PVCM (Pevec d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PVCM (Pevec d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pevec dobio novog člana Uprave

Novi član uprave sa iskustvom zamjenika predsjednika uprave austrijske tvrtke.
Menedžment je ključan i na tome se očito pomno radi. Transparentnost je drugi
uvjet, da bi svi dioničari gladili bradu. Vjerujem u kvalitetne iskorake u tom smislu.

Zumtobel Group iz koje dolazi ima 1,3 mlrd. € prihoda i 652 mil. € kapitalizacije te se bavi prodajom rasvjete. U članku kažu da će biti zadužen za razvoj privatnih marki i ljudske resurse. Ako će Pevec ozbiljnije ići na razvoj privatnih marki to je odlična vijest jer su tu marže veće.

[i]"Reality is a cloud of possibilities, not a point."[/i]

Nije bitno da li je organsko ili anorgansko širenje. Bitno je da je u pitanju potencijal! Ljudski potencijal kao jedna od boljih Pevecovih akvizicija u posljednje vrijeme – gda Frgačić. Bravo! 🐣🐥🐤🐔🐓

Poslije Bubala i drugi kum u Upravi..Jel zna netko objasniti je li to zakonito??

Počela kupnja, skida se sa 230, zanimljivo nema više prodaje.

[i]volim dividendu više nego hladnu pivu[/i]

Na kupnji do 200,00 kn cca 2.800 komada, na prodaji do 280,00 kn samo 1.100 komada…

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju/prodaju predmetnih dionica.

Ne brini, sve je zakonito oko imenovanja u upravi. Bit će sve u redu.


Ne brini, sve je zakonito oko imenovanja u upravi. Bit će sve u redu.

Barikb vi samo drukate za rast cijene dionica a uopće vas ne zanima transparentnost..
Mislite da je uredu da u Upravi budu tri kuma?? Ili bi bilo uredu da u Upravu dovede još i ženu i brata??

Pisao sam danas o transparentnosti. Izveli ste krivi zaključak jer ne čitate. Dolje je.
Ako mislite da je dionica točno vrednovana znate što vam je činiti.

Novi član uprave sa iskustvom zamjenika predsjednika uprave austrijske tvrtke.
Menedžment je ključan i na tome se očito pomno radi. Transparentnost je drugi
uvjet, da bi svi dioničari gladili bradu. Vjerujem u kvalitetne iskorake u tom smislu.
Cijena dionice je u uzlaznom trendu, nakon ogromnog pada od oko 40% sa 294 kn
na cca 175 kn.

Ne kužim ovo ovdje Bilanco otvorio račun prije cca 20 dana i samo druka ovdje na Pevecu, bravo za administratora.

To je upravo ono o čemu sam govorio, tko su ti likovi koji ovdje vise dan i noć bez imena i prezimena i samo šire laži.

[i]volim dividendu više nego hladnu pivu[/i]

Ja ne znam jesam pogriješio ili ne, čekao sam do skupštine i poslije nje prodao s minusom od -15% (unatoč tome što imam vremena čekati nisam imao živaca imati posla s ekipom iz Čepina). Ali odmah sam uletio u Maistru po 310 a sad je 338 pa sam skoro anulirao gubitak. Eto da sam prodao jučer bio bih skoro bez gubitaka a za dvije godine možda u plusu 200%. Šta bi rekao Forest to je ko bombonjera ne znaš dok ne otvoriš 🙂

U ovoj cijeloj priči mene zanima samo moja imovina..je li cijena dionice realna ili ne..a vi Zoriću i Barikb samo drukate za rast a ne zanima vas transparentnost

Bilanco mislim da imate specijalni zadatak sijati strah i pomutnju među dioničarama
sada kada je stalo dosadađnje prosipanje po bidu.
Kako to da se javljate kada je dionica ipak nešto skočila, prije vas nije bilo toliko
briga za vašu imovinu ?
Svojim komentarima nastojim osvijestiti kolika se vrijednost ovdje krije.
Dok mali i sitni prodaju, debeloj guski se maže vrat i netko jeftino skuplja.
Vrlo čudni stavovi za jednog malo dioničara da praktički prosvjeduje protiv dionice u zamahu rasta.

New Report

Close