Razotkrivamo portfelje

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Razotkrivamo portfelje

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

atpl, bcin, hmst, jdos, korf, vpik i zvzd.
sa ovime ulazim u novu 2014 godinu.

ove godine jos imao od prosle arnt, adrs,atln , ht i vlho, to sam prodao,

sve u svemu dobra godina, nadam se da ce i sljedeca bit ovakva.

Evo bliži se nova godina koja će biti nadam se, zapravo uvjeren sam bolja od ove koja je bila iznimna barem za mene. Rast portfelja za 70% Nažalost neću mnogo sudjelovati u samom trejdanju više zbog novog posla koji će mi biti prioritet. Već duže vrijeme uz samo trejdanje imam i stalni portfelj kojeg rijetko diram i sa njim gotovo da nikad ne trejdam. To je SLRS-R-A i SAPN-R-A. Imam i HPB-R-A koji je nelikvidan a cijena mu je smiješna tako da to ne diram također.

Dakle SLRS-R-A 30%
SAPN-R-A 28%
HPB-R-A 12%

CASH 30% za trejdanje koji vjerojatno ide ili u SLRS ili u SAPN i postaje stalan dakle day trading for me is done, SVE NAJBOLJE U NOVOJ GODINI koja će biti izvrsna, siguran sam. [emo_palacg]

使用を信頼し、あなた自身の能力の

TNPL – 70%
ATPL – 20%
DLKV – 5%

Sve najbolje u 2014. godini [emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg]

ernt 32,2%
kodt-p 25,1%
adpl 15,3%
korf 7,2%
kosn (p+r) 5,7%
manje od 5%: bcin, jdos, plag, kotr, atln, jdgt

-od kupovine 2012, jedina negativna dionica kosn-p

NAV: +18,04%

Pet najvecih pozicija

Disney
Boeing
Apple
Under Armour
Pulte

Fantasticna godina, ako slijedeca bude u pola kao ova ja cu biti presretan.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Najveći udjeli

Eads
Leoni
Roche
Durr
United Health

Twixer, Andy,

Bez ljutnje ali ovo je ipak hrvatsko tržište kapitala (ZSE) pa Vas molim da postate “domaće” portfelje (ako ih uopće imate).

Što se mene tiče daleko najveća pozicija u TUHO, nešto malo SMNS i KOEI, ostalo skupljam što mi se čini da će najviše rasti u idućoj godini – ATPL, u zadnje vrijeme i IGH.

17.03.2014.

NIIS 20.5%
ACI 19.3%
KOTR-P 17.8%
JDOS 8.0%
RIBA-O-177A 5.8%
HBRL 5.0%
TETO 4.8%
SNHO 2.3%
ILRA 1.7%
JAKT 0.7%
EGB-S-LSL4 0.5%
kune 6.9%
euri 6.7%

Uskoro će proći 1/4 2014.godine. Za sada sam zadovoljan rezultatom. ACI je povukao uzbrdo dosta dobro, ostalo je na sličnim razinama kao oko nove godine.

tuho 15,3%
kodt-p-a 12,9%
adpl 12,1%
ledo 10,6%
plag 11,4%
atgr 3,7%
jdgt 7,7%
koei 8,7%
ernt 10,3%
korf 3,9%
jdos 2,6%
vjerojatno cu smanjiti ernt prije isteka prava na dividendu i dokupljivati dionice koje su sada ispod 10%.

tuho 15,9%
plag 11,2%
kodt-p-a 13,5%
ledo 9,9%
atgr 7,3%
korf 7,1%
adpl 7,5%
jdgt 7,7%
koei 9,2%
ckml 2,0%
auhr 1,4%
jdos 2,6%
cash postavljen 4,8%

ADPL 15,7%
ADRS 18,7%
ATPL 17,6%
KODT+KOEI+KOTR 35,1%
ZVCV 3,5%
CASH 9,2%

imam još jednu, ali nju gledam na posebnom računu. 😉
MIVA je prva dionica koju sam kupio i dugo je bila jedina. već sa samom dividendom sam je davno otplatio, a donedavno se njome nije ni trgovalo na burzi pa sam je zato vodio posebno.
al sad kako se može, možda i objedinim… ako je ovo 100% u usporedbi s tim portfeljem bi MIVA bila 46%

dionice 5%
Cash 3%
ostalo beton i poljoprivredna zemljišta..na otoku..

A BALVANA!!! :) :) :)

New Report

Close