Redizajn portala + foruma 2020.

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Redizajn portala + foruma 2020.

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pobjeze Viro!

A lijepo sam prekljucer napisao da ce za kupnju biti 100kn dobra cijena!

Burza sa trenutnim vrijednostima vam ne radi, to i vidite valjda, kao ni linkovi prema temi foruma..  nema mogućnosti editiranja posta dok se ne odobri….

loše,traljavo,amaterski

vratite pod hitno na staro jer će nas inače većina prestati s pisanjem na forumu

Zašto na prvoj stranici foruma imamo informaciju tko je i kad napisao prvu poruku na pojedinoj temi, a ne vidimo tko i kad je napisao ZADNJU poruku na nekoj temi. Ne zanima me prošlost, zanima me je li ima što novo i tko piše da znam hoću li kliknuti na toppic ili ne.

Nije promijenjen samo forum. Forum je samo kolateralna žrtva. Promijenjen je cijeli Poslovni. Nalošije. Šta reć?

Za sada sve odlicno funkcionira🤣🤣

Evo neki hoce i kabu gurati…🤑🤑🤑

Svaka promjena na bolje🤭 ima rok prilagodbe od godinu dana🤯🤐

Pongo, 11.02.2020. u 14:36
Pobjeze Viro!

 

nikud on ne bježi, samo se nabavna cijena malo promijenila, ljepša je doduše bila na 55-60, ali nisu svi vjerni svom ulaganju, fondovski znalci opet su počastili,

inače možete pisati i na temi Viro, eno je danas već krenulo, kolega Budfox i ja izbili smo na prva mjesta na temama Viro i Bdi i to danas iza 14 sati, svaka čast, toliko nam ni za Sljeme ne bi trebalo, ali dobro,

ipak se kreće, rekli bi pametniji od nas

K A TA S T R O F A.

  • Ne mogu vise naci svoje forume.
  • Nema najnovijih tema.
  • Sortirano je po ne znam kojem kljucu.
  • …..
  • i tona drugoga

UZAS !

 

tizian, 11.02.2020. u 14:27
Hitno promijeniti i vratiti na staro ako ne želite ugasiti forum i drastično smanjiti broj posjetitelja na poslovni.hr

Slazem se 1000%

ja sam primjetio na jednoj temi, da je brisanje ostalo po starom, pa barem nešto i to je ok

zesko, 11.02.2020. u 15:03

 

Prijatelji stari gdje ste…ostadoh sam bez drugova  svojih….

Life all comes down to a few moments. This is one of them.

Kao da je netko prilično loš radio web dizajn.

Stvarno nije dobr, ima hrpu dječjih bolesti.

Zašto su nestali prijatelji, avatar……..

  • Nadam se da ne mislite ovako ostaviti, jer je ovo iritantno i nepraktično.

Molimo vas da nam vratite  staru platformu ili omogućite paralelno korištenje.

Nemamo ” prijatelja”, postovi nisu odmoderirani, ne vidimo grafove, na topicu se otvara prva stranica umjesto posljednje………..

Ne radi mi nick. pregled loš, prva strana po dionici početak, frendovi manje, poruke više.

sigurno ste štucali nabrajao sam imena..

ne razumijem zašto?

jako sam nezadovoljan s ovim, al kad je dan loš onda se ovo stapa s tim lošim.

da li je stvar Ega povratak na staro?

New Report

Close