SNBA (Slatinska banka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNBA (Slatinska banka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Prenosim iz Lidera:
Slatinska banka lani za 10 posto povećala dobit
Slatinska banka u prošloj je godini ostvarila blizu 13,2 milijuna kuna bruto dobiti, što je gotovo 10 posto više nego godinu ranije. Postignuti dohodovni učinci rezultat su ponajprije oslonca na vlastite izvore sredstava te rasta plasmana, pojašnjava Angelina Horvat, predsjednica Uprave te banke.
Tako su, primjerice, bančini ukupni depoziti u prošloj godini narasli za 7 posto, na gotovo 817 milijuna kuna, što ukazuje i na puno povjerenje i sigurnost oročenih sredstava klijenata banke. Isto tako, lani su za 100-ak milijuna, na 644 milijuna kuna povećani i ukupni plasmani banke. Na strani plasmana i dalje su najzastupljeniji krediti građanima koji su krajem prosinca prošle godine dosegnuli gotovo 366 milijuna kuna. Ukupna aktiva banke u godinu je dana porasla za šest posto, na gotovo 1,08 milijardi kuna. (Nikola Prskalo)

Ako ubrzo ovdje ne bude prometa odosmo u Usporedno tržište. A onda [bye] [bye]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

doviđenja i sretan put, ma ne bojte se, neće dati veeeliki da se to dogodi

ttp://www.youtube.com/watch?v=XTzjTaGxews


doviđenja i sretan put, ma ne bojte se, neće dati veeeliki da se to dogodi

Koji su to? Ingra koja grca u dugovima, ZIF Hypa ili Croatia LLoyds.
Ma daj, veliki su bili u SAD pa su banke pukle ko kokice:
Zasad i dalje bez prometa na dionici.

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Samo ti drukaj na dolje, kakve mi veze imamo sa Amerikom, ti si onaj koji stalno nas stavljaš u istu košaru sa Amerikom, koja banka je kod nas pred bankrotom ili propala, ajde molim te navedi mi barem jednu [lol]

ttp://www.youtube.com/watch?v=XTzjTaGxews

nema usporednog trzista za slatinsku bancicu,kad se sve oporavi i ona ce.jel da je tako, onda bi ih pola otislo na usporedno trziste do kraja godine.kupih je na nagovor brokera kad je bila 380 i nedam je ispod 1000 makar dosla na nulu.


kupih je na nagovor brokera kad je bila 380 i nedam je ispod 1000 makar dosla na nulu.

ovo sam više puta čuo o ovoj dionici…katastrofa.

da,naravno broker bijase iz fime


da,naravno broker bijase iz fime

Mislio je da ti je dao dobar savjet, a dobar savjet zlata vrijedi.


da,naravno broker bijase iz fime

Njima vrijedi i 500 [bye]

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

i mjesec dana poslije,pametnjakovica su promakli.a sta ces prodo mi foru o preuzimanju….

Dobra je to dionica,jedina banka koja nema većinskog vlasnika.a pale su sgve dionice tako i snba.napisao sam jedno malo oštrije pismo horvatu u validus,odgovorio mi je da oni misle ozbiljno..uostalom članovi uprave su kupili po 200 dionica,a na račune rodbine je išla malo veća količina kad su #mali# prodavali po 80 kuna.

New Report

Close