Redizajn portala + foruma 2020.

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Redizajn portala + foruma 2020.

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pisalo mi d aimam 8 zahtjeva za prijatelje i krenem ja to rješavat, potvrdim prvog, drugog, trećeg al na četvrtom bad gateway!!!!! kad probam opet više se na da uopće otvorit zahtjeve!!!!

jadno, jadno i prejadno kako ništa ne radi!!!!!!!!!!!

Redizajn portala je užas. Nemogu koristiti portal jer mi stalno iskače neka besmislena reklama za nekakvo auto osiguranje. Odoh ja na drugi forum

još uvjek ne radi citiranje postova!!

još uvjek ne mogu otvoriti listu prijatelja ni zahtjeve!!!

nesposobnost do neba!!!!

Možemo li ikako, dobiti od poštovanog Moderatora, bilo kakvu informaciju,

o ovom užasu od programa!?

@milijarder

a što će ti moderator reći? on je u istoj komi kao i mi s ovim očajnim redizajnom!

ne radi odobravanje prijateljstva, ne radi citiranje poruka, ne možeš potpis dodati, stalno iskače bad gateway itd itd

Ma kakvi su ovo i… ti radili, idem objavit komentar on me izbaci iz profila i daje mi eror

Ima još foruma… nije ovo jedini!

Neki se zovu “vidjela žaba gdje se konji potkivaju”!

Ovaj forum treba jednu temeljitiju doradu, ali iza ovoga foruma stoji netko, ne bilo tko neko portal Poslovni.hr. Ovdje se zna tko s ovim upravlja, znaju se zakoni i financiranje istog je transparentno. Znam da je uključena naša zaštita prema GDPR-u i sve ostalo što zakonodavac propisuje, postoji dakle impressum, kontakti, itd.
Što na nekim drugim ne postoji i ne zna se kako i na koji način egzistira i za čiji račun moderira.

Dakle ajde doradite ne samo stranicu Poslovni.hr nego i ovaj forum!
Iskreno vjerujem da se uvidjelo što mi svi ovdje želimo i da se na tome radi!

Na pola tema mi još uvijek izbacuje

502 Bad Gateway

Life all comes down to a few moments. This is one of them.

Tuzno je da forum ne funkcionira, a na burzama su trenutno najzanimljivija vremena u posljednjem desetljecu…neda mi se ni pisati, a nema nista ni za procitat (jer ni drugi ne pisu)…steta

Rastimo zajedno...

može li mi “sposobni”  programer objasniti kako da odobrim zahtjeve za prijateljstvo jer kad kliknem na to napiše mi bad gateway!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sramota što ste uradili od foruma koji je savršeno funkcionirao a uvalili ste PD-u ovaj poluproizvod!!!!!!!!!!!!

Meni zahtjevi za prijateljstvo rade.

Odobrio sam 2 bez problema.

 

Lp

odobrio i ja par zahtjeva ali preostale nema šanse,svaki put kad probam 50x iskoči


502 Bad Gateway



nginx

probam otvorit topik ADPL ali


502 Bad Gateway



nginx

Nepotrebno je uopće govoriti koliko je loš redizajn foruma…i to da na njemu egzistira šačica forumaša…ovo je ravno onome da pucaš sam sebi u nogu…

Eto…od 2006. godine imao sam otvoreni profil, nisam se mogao logirati, niti zatražiti lozinku, jer više ne koristim e-mail adresu s kojom sam se ovdje 2006. registrirao…

Jadno i žalosno…uostalom kao i sve što se događa u svijetu…eto, poslovni se uklopio u situaciju…

ne mogu odobriti zahtjeve za prijateljstvo….prejadno koja nesposbnost programera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

New Report

Close