RIZO (RIZ-odašiljači d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska RIZO (RIZ-odašiljači d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Bojim se ta taj RIZ i naš RIZ ne dijele ništa osim adrese…

Tko izgubi dobitak dobije gubitak

https://www.tportal.hr/biznis/clanak/riz-odasiljaci-sele-se-s-prestizne-lokacije-u-zagrebu-kupca-za-zemlju-trazit-ce-cerp-foto-20180903

pa sindikati i ostali su se uvijek protivili bilo kakvim investitorima, i uvijek s “argumentom” da će taj “preseliti firmu i unovčiti zemljište”?? šta se desilo u međuvremenu?? sad sindikati prodaju zemlju i nekretnine?? izgleda da je gadno ponestalo love, čak i uz zicer državne natječaje

klasika… riz, petrokemija, uljanik… svesti firmu na vrijednost nula kn, a onda tražiti investitora,,, no onda ga biti neće

s druge strane, mislim da je tamošnje zemljište toliko opterećeno papirologijom, kreditima, problemima sa vlasništvom, itd, itd, da ga neće uspjeti prodati za sto godina. u tu prljavštinu se nitko neće pacati

radio sam u RIZu neko vrijeme, s divnim ljudima… a onda je vlasništvo otišlo natrag u državne ruke, t.j. u Stožer za.
dalje sve znate…

| Sitna riba. |

!(Izvrsno, direktor je dobio razrješnicu za perfektno vođenje firme kao što je i bilo za očekivati. Nevjerojatna sposobnost, sigurno 12h provodi u firmi i rješava zadatke sa svojim stručnjacima. Slijedeća 4h traži kupce za nekretnine. Čudo, vjerojatno je zato toliko popularan među djelatnicima. Ovdje jednostavno ništa nemože poći po zlu. Proizvodni pogoni odašiljača su sigurno puni, brojila nemaju povrata robe zbog vrsne kvalitete. Sindikati drže sve pod okom da nebi bilo problema. Malo žulja taj minus ali to je ionako samo računovodstvo. Top firma, ponos Hrvatske.. )

Nije baš ponos al ima i puno gori od njihsamo Riz ima slabu reklamu.

Vidim da je vlasnik jedne veće parcele unutar Rizovog zemljišta Centar za vozila Hrvatske (vlasnik firme CEI-IETA). Oni su preko puta (u Kraljevićevoj) već prodali zemljište VMD-u za ona četiri “nebodera”.
Mislim da je posao s prodajom već odrađen.

!() je logički operator NOT tj. negacije unutar zagrade ;). Čujem priče bivših djelatnika od tamo koje znam sa faxa. Nažalost to nije za forum ali spadaju u horor. Jako mi žao da firma sa velikim potencijalom spadne na ovo. Ne pojaviti se na tenderu za PLC brojilo i ne snositi odgovornost za to je ipak malo previše. Ali sad postaje sve jasnije.

Tek će sad da si izgradi pravi objekat da Rizo može uspješno poslovat i stvarat dobit za svi nas a ne sisat državu.

Obzirom na obujam poslova, iskazanu profitabilnost i stanje u vezi radnog prostora……………………

Iznajmljujem garažu u Zagrebu ( struja, voda, sanitarni čvor ).
Prostor je mali (15 m2 ), ali vjerujem da u njemu možete obavljati sve svoje aktivnosti.
Jeftino !!!!
Sa štovanjem,
Vaš mali dioničar

Ovo je karta za povratak RIZ PE-a na globalnu tehnološku scenu

Axselrod: RIZ PE je druga firma i s Riz odašiljačima dijeli samo Riz u nazivu i adresu sjedišta.

Inače, ima li kakvih novosti iz Riz odašiljača?


Axselrod: RIZ PE je druga firma i s Riz odašiljačima dijeli samo Riz u nazivu i adresu sjedišta.

Inače, ima li kakvih novosti iz Riz odašiljača?

Sorry, moja pogreška…nisam provjerio u žurbi!

Ima svi su na kolektivnom godišnjem odmoru do daljnjeg!


Ima svi su na kolektivnom godišnjem odmoru do daljnjeg!

To je fake news ili?



Ima svi su na kolektivnom godišnjem odmoru do daljnjeg!

To je fake news ili?
[/quote]
Rekao bi da je, ipak bi se to bar malo pročulo, a i ne bi mi poznanik danas do tamo biciklirao po kiši na posao da je na kolektivnom GO.

Tko izgubi dobitak dobije gubitak

New Report

Close