RIZO (RIZ-odašiljači d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska RIZO (RIZ-odašiljači d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Da li netko zna jel uprava našla novu lokaciju za preseljenje ili kupca za Božidarevićevu?


Da li netko zna jel uprava našla novu lokaciju za preseljenje ili kupca za Božidarevićevu?

Kupca će sigurno pronaći za Bozidarevicevu. Priča se da sele na Jankomir.

Izašlo je izvješće na ZSE, kumulativni gubitak 10.6M, kratkoročne obveze 35.8M, u međuizvještaju poslovodstva LIKVIDNOST glavna misao vodilja. Ne prijavljivanje na tender za smart brojila koji dobiva Iskra. Suma sumarum rezultata “uspješnosti vođenja firme” su očigledni i ishod ove poslovne priče je jasan. Sva sreća da je na tržištu potražnja za dobrim radnicima velika, suprotno je za nesposobno rukovodstvo.



Da li netko zna jel uprava našla novu lokaciju za preseljenje ili kupca za Božidarevićevu?

Kupca će sigurno pronaći za Bozidarevicevu. Priča se da sele na Jankomir.
[/quote]

i tako već jedno 10-15 godina, ha?


Izašlo je izvješće na ZSE, kumulativni gubitak 10.6M, kratkoročne obveze 35.8M, u međuizvještaju poslovodstva LIKVIDNOST glavna misao vodilja. Ne prijavljivanje na tender za smart brojila koji dobiva Iskra. Suma sumarum rezultata "uspješnosti vođenja firme" su očigledni i ishod ove poslovne priče je jasan. Sva sreća da je na tržištu potražnja za dobrim radnicima velika, suprotno je za nesposobno rukovodstvo.

Jesu li se problemi s nelikvidnošću o prije spominjali ili sada kreću?

https://www.vecernji.hr/zagreb/mercedes-smo-za-partnere-u-inozemstvu-a-ovdje-nam-se-svi-rugaju-1165065

Tko je slupao ovu jurilicu ?

Hoće to kad sjedneš u Formulu 1 a još nisi napravio ni krug sa kartingom. Nije business za svakog. Vrhunski CEO zarađuju, osrednji pokušavaju zaradit, loši uništavaju i proizvode gubitke. Vrhunski uvijek znaju koliko neznaju i okruže se sa boljima od sebe..Zato i jesu TOP ;).

upupup, treći komentar ispod članka je sve rekao. To nije nikakva tajna,.

Hmmm..Nesto ovdje ne štima u analitici..Prema objavljenim člancima u medijima direktor je najbolji dugogodišnji inžinjer iz RIZ, precjednik NO je glavna sindikalistica u RIZ. Vjerujem da oni rade najbolje u interesu firme.Ipak su to stručnjaci,.

Imao sam RIZO oko 10% portfelja kupio po 90 prodao po 70 i danas sam svjedok sa cijelokupnom javnošću da tvrtka koja je imala najpozitivniju vijest s obzirom na veličinu i proizvodne mogućnosti, a koju je objavio HEP 2014.godine, a to je da sva kućanstva u Hrvatskoj moraju zamjeniti klasična brojila sa “pametnim brojilima” koja prizvodi RIZO do 2030.godine. Dakle radi se o dvije državne tvrtke, jedna koja naručuje i druga koja bi trebala isporučivati, i nakon toga ovoliko pokazana nesposobnost uprave RIZO koja nije u stanju pratiti potrebe tržišta. Zaista jedna od većih antologija naše hrvatske gluposti. O privatizaciji i promjeni ove državne nesposobne uprave ni riječi. Ujedno imam dionice KODT i ADPL pa mogu i sam uspoređivati rezultate jedne posložene filharmonije u ove dvije kompanije u odnosu na pokazanu nesposobnost u RIZO-u. Sijećam se kad je RIZO vrijedio 120 kuna, a ADPL 90. Nevjerojatan preokret je moguć i u kratkom vremenu.

Ne mogu vjerovati. Odakle toliki gubitci? A sve je izgledalo idilično. Problem s nelikvinosti!? Odakle sad to? Ja vjerujem u bolju budućnost!

Takvi igrači nam trebaju, a ne burek majstori i još lažovi. Samo ovakvi hrabri, a znalci mogu vratit staru stoljetnu slavu ZSE.

Recite mi na čemu temeljiti vjeru da će se desiti preokret u poslovanju. Ja bih vjerovao kad bi doveli novi menadžment, nove ljude koji imaju u iskustva, znanja što bi potvrditi i svojim životopisom. Ova dosadašnja uprava je pokazala svu raskoš nesposobnosti, zar se u to još niste uvjerili?

Na najnovijoj listi poreznih dužnika Riz odašiljači s dugom 526 tisuća kn.


Recite mi na čemu temeljiti vjeru da će se desiti preokret u poslovanju. Ja bih vjerovao kad bi doveli novi menadžment, nove ljude koji imaju u iskustva, znanja što bi potvrditi i svojim životopisom. Ova dosadašnja uprava je pokazala svu raskoš nesposobnosti, zar se u to još niste uvjerili?

Nesposobnost je prestroga riječ. Radi se o vrhunskom kadru koji se kalio interno u Rizu. Pa sve ove prethodne godine dokazuju tu. Pa rezultati sve pokazuju. Radi se o vanserijskom kadru. Pa toliko toga se dalo za tvrtku. Jednom rječju, genijalno! Pa samo zbog ove godine da se proglasi promašaj. Ne mogu vjerovati to. Naprijed RIZ!

New Report

Close