SNBA (Slatinska banka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNBA (Slatinska banka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

nigdje izričito ne piše niti da su poklonjene, niti prodane, niti dane kao nagrada…. dodijeljene!!!??? to se može tumačiti na više načina. svašta.

Mmato, 06.03.2024. u 14:25

 





skroznovi, 06.03.2024. u 13:09



 

 





zlocesti, 06.03.2024. u 10:18



 

 

Tu vam ide preuzimanje

 

 



 

zasad vidimo samo lopovluk😎

 



 

Normalno je da će se SNBA u dogledno vrijeme prodati ili preuzeti, međutim na koji način će to ići, to je glavno pitanje. Ako bude išlo po scenariju ATPL,a sve su značajke i pokazatelji na to upućeni, svim malim dioničarima tj. svim dioničarima koji su na suprotnoj strani – neovisno da li oni imaju 100 ili 79 000 dionica  “Ne bude im dobro “. Ne smije se slušati ove “plaćene forumaše – plaćenike ” koji normalno navijaju na suprotnu stranu.

Riješenje: U ovom momentu jedino pravo riješenje po meni je osnovati iskrenu “Udrugu malih dioničara”- normalno da to treba voditi stručna osoba a dioničari koji posjeduju veći udio dionica, moraju se više pitati i njihova treba da bude glavna.

Mislim da je sada pravo vrijeme za to napraviti, jer se vidi po postupcima suprotne strane (mali debeli ), da rade ishitreno, nervozno a ujedno i nemoralno dodjeljivanje tolike količine trezorskih dionica osobama koje to nisu zaslužile. Ovo je sve povezano sa objavom izbora, jer se samo sa spominjanjem promjenom vlasti ne osjećaju lagodno.

LP. svim iskrenim malim dioničarima SNBA

Sa ovim činom otpuštanja 6,5% trezorskih dionica, oni povećavaju suprotnu stranu sa tolikim postotkom, a ostale  (suprotnu stranu ) razvodnjavaju. Zamišljeno vrlo lukavo.

Zar nisu dionice plaćene? Meni bi bilo logično s  obzirom na navedenu vrijednost da jesu!





Pongo, 06.03.2024. u 14:46



Trebati će glasovi na skupštini kad se bude odlučivalo. Papiri su sad u sigurnim rukama…



a na skupštinu dođe 5 dioničara (od njih preko 1000) i 5 odvjetnika s punomoćima

 

Zato se i dešavaju ovakve stvari

Da kolega Skroznovi u pravu ste, svi dioničari misle  lako će mo, međutim treba se boriti za svoja prava i za svoje dionice (udjele ). Na žalost i Ja sam takav,ali na neki način opravdavam sebe jer sam ipak daleko od Zgb.

Mmato, 07.03.2024. u 10:03

Da kolega Skroznovi u pravu ste, svi dioničari misle  lako će mo, međutim treba se boriti za svoja prava i za svoje dionice (udjele ). Na žalost i Ja sam takav,ali na neki način opravdavam sebe jer sam ipak daleko od Zgb.

 

za početak bi mali dioničari (oni kojima je stalo do svoje imovine i koji se osjećaju prevarenim) mogli poslati mejl banci tražeći objašnjenje Nadzornog odbora o načinu dodjele dionica Upravi protivno usvojenoj Politici primitaka (iste imate na njihovom webu pa sami procjenite) ..a mejl ništa ne košta i može se poslati i iz Australije 😉

Evo i mejla – https://www.slatinska-banka.hr/banka/kontakti-za-investitore-contacts-for-investors/

..zatrpajte ih mejlovima 😁

 

A za one koji su poduzetniji i spremni potrošiti par eurića na poštanske markice, na webu se lako mogu naći adrese DORH-a / USKOK-a / HNB-a / HANFA-e

i poslati prijavu za kazneno djelo (udruženi zločinački poduhvat) za oštećivanje banke te preko 1.200 malih dioničara protiv članova Nadzornog odbora, Uprave te NN dioničara koji stoje iza par pozicija u Top 10 (i koji iz sjene kontroliraju istu) 😎

Navedene javne službe obvezne su djelovati i na temelju Vaše anonimne prijave ..a pogotovo kad bi dobili >50 takvih prijava 😇

 

Svako za sebe neka odluči kako se želi osjećati kad se pogleda u ogledalo ..kao 🐑 ili kao 🦬

 





Mmato, 07.03.2024. u 10:03



 

Da kolega Skroznovi u pravu ste, svi dioničari misle  lako će mo, međutim treba se boriti za svoja prava i za svoje dionice (udjele ). Na žalost i Ja sam takav,ali na neki način opravdavam sebe jer sam ipak daleko od Zgb.

 



 

 

za početak bi mali dioničari (oni kojima je stalo do svoje imovine i koji se osjećaju prevarenim) mogli poslati mejl banci tražeći objašnjenje Nadzornog odbora o načinu dodjele dionica Upravi protivno usvojenoj Politici primitaka (iste imate na njihovom webu pa sami procjenite) ..a mejl ništa ne košta i može se poslati i iz Australije Evo i mejla – https://www.slatinska-banka.hr/banka/kontakti-za-investitore-contacts-for-investors/

..zatrpajte ih mejlovima A za one koji su poduzetniji i spremni potrošiti par eurića na poštanske markice, na webu se lako mogu naći adrese DORH-a / USKOK-a / HNB-a / HANFA-e

i poslati prijavu za kazneno djelo (udruženi zločinački poduhvat) za oštećivanje banke te preko 1.200 malih dioničara protiv članova Nadzornog odbora, Uprave te NN dioničara koji stoje iza par pozicija u Top 10 (i koji iz sjene kontroliraju istu) Navedene javne službe obvezne su djelovati i na temelju Vaše anonimne prijave ..a pogotovo kad bi dobili >50 takvih prijava Svako za sebe neka odluči kako se želi osjećati kad se pogleda u ogledalo ..kao  ili kao

skroznovi, 07.03.2024. u 21:23

quote]

Slažem se kolega , treba im dati do znanja da se ipak sve vidi što rade. Obavjestiti sve nadležne institucije RH u vezi ovoga.

zlocesti, 06.03.2024. u 10:18

Tu vam ide preuzimanje

hmm.. u kuloarima se šuška da jedna strana već ima blizu 50% (i to bez ikakvog odobrenja HNB-a i HANFE)  ..i to trenutne pozicije 2, 3, 4, 7 i 8 ali to će se malo presložiti jer u top10 upada genijalni mladi bankar koji bi po sposobnostima trebao voditi američki FED ..Trump čitaš li ovaj forum? 😆





zlocesti, 06.03.2024. u 10:18



 

Tu vam ide preuzimanje

 



hmm.. u kuloarima se šuška da jedna strana već ima blizu 50% (i to bez ikakvog odobrenja HNB-a i HANFE)  ..i to trenutne pozicije 2, 3, 4, 7 i 8 ali to će se malo presložiti jer u top10 upada genijalni mladi bankar koji bi po sposobnostima trebao voditi američki FED ..Trump čitaš li ovaj forum?

 

 

Da, slažem se da su te pozicije povezane i da rade za jednoga debeloga, ali to je ipak samo 40%. Treba se još oznojiti do 50,01%. Ali nikad se ne zna , možda je sve i dogovoreno. Nadam se da neće uspjeti to dovršiti do izbora, a onda bumo vidjeli.









 


 



 

hmm.. u kuloarima se šuška da jedna strana već ima blizu 50% (i to bez ikakvog odobrenja HNB-a i HANFE)  ..i to trenutne pozicije 2, 3, 4, 7 i 8 ali to će se malo presložiti jer u top10 upada genijalni mladi bankar koji bi po sposobnostima trebao voditi američki FED ..Trump čitaš li ovaj forum? 😆

[/quote]

 

ako su to spomenute pozicije, onda imaju nešto preko 40%

randopph, 09.03.2024. u 16:22

 

navodno se šuška da 1 i 5 imaju 30% s još nekim


 

 

hmm.. u kuloarima se šuška da jedna strana već ima blizu 50% (i to bez ikakvog odobrenja HNB-a i HANFE)  ..i to trenutne pozicije 2, 3, 4, 7 i 8 ali to će se malo presložiti jer u top10 upada genijalni mladi bankar koji bi po sposobnostima trebao voditi američki FED ..Trump čitaš li ovaj forum?😆

 

ako su to spomenute pozicije, onda imaju nešto preko 40%

[/quote]

 

Bome ovaj na bidu dočekao da ga netko brzopleto počasti!

Pisanja i pisarkanja očito mogu i plodom uroditi.

Stvar je u interpretaciji 🤔

Poslati HANFI činjenice koje ukazuju na zajedničko djelovanje, a ono je očito. Osobe koje zajednički djeluju imaju preko 25%. HANFA mora izdati Rješenje o obveznoj javnoj ponudu. Prometa nema dovoljno za izračun ponderiranog burzovnog prosjeka ZATO MORA IĆI ELABORAT I IZRAČUN VRIJEDNOSTI DIONICE po jednoj od pet metoda, a uzima se ona metoda koja je za male dioničare najpovoljnija.

U slučaj SLATINSKA uplesti i tijela Evropske unije.

maneken, 11.03.2024. u 21:03

Poslati HANFI činjenice koje ukazuju na zajedničko djelovanje, a ono je očito. Osobe koje zajednički djeluju imaju preko 25%. HANFA mora izdati Rješenje o obveznoj javnoj ponudu. Prometa nema dovoljno za izračun ponderiranog burzovnog prosjeka ZATO MORA IĆI ELABORAT I IZRAČUN VRIJEDNOSTI DIONICE po jednoj od pet metoda, a uzima se ona metoda koja je za male dioničare najpovoljnija.

U slučaj SLATINSKA uplesti i tijela Evropske unije.

negdje na forumu se spominje da redni broj 1 i broj 5 i nekoliko povezanih s 5 vec sada kontroliraju preko 30%?

skroznovi, 07.03.2024. u 21:23

 





Mmato, 07.03.2024. u 10:03



 

Da kolega Skroznovi u pravu ste, svi dioničari misle  lako će mo, međutim treba se boriti za svoja prava i za svoje dionice (udjele ). Na žalost i Ja sam takav,ali na neki način opravdavam sebe jer sam ipak daleko od Zgb.

 



 

 

za početak bi mali dioničari (oni kojima je stalo do svoje imovine i koji se osjećaju prevarenim) mogli poslati mejl banci tražeći objašnjenje Nadzornog odbora o načinu dodjele dionica Upravi protivno usvojenoj Politici primitaka (iste imate na njihovom webu pa sami procjenite) ..a mejl ništa ne košta i može se poslati i iz Australije 😉

Evo i mejla – https://www.slatinska-banka.hr/banka/kontakti-za-investitore-contacts-for-investors/

..zatrpajte ih mejlovima 😁

 

A za one koji su poduzetniji i spremni potrošiti par eurića na poštanske markice, na webu se lako mogu naći adrese DORH-a / USKOK-a / HNB-a / HANFA-e

i poslati prijavu za kazneno djelo (udruženi zločinački poduhvat) za oštećivanje banke te preko 1.200 malih dioničara protiv članova Nadzornog odbora, Uprave te NN dioničara koji stoje iza par pozicija u Top 10 (i koji iz sjene kontroliraju istu) 😎

Navedene javne službe obvezne su djelovati i na temelju Vaše anonimne prijave ..a pogotovo kad bi dobili >50 takvih prijava 😇

 

Svako za sebe neka odluči kako se želi osjećati kad se pogleda u ogledalo ..kao 🐑 ili kao 🦬

Što govorite..Proći će kao mi u Dalekovodu i dobit će figu.

Ne radi ovo netko na svoju ruku, nego u dogovoru s politikom kao u Dalekovodu, Đuri itd…

New Report

Close