, ali kažem da je ovo spin ko Ingra
[/quote]
???????????”
Zašto da se tješim,imam 40% plusa ovdje,i baš mi je fino u njoj [lol] [thumbsup]
[/quote]

Dok nisi prodo se tjesi virtualno, a do tada ce vas O’stoja izmust ko kada mlijeko izvlace iz krave

Može on tražit sto zeli, no država ima najbolji pravni lijek – a to je zastara, pa si misli koliko zelis.

Ionak je sve to …


Može on tražit sto zeli, no država ima najbolji pravni lijek – a to je zastara, pa si misli koliko zelis.

Ionak je sve to …

E moj Jakobe u pravu si, lopovska je ovo država, ali što da radimo mi pošteni nego da na tuđem lopovluku zaradimo. Zato nek to daju Ostoji a on nek plati 6000, svi zadovoljni.

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

Nije nas opljačkao jedan mali Ostoja, već naša draga hrvatska vlada.


Može on tražit sto zeli, no država ima najbolji pravni lijek – a to je zastara, pa si misli koliko zelis.

Ionak je sve to …

Evo opet "padobranca"koji tumači pravo kako mu se svidi.
Molim lijepo zastara kako,čega i u kojim rokovima?

New Report

Close