SLRS (Solaris d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SLRS (Solaris d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovo je bolji link http://zse.hr/userdocsimages/financ/SLRS-fin2018-1Y-REV-N-HR_2.pdf
Meni posebno zanimljiva str. 4. Kapaciteti poduzeća
Koliko to vrijedi?

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

Zivnulo trgovanje.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

U zadnja dva tjedna proslo 500 kom u rasponu 492-530. A u top10 Ljiljana Hrkac +110, CERP -100 i nakon toga ispao iz top10.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Cero još ima 300 komada kada to riješe mislim da nas čeka pozitivan preokret u vrlo kratkom roku…..sjedim i čekam

kolega
daj molim te reci mi da se zahebavaš!!?? cerp sa 300 kom koči rast! sačuvaj nas bože takvih komentara


Cero još ima 300 komada kada to riješe mislim da nas čeka pozitivan preokret u vrlo kratkom roku…..sjedim i čekam

Ako je tako, ne bi li bilo logično kupiti koju dionicu?

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

Ne koci CERP. Nego se skupljalo od onih kojima je CERP otpustao. Usporedi stanje TOP10 od 1.3.2017 kad je SLRS bio na 12xx kn i sad kad je na 5xx kn. Naravno da je padu kumovao Agrokor i opce stanje nastalo nakon Lexa. Ali je kumovalo i otpustanje CERP-a. I sam pomalo skupljam.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Kupnja je s moje strane odrađena u nazad 2 mjeseca…..sada čekam rasplet


kolega
daj molim te reci mi da se zahebavaš!!?? cerp sa 300 kom koči rast! sačuvaj nas bože takvih komentara

Tko je rekao da koče rast? Samo smatram da su jedini jači prodavač (iz meni raspoloživih informacija), a uz ovako mizeran promet to je uteg za cijenu…opet po meni nešto što neće trajati vječno

Pardon, indirektni prodavač

ako je i uz mizeran promet 150 000 kn nekakva barijera…..onda bolje da nas nema!

Ali na žalost je tako na ZSE. Pogledajte danas ask?

Rast prihoda, smanjenje rashoda. Dobit u 2q 2019. za razliku od 2q 2018. kada je bio gubitak. Porast obveza, ali sve u svemu cijena dionice bi trebala pozitivno reagirati. Jednog dana😃

Može pojašnjenje, otkuda Cerpu sada + 8.800 komada?

Neotplaćene dionice.
Izgleda da je istekao rok za otplatu istih te su postale vlasništvo Cerp-a.
Viđeno kod Valamara i dr.

New Report

Close