PVCM (Pevec d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PVCM (Pevec d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nisam prodao ni jednu dionicu Peveca. Nije da imam mnogo ali sve što sam kupio ostavljam. Ako je Pevec iole ozbiljna firma, neće istisnuti male dioničare. Zapravo neznam zbog čega bi to radili. Ako skupe recimo 90 posto, ako imaju išta u glavi, neće raditi istiskivanje, jer suludo je rušiti reputaciju radi 10-15 posto zarada. Međutim, na ZSE, a i ostalim burzama u regiji po inerciji sam skeptičan. Čisto zbog pravne nesigurnosti, ne zbog sumnje u vrijednost. Po, mom sudu, dionice Peveca su u sljedeće tri godine najbolja ponuda na ZSE, samo se nadam da će se vratiti na burzu dok budu dobro radili. Apeliram na menadžment, ako ovo čita, da tom malom finom gestom povratka ili neke dividende u budućnosti opovrgnu sve “zle” jezike. Jer samo ako daješ i dobit ćeš više:)
Sretno svim dioničarima i upravi u otklanjanju prepreka za povratak u burzovne vode!

Može doći na burzu sutra, a ne mora nikada.
Može biti dividenda sutra, a ne mora nikada.
Mali mogu dobro proći, a mogu biti posve izigrani.
Na djelu je balkanska uprava koja iskazuje netrpeljivost
prema malim dioničarima. Problem je u tome što imaju
i sukno i škare, a mali samo molitvu i nadu.


Može doći na burzu sutra, a ne mora nikada.
Može biti dividenda sutra, a ne mora nikada.
Mali mogu dobro proći, a mogu biti posve izigrani.
Na djelu je balkanska uprava koja iskazuje netrpeljivost
prema malim dioničarima. Problem je u tome što imaju
i sukno i škare, a mali samo molitvu i nadu.

ja se nikome ne molim, nije ovo ni crkva ni džamija ni kapelica: jednostavno pobrojiš rizike te kakvi su razlozi za ostanak ili ne, vrlo jednostavna check lista, upside vs downside
kakva molitva ajde bježi event. meditacija dolazi u obzir, da razbistri um prije odluke
inače bi ja prvi išao tamjanom na Lovrinčevića, Bubala i ekipu ;)))

Dobro da nisam slušal onog velikog maga Ivana Zorića i da sam prodal kad je bilo vrijeme po 285. Svima drugima koji su unutra puno sreće jer će im sa ovim dnom dna koje upravlja tom firmom to trebat. Sad samo cekat da se medusobno pocnu otimat za plijen dok ih PPD ne pomete i postavi opet svoju upravu sa drugim pijunima.


Nisam prodao ni jednu dionicu Peveca. Nije da imam mnogo ali sve što sam kupio ostavljam. Ako je Pevec iole ozbiljna firma, neće istisnuti male dioničare. Zapravo neznam zbog čega bi to radili. Ako skupe recimo 90 posto, ako imaju išta u glavi, neće raditi istiskivanje, jer suludo je rušiti reputaciju radi 10-15 posto zarada. Međutim, na ZSE, a i ostalim burzama u regiji po inerciji sam skeptičan. Čisto zbog pravne nesigurnosti, ne zbog sumnje u vrijednost. Po, mom sudu, dionice Peveca su u sljedeće tri godine najbolja ponuda na ZSE, samo se nadam da će se vratiti na burzu dok budu dobro radili. Apeliram na menadžment, ako ovo čita, da tom malom finom gestom povratka ili neke dividende u budućnosti opovrgnu sve "zle" jezike. Jer samo ako daješ i dobit ćeš više:)
Sretno svim dioničarima i upravi u otklanjanju prepreka za povratak u burzovne vode!

Drago mi je da ima razumnih ljudi na forumu..Na forumu se stvara kriva percepcija da Uprava radi protiv malih dioničara..Upravo je obrnuto..Udruga malih dioničara javno pljuje po Upravi Peveca i zbog toga sa Upravom nema komunikaciju..

Ništa, upravi Peveca puno hvala na delistu i nadam se sutra squizzoutu znam da mi želite najbolje.



Nisam prodao ni jednu dionicu Peveca. Nije da imam mnogo ali sve što sam kupio ostavljam. Ako je Pevec iole ozbiljna firma, neće istisnuti male dioničare. Zapravo neznam zbog čega bi to radili. Ako skupe recimo 90 posto, ako imaju išta u glavi, neće raditi istiskivanje, jer suludo je rušiti reputaciju radi 10-15 posto zarada. Međutim, na ZSE, a i ostalim burzama u regiji po inerciji sam skeptičan. Čisto zbog pravne nesigurnosti, ne zbog sumnje u vrijednost. Po, mom sudu, dionice Peveca su u sljedeće tri godine najbolja ponuda na ZSE, samo se nadam da će se vratiti na burzu dok budu dobro radili. Apeliram na menadžment, ako ovo čita, da tom malom finom gestom povratka ili neke dividende u budućnosti opovrgnu sve "zle" jezike. Jer samo ako daješ i dobit ćeš više:)
Sretno svim dioničarima i upravi u otklanjanju prepreka za povratak u burzovne vode!

Drago mi je da ima razumnih ljudi na forumu..Na forumu se stvara kriva percepcija da Uprava radi protiv malih dioničara..Upravo je obrnuto..Udruga malih dioničara javno pljuje po Upravi Peveca i zbog toga sa Upravom nema komunikaciju..
[/quote]

Da, slažem se. Ne treba pljuvati po upravi. Zasada dobro rade i treba im dati priliku da urade kako su najavili. Sređivanje poslovanja pa povratak na burzu. Sad čekamo, nadam se ne predugo. Sretno do daljnjega.

Mislim da ste ovom rečenicom uznemirili na trenutak dosta bivših dioničara. Sigurno su pomislili nešto u sebi. A i one sta nisu htjeli biti dioničari Peveca.

Drago mi je da ima razumnih ljudi na forumu..Na forumu se stvara kriva percepcija da Uprava radi protiv malih dioničara..Upravo je obrnuto..Udruga malih dioničara javno pljuje po Upravi Peveca i zbog toga sa Upravom nema komunikaciju..

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

sada kada su se strasti malo primirile i ostali smo mi koji nemamo problema i sa dugoročnim ulaganjem ako je potrebno da napišem da sam zadnjih dana trgovanja skupio 500 kom.
nije puno i neće me upropastit pa…
koliko dobar izbor i odluka time will tell

možda nebi tako ušao da kolega barikb nije ovako izašao 🙂
no hard feelinngs

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...



Drago mi je da ima razumnih ljudi na forumu..Na forumu se stvara kriva percepcija da Uprava radi protiv malih dioničara..Upravo je obrnuto..Udruga malih dioničara javno pljuje po Upravi Peveca i zbog toga sa Upravom nema komunikaciju..

Da, slažem se. Ne treba pljuvati po upravi. Zasada dobro rade i treba im dati priliku da urade kako su najavili. Sređivanje poslovanja pa povratak na burzu. Sad čekamo, nadam se ne predugo. Sretno do daljnjega.
[/quote]

A vidi indijanaca. Mislite da su ljudi s Marsa pali? Vesla cicali? Virite iz dupeta upravi. Jedini ko je gori od ove uprave su guzoljupci ko vi. Ne da po ovoj upravi treba pljuvati, nego ih još treba staviti u udžbenike kao primjer najgoreg oblika nesređene države i ono što dioničarstvo NIJE!

P.S. Pozdrav od novog dioničara Peveca!

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]




Nisam prodao ni jednu dionicu Peveca. Nije da imam mnogo ali sve što sam kupio ostavljam. Ako je Pevec iole ozbiljna firma, neće istisnuti male dioničare. Zapravo neznam zbog čega bi to radili. Ako skupe recimo 90 posto, ako imaju išta u glavi, neće raditi istiskivanje, jer suludo je rušiti reputaciju radi 10-15 posto zarada. Međutim, na ZSE, a i ostalim burzama u regiji po inerciji sam skeptičan. Čisto zbog pravne nesigurnosti, ne zbog sumnje u vrijednost. Po, mom sudu, dionice Peveca su u sljedeće tri godine najbolja ponuda na ZSE, samo se nadam da će se vratiti na burzu dok budu dobro radili. Apeliram na menadžment, ako ovo čita, da tom malom finom gestom povratka ili neke dividende u budućnosti opovrgnu sve "zle" jezike. Jer samo ako daješ i dobit ćeš više:)
Sretno svim dioničarima i upravi u otklanjanju prepreka za povratak u burzovne vode!

Drago mi je da ima razumnih ljudi na forumu..Na forumu se stvara kriva percepcija da Uprava radi protiv malih dioničara..Upravo je obrnuto..Udruga malih dioničara javno pljuje po Upravi Peveca i zbog toga sa Upravom nema komunikaciju..
[/quote]

Da, slažem se. Ne treba pljuvati po upravi. Zasada dobro rade i treba im dati priliku da urade kako su najavili. Sređivanje poslovanja pa povratak na burzu. Sad čekamo, nadam se ne predugo. Sretno do daljnjega.
[/quote]

kako molim, ma jel vi to ozbiljno.

Ono što je ivica todorić u svijetu korporativnog upravljanja i korektnosti, to je uprava Peveca u odnosu prema suvlasnicima – dno dna. Točka.

Sačuvaj me Bože srspkog junaštva, hrvatske kulture i Dicentra bontona. M Krleža.

Dno dna, na kvadrat.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Svojevremeno je ispod svakog članka koji je pratio borbu za vlast u pevcu nekoliko istih ljudi pisalo hvalospjeve trenutnoj upravi. Bilo je i par komentatora na forumu koji su nas uvjeravali u najbolje namjere uprave. Vidim da i sada neki pokušavaju uvjeriti javnost da je smanjenje transparentnosti i izbjegavanje burze sjajna stvar koja ide na ruku malim dioničarima.

Uprava čini sve da uvrsti dionicu u redovito tržište samo prvo mora maknut dionicu s burze, “sredit” poslovanje, i onda će oni spremit sve za burzu. Sjajno! Možda udruga objavi oglas zahvale kao što je to svojevremeno učinio bloger.

Grad Kutina prodaje 7704 dionice. Ili ih je netko požurio.

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.

Dicentra + 9400

29,83%

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.

Dobar paket. Treba im za sufinanciranje energetske obnove skola i vrtica. Tako kazu.
https://www.jutarnji.hr/biznis/tvrtke/grad-kutina-prodaje-dionice-trgovackog-lanca-pevec-novac-im-treba-za-sufinanciranje-eu-projekata-energetske-obnove-skola-i-vrtica/6902085/

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

New Report

Close