SNHO (SN Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNHO (SN Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

hoće li više netko počistiti to oko 210?? dosadno je više gledati ovo natezanje…
ajmo malo akcije…

čitav dan Lrh u plusu a Snho u minusu. Ko je ovdje ludd?

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

pošto je kolega 500 komada maknio nalog odma po zatvaranju burze da se ne vidi, ja ću stavit kratak komentarić. Bilo je čak 1000 komada na kupnji po 198kn. Zato ljudi budite strpljivi i nemojte ovu dionicu više jeftino prodavati


čitav dan Lrh u plusu a Snho u minusu. Ko je ovdje ludd?

sad je spuštena LRH s jednim komadom na kraju, a SNHO dignut. vidiš da su usklađeni. Na kraju će LRH biti 4500 kuna a snho 350 kuna i još će biti vremena za dokup ako ponuda za LRH ide po 5995 kuna. To je loše za SNHO, ali on će dobiti vrijednost od preko 9500 kuna po dionici dugoročno i to je ono najbitnije.

...povijest se ponavlja...

Izgleda da ćemo danas napokon prijeći granicu od 220kn…a onda tko zna gdje će to završiti

teško da će kolega 900 ovako šta uhvatiti, jučer se zeznuo na 199,99kn, danas pokušava to povratit, al opet bi se mogao preveslat. Moj savijet mu je da lagano počne skidati sa aska i onako će zaraditi dobru lovu

Mislim da se netko stvarno voli kockati. 900 je bio na 200 kada je "netko" utopio 104 dionice po 200,10-200,10 a ovaj odmah pada na 193…kao, slučajno [lol]

i moram reći da ne krivim kolegu 900 za taj potez i ja sam razmišljao da malo protrgujem na razinama 210-190, no to mi se učinilo previše riskantnim i nisam želio da vlakić ode na novu razinu bez mene. Zahvaljujem koliegi 900 na hrabrosti, ja čekam novu razinu 230-250, a i to će mi biti prenisko za dionicu koja može potegnuti bez problema preko 300kn


Mislim da se netko stvarno voli kockati. 900 je bio na 200 kada je "netko" utopio 104 dionice po 200,10-200,10 a ovaj odmah pada na 193…kao, slučajno [lol]

mislim da mu je bolje da počisti ovo do 235 jer ionak neće dobiti jeftinije…ionak je već u minusu s obzirom da je prodao na 199,99, a s čiščenjem će pokrenuti lavinu kojom će zaraditi vjerojatno više

na Lrh po aku na snho po bidu.. kakva država takva burza [rolleyes]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Upalo još 80kom po 200,20kn… [wink]

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

Obratite pozornost na LRH,počišćeno do 2700kn [thumbsup]

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

New Report

Close