PVCM (Pevec d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PVCM (Pevec d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zašto i kako bi izašli na zse? Osim da tebe usreće.

Hehe. Pa i to bi sam po sebi bio hvalevrijedan razlog.:-):-)

No dobro, šalu na stranu.
Na burzu se ide da se proda ono što imaš, i to puno skuplje nego inače.
Eto, zato.
I što je najbolje mogu prodati vrlo mali dio, a dići hrpu love i ostati u sedlu.
Eto, još bolji razlog.

Zadovoljni, kolega malovitra?

Promijenit ćemo ime Pevecu zbog negativnog PR-a[/url]

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

https://novac.jutarnji.hr/aktualno/jurica-lovrincevic-promijenit-cemo-ime-pevecu-zbog-negativnog-pr-a/9437027/

Mislim da je ovo možda prva velika pogreška sadašnje garniture.
Sad kad je dobiven spor nema nikakvog razloga da se mijenja ime.
Pojam “Pevec” je duboko urezan u svijest hrvatskog potrošača kao mjesto povoljne kupovine svega i svačega, a zbog proteka vremena i teških blamaža bivših vlasnika nikakve negativne konotacije se ne reflektiraju na sadašnju firmu. To se vidi iz prometa koji raste. Potrošači glasaju svojim novčanikom.
Ne treba slušati nikakve PR magove kojima je samo do toga da stvaraju posla sebi i dižu lovu na tome. Ovdje je to skroz nepotrebno.
Nadam se da će skupština odbiti prijedlog.

ma sve 5 šta si uvrijeđen, firma s aspekta nekog tko je ostao u poziciji i vuče divke i buduće dobiti, njemu svaka čast i želim što više toga… ali meni kao kupcu prvo što padne na pamet kad tamo moram otići je da mi je to takva tlaka nemoguća jer je usluga blagi užas, to sam več jednom spomenuo pred godinu i pol dana i od tad sve je isto.. vuci za rukav djelatnika a kad dođe pojma nema.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Nisam ja ni uvređen ni povređen.:-):-)
Ne brinite.
Problematična je flutuacija ljudi, da. To se spominjalo i na skupštini, priča se.
Pokušava se tome doskočiti povećanjem plaća.
Vidjet ćemo s kakvim uspjehom.

Ali promjena imena definitivno nije put za bolji razvoj firme.
Ložiti novce na nešto što je i sudski pravomoćno riješeno je bez veze.

BudFox
I vi ste to pisali?
Ja sam se referirao na promjenu imena odavno još, doduše pod drugim nickom.:-)
I to nimalo pozitivno.
Ali da, glavno da se slažemo.
Živili!


Hm, zanimljivo čovjeku uzeli prezime i još treba platiti troškove suda.
Pa ako je ta nova ekipa tako pametna, kao kad su prevarili male dioničare
povlačenjem dionica s burze u 2 dana i izazivanjem panike malih koji su
tada prodali svoje dionice, neka promijene ime trgovačkog lanca u
PPD trgovački lanac, Dicentra lanac ili nešto primjerenije sadašnjem trenutku.

Zdravko Pevec nakon pet godina izgubio važan spor, iako je tražio desetke milijuna kuna, na kraju će platiti troškove


Evo metalik :-))

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

BudFox

A toooo!!!:-)
Znači ONI su poslušali vas.
No dobro, o tome je Lovra davao intervjue još odavno, stvarno, i iskreno, ne znam tko mu je to savjetovao, ali to je loše, po meni, jako loše.

Nema nikakve potrebe da se to radi.
Samo potencijalni rizik gubitka prepoznatljivosti i prometa.
To ne bi bio rebranding nego debranding.
Ono, kao, ma znate, mi ne želimo zvati se Pevec, mi smo nešto drugo, ali ipak, to smo mi, kužite, ne? Novi, ali stari, i još ljepši i bolji. Ali mi nismo ti, tj. jesmo.
Znači totalna glupost.

Ovo gore vrijedi samo ako postoji mogućnost sudovanja negdje vani, jer nije gotovo dok nije gotovo.

Poznajem jeko dobro mentalitet Hrvata. Jadransko osiguranje je brend samo takav pa je promijenilo ime i rezultat je daljni rast na tržištu tako da….

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.

https://lider.media/poslovna-scena/kompanije/pevec-prodaje-trgovacki-centar-solidum-128400

Ignore : renči

S tim da Jadransko ima brutalnu konkurenciju, a Pevec jednu jedinu.

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.

Sve je to dio markentinga, siguran sam da ce prije svega napravit istrazivanje po tom pitanju i odvagnut stanje lokalno, nece sigurno radit stetu sebi to sigurno znamo, s druge strane moze se gledat da je mozda to i preduvjet za sirenje van drzave na ostala trzista pa je onda promjena imena bitna jer bi se trazilo neko internacionalno ime koje je pogodnije za sire trziste.

Ignore : renči

@metalik, da li idete na GS?

Pevec je uvijek bio narodna firma , pa bi ime moglo biti neko narodno.

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Možda odem.
Zavisi kakve budu najave.

New Report

Close