Redizajn portala + foruma 2020.

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Redizajn portala + foruma 2020.

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@administratori,vlasnici PD-a i drugi

zar ne vidite da forum ne radi kako treba, od ružnog dizajna do toga da pola funkcija ne radi kako treba?

zar ne vidite da je već 70% forumaša (koji su bili i čitatelji PD-a!!!) zbog toga otišlo odavde?neki na drugi forum, a neki su potpuno obustavili svaku aktivnost!?

ova firma koja vam je ovo narpavila nema blage veze o tom poslu, upropastili su forum i što je najgore, uopće to ne pokušavaju popraviti (ili pokušavaju, a ne znaju!!!!)

Kad idem glasat na nekom komentaru, kaže mi, već ste glasali, a nisam!!?? Dajte to riješite

Imao sam prijavu od 2008 i sada niti prihvaća staru lozinku niti mogu napraviti novu…UŽAS! Jedva sam napravio novu pod ovim znakoviti imenom, ako me ne zabrane. No vidim malo je korisnika i komentara u zanimljivom vremenu za trgovanje.

@tovarish

nije to radila nikakva firma nego nečiji rođo ili pajdo

Izbacuje mi gresku 502 Bad Gateway kada pokusam prihvatiti prijateljstvo

Life all comes down to a few moments. This is one of them.

Evo, imam problem. Ne mogu ući u neke teme poput HT-a Ericssona i dr. Javlja mi “502 Bad Gateway”. Kada se odlogiram, na te teme mogu ući.  Da li ima netko isti problem?

Hahaha, koja smijurija, sam sebe možeš ocijenit, ovo je orevršilo svaku mjeru

U vlastitom profilu pod Postavke > izbornikom  “Dodajte potpis” ne mogu se spremiti promjene.

Jel netko zna šta znače ovi smajlići crveni zeleni …

moje poruke nisu poziv na kupnju, prodaju dionica niti savjet za ulaganje - za takve stvari imate vlastitu glavu SVE VAS BUM TUŽIL !

topik ADPL https://www.poslovni.hr/forum/tema/adpl-ad-plastik-dd/page/940/#post-4220785 ne otvara od jučer nego samo iskače obavijest

502 bad gateway

fakat ste nesposobni do neba!!!!!!

ne otvara mi ZABA

sramota tko je ovo radio, sramota!!

budapest !

1/3 tema se ne otvara ili otvara svaki 5-i put..prejadno


PORUKE

PRIJATELJI

6
FAVORITI

 

 

 

 

6 poruka a nema ništa za potvrditi

plavi01, 31.03.2020. u 18:43

 


PORUKE

PRIJATELJI

6
FAVORITI

 

 

 

 

6 poruka a nema ništa za potvrditi

 


 

smijurija kako i dalje ništa ne radi kako treba…stalno nešto šteka, blokira itd.

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Ovo je mozda najbolji forum uopce. Od svih portala. Sve pohvale timu koji ga je složio

Ljudi, ja sam nakon 2006. godine prestao čitati ovaj forum. Iskreno, briga me za milijun grešaka koje iskaču nakon ovog redizajna, ali ono najvaznije preko čega ne mogu je prokleta bijela pozadina i blijeda slova. Vidim odlično izbliza, ali ovo mi toliko ubija oči da me nakon par minuta čitanja počinje boljeti glava. Ne kuzim, čemu to pobogu!!! Dajte barem to popravite, na drugom forumu izabereš tamnu podlogu i nema problema. Gubite forumaše masovno!

 

New Report

Close