Redizajn portala + foruma 2020.

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Redizajn portala + foruma 2020.

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

po kojem kriteriju su davane ove ocjene od “izvrstan”-“spammer”???

velik dio nas je označen kao “spammer”?!?!? jel to po ocjenama drugih forumaša ili jer smo napisali x postova na dan pa samo zato pribijeni na stup srama??

ma  pišite si onda sami na forumu jer ja kao “spammer” više nemam   nikakvu volju ni motivaciju ovdje više pisati!!!!!!!!!!

Odlično su to napravili, sa dosadašnjim nickom nisam se uspio uopće spojiti, pa sam otvorio novi.

ovakve pausalne ocjene  kojima je puno nas forumasa oznaceno spammerima, a bez  jasnih kriterija,su sramota!

na ignoriranju: ljudska bijeda "nabiduasku" (dno dna)

i jos uvijek ne mogu korigirati gresku u pisanju posta??kad cete to popraviti?

 

na ignoriranju: ljudska bijeda "nabiduasku" (dno dna)

izgleda što više postova napišeš na forumu, to ti je lošiji rejting !??….onda nema druge nego se autocenzurirati pa neka od sada na dalje na forumu piše mudrac koji je uveo ovakve ocjene.

LP !!

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Opet bad gateway, kad klikneš na temu Đuro đaković, dosad je otvaralo normalno, ajme koje gluposti, ovo zamara

slažem se s nezadovoljstvom forumaša ovim ničim obrazloženim ocjenama pa su tako oni koji su među aktivnijima i među čitanijima ocijenjeni najgore a oni koji skoro ni ne pišu,imaju najbolje ocjene?!?

bit će da jepravi  razlog taj što su svi loše ocijenjeni ovdje izražavali svoje nezadovoljstvo programerima koji su svojim nekvalitetnim radom uništili ovaj forum tako da ni nakon 10 dana velik dio opcija jo uvijek ne radi kako treba!

sad smo izgleda za kritike dobili odmazdu u vidu loših ocjena, maltene smo svi kritičati proglašeni spammerima!!!

e pa drugovi pišite si sami na forumu dok to ne promijenite/ukinete, ja više pisat neću!!!

Pretraživanje nemoze biti kompliciranije

Ne kuzim. Pa zar stvarno niste mogli kopirati stari forum u velikom dijelu a napravit refresh izgleda

Ovo je lose pripremljen posao.

 

https://zse.hr/default.aspx?id=95501

JADRAN d.d. sa sjedištem u Crikvenici, Bana Jelačića 16. OIB: 56994999963 (dalje u tekstu:
Društvo), sukladno odredbi članka 133. Pravila Zagrebačke burze d.d. objavljuje da je dana
25. veljače 2020. godine održana sjednica Nadzornog odbora na kojoj su razmatrana i
utvrđena nerevidirana konsolidirana i nekonsolidirana godišnja financijska izvješća Društva
za 2019. godinu, koja uključuju i tromjesečna financijska izvješća za četvrto tromjesečje
2019. godine. Predmetna izvješća objaviti će se u propisanim rokovima sukladno relevant

 

neda se objaviti na jadran stranici

avax10, 26.02.2020. u 12:24
Na popisu tema “Tržište kapitala” kliknem na redizajn foruma i umjesto na zadnju stranicu, otvori mi  predzadnju. Kad s nje kliknem na zadnju javi mi grešku “bad gatway”.

Također probam otvoriti RIVP i umjesto na zadnju otvori mi 2 stranice prije zadnje umjesto zadnje.


Generalno, kad napišem i pošaljem post, umjesto da ostanem na zadnjoj stranici te teme, baci me na 1. ili 2. stranicu od prije 5-6 godina ili neku kako mu dođe.


Također kad nisam logiran i otvorim pregled tema na TK Hrvatska, neki postovi se prikazuju kao da su još uvijek pod moderiranjem, a kad se logiram vidim da je post odavno odmoderiran i da nakon njega ima još 2 stranice novih postova.


Dajte više to riješite ili angažirajte nekoga tko to zna riješiti jer ovo je frustrirajuće.

Hahaha. Nakon ovog posta stavili su me pod moderiranje 🤣😂.

A ništa ekipa, uživajte i pišite sami na forumu ubuduće.

Ignore: KressoM, delux

502 Bad Gateway-loš prolaz

dugo čekanje na objavu a onda piše ovo gore a puca pomalo na sve strane

gdje je popis firmi,tema—-

Zahtijeva za prijateljstvo nekoliko ali ne mogu do njih.  Opet bad gateway, opet negdje otvara prvi na ne posljednji komentar…….  Pa de više…

meni piše da imam 9 zahtjeva za prijateljstvo,kad kliknem na to otvori se lista svih prijatelja ali nigdje ne vidim kako odobriti te zahtjeve!

moderator, može pomoć – što napraviti i kako to riješiti?

hvala

budapest !

Nisam se mogao prijaviti sa svojim starim kor. imenom.

502 Bad Gateway


502 Bad Gateway


502 Bad Gateway


502 Bad Gateway


502 Bad Gateway

New Report

Close