Redizajn portala + foruma 2020.

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Redizajn portala + foruma 2020.

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

….danima ne mogu ući pod starim nick-om, system, član od 2006, evo danas konačno uspio otvoriti drugi…loš ili totalno promašen prelaz….zašto su podaci izgubljeni???

 

Bad gateway na puno tema, već ste glasali non stop, ne napredujete vi s ovim redesignom, a kako će onda i forumaši?

Ne ide na bolje. Već to traje, nije to sad “od jučer”, to je od prvog dana..

Samo logirani korisnici mogu vidjeti privitke.
pišem samo na dionicama koje držim..

Dođem nakon tjedan dana pogledati što ima novog na ovom forumu i stisnem palac na jedan novi post  mog prijatelja Bisakovi i dobijem odgovor da sam već glasala.

Kada ? Prošli tjedan ?

 

I dalje ovaj redizajn ništa ne valja, masa bugova na koje su forumaši upozoravali i dalje je prisutna, bez ikakve želje onoga koji je radio ovaj “redizajn” da ih popravi. Tuga i jad od programiranja.

Ignore: KressoM, delux

Ledica, 09.04.2020. u 14:50

Dođem nakon tjedan dana pogledati što ima novog na ovom forumu i stisnem palac na jedan novi post  mog prijatelja Bisakovi i dobijem odgovor da sam već glasala.

Kada ? Prošli tjedan ?

 

To sam im ja pisao još ranije o tom problemu, ali ništa, ne morate se zamarati jer njih baš briga za to

I zaboravih reći, možete stiskat ocjenu sami sebi 😀

Stari profil otišao u vazduh. Šteta. Tako da sam ipa knapravio novi. Možda i bolje. Sada mogu sam sebe ocjenjivati i davati si maximalne ocjene 🙂

ovaj forum je na izdisaju, to je sada jasno….brojne greške se ne ispravljaju usprkos negodovanju forumaša pa je na forumu sve manje onih voljnih ovdje pisati i gubiti vrijeme…kvaliteta postova je također sve gora i gora jer drukerska lupetanja često prolaze moderiranje, dapače autori takvih postova imaju odlične ocjene pa i “izvrstan”iako nikome nije jasno po kojem to kriteriju….

bilo bi sve skupa smiješno da nije žalosno…..

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

ja sav ushićen čitam da je floki ušao u adris i onda skužim da me iz 17/04/2020 prebacilo u

 






Ma nemam ja nadanja nego ušo je floričić u adris pa me zato zanima…..Oće i to moći drukati prema gore ili neće?


kad lova u portfelju adris/valamar/ht … kopni i nema izgleda ni dividende sva pravila su pala

kako je tek onima koji su bili u perjanicama agrokora

nadam se da ne će netko napisati i lex/adris/valamar jer ht nemre švabe su tu


Sad sam poslao post na temi RIVP.

Na popisu svih tema piše da je moja poruka tamo, ali kad kliknem na zadnju stranicu, tamo je zadnja poruka od dunlopa, od jučer.

Stvarno je tragikomično kako je ovaj “redizajn” sfušan i loše odrađen! Što je najgore, ovo je odavno trebalo raditi kao švicarski sat jer je redizajn napravljen prije 2 mjeseca!!!!!!

Ignore: KressoM, delux

pozdrav, nije me bilo jako dugo na forumu, godinama.

vidim imam poruku, kliknem i greška 404.

pošaljem zahtjev za prijateljstvom i opet greška 404.

 

postoje li di upute za korisnike?

na temi “poruke za moderatore” nitko ne reagira,štoviše nakon postanja uopće nije bilo vidljivo da tamo ima neki novi post pa onda linkam ovdje pa možda netko napokon odgovori:

 

”može li nam moderator ovdje objasniti kako se formiraju ocjene forumaša tzv. smajlići (slabiji, dobar, vrlo dobar, izvrstan) jer to  nikome nije jasno ?? najbolje ocjene imaju oni koji najmanje pišu, bez obzira kakva im je kvaliteta postova pa često vidimo da oni s najgore ocijenjenim postovima,ali i najmanje postova,imaju ocjenu “izvrstan” a oni koje su forumaši ocijenili prosječno 50% ili više, koji imaju više postova,često imaju najgore ocjene!?


po kojim je to kriterijima? molim ovdje objašnjenje za sve forumaše.


hvala!!


https://www.poslovni.hr/forum/tema/poruka-za-moderatore/page/169

Vidim, pretrglise od objašnjava nja

Nevjerojatno da topik DDJH ne radi već duže od mjesec dana, tj. ne može se poslati post, a da to nitko nije našao za shodno popraviti?!?! Bavi li se uopće još tko ovim forumom ili je sve otišlo u vjetar?!?

https://www.poslovni.hr/forum/tema/ddjh-uro-akovic-holding-dd/page/1872/#post-4222238

Suma sumarum, katastrofa od “redizajna” !!! Autori zaslužuju najgore ocjene!!!

Ignore: KressoM, delux

Mene zanima nakon višemjesečnog mrcvarenja foruma i katastrofalnog sučelja koje i dalje ne funkcionira da li je netko i hoće li dobiti otkaz u Poslovnom?

 

Koliko vam je pala čitanost i pristup sadržajima i tko je krivac za takvu situaciju?

New Report

Close