PVCM (Pevec d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PVCM (Pevec d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Sve što je više dobrih vijesti, sve što se više šire, potrošnja raste, morate znat da to većinskom dioničaru ne ide na ruku…
U ovom trenutku pa žrtvuje dodatne dionice cijenu vrati na 200 kn ili po mogućnosti na 190..

Kratkoročno ili dugoročno ?


Sve što je više dobrih vijesti, sve što se više šire, potrošnja raste, morate znat da to većinskom dioničaru ne ide na ruku…
U ovom trenutku pa žrtvuje dodatne dionice cijenu vrati na 200 kn ili po mogućnosti na 190..

Ovo nema nikakvog smisla. Većinski dioničari kroz upravu potenciraju širenje i veću potrošnju, a da im to ne ide na ruku!?
Također čisto sumnjam da se žrtvuju dionice pogotovo pred GS.
Više mi ide ka tome da većinski dioničar i dalje kupuje…

GLAVNA SKUPŠTINA 31. srpnja 2017.



Sve što je više dobrih vijesti, sve što se više šire, potrošnja raste, morate znat da to većinskom dioničaru ne ide na ruku…
U ovom trenutku pa žrtvuje dodatne dionice cijenu vrati na 200 kn ili po mogućnosti na 190..

Ovo nema nikakvog smisla. Većinski dioničari kroz upravu potenciraju širenje i veću potrošnju, a da im to ne ide na ruku!?
Također čisto sumnjam da se žrtvuju dionice pogotovo pred GS.
Više mi ide ka tome da većinski dioničar i dalje kupuje…
[/quote]
Pa MarkOS, to ti najbolje znaš, ne pravimo se ludi! 😉

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Kupuje kupuje, ali sve manje količine.
Za više “robe” mislim na dionice, morat će se prilagodit i cijena.
Do nedavno je teklo, sada samo pokoja kapljica.


Kupuje kupuje, ali sve manje količine.
Za više "robe" mislim na dionice, morat će se prilagodit i cijena.
Do nedavno je teklo, sada samo pokoja kapljica.

Dicentra +5000 dionica, Hrkač +847 a cijena pala s 223 na 204. Kak sad to?

Tri opcije za Konzum, najizgledniji Pevecov model
Iako se prometi evidentno oporavljaju, Ramljak je priznao kako će na godišnjoj razini biti uspjeh ako promet Konzuma u odnosu na lani uhvati pozitivnu nulu. A dok je Agrokorova maloprodaja u Hrvatskoj definitivno proš…



Sve što je više dobrih vijesti, sve što se više šire, potrošnja raste, morate znat da to većinskom dioničaru ne ide na ruku…
U ovom trenutku pa žrtvuje dodatne dionice cijenu vrati na 200 kn ili po mogućnosti na 190..

Ovo nema nikakvog smisla. Većinski dioničari kroz upravu potenciraju širenje i veću potrošnju, a da im to ne ide na ruku!?
Također čisto sumnjam da se žrtvuju dionice pogotovo pred GS.
Više mi ide ka tome da većinski dioničar i dalje kupuje…
[/quote]

Kako ste Marko ono rekli: oko 50 klijenata (računa) kod istog brokera dodaju se međusobno sa dionicama a zbroj im ostaje isti? Nema žrtvovanja znam i ja

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI




Sve što je više dobrih vijesti, sve što se više šire, potrošnja raste, morate znat da to većinskom dioničaru ne ide na ruku…
U ovom trenutku pa žrtvuje dodatne dionice cijenu vrati na 200 kn ili po mogućnosti na 190..

Ovo nema nikakvog smisla. Većinski dioničari kroz upravu potenciraju širenje i veću potrošnju, a da im to ne ide na ruku!?
Također čisto sumnjam da se žrtvuju dionice pogotovo pred GS.
Više mi ide ka tome da većinski dioničar i dalje kupuje…
[/quote]

Kako ste Marko ono rekli: oko 50 klijenata (računa) kod istog brokera dodaju se međusobno sa dionicama a zbroj im ostaje isti? Nema žrtvovanja znam i ja
[/quote]

Može malo objašnjenja za nas neupučene 🙂

U ponedjeljak bu sve jasno

Idemo redom.

1. Poslovni prihodi povećani 18,03%, od toga rast prodaje trgovačke robe 17,99%

2. Vrijednosno usklađenje 22.291.034,90 kn PDVa za slavonski brod, koji neće biti sljedeće godine,
Panprodukt 1.383.723 avans, isto tako

3. Rezervacije za kamate po tom PDVu 7.352.904 kn, Ni ovoga neće biti nagodinu

22. bilješka, financijska imovina, višak likvidnosti uložen u novčani fond, nadam se da taj fond nema ništa sa agrokorom

Događaji nakon datuma izvještaja.

Kupljen Zadar
kupljena nekretnina u Puli gdje je bio spor, a sad više nema toga problema
Obnovljen Šibenik – istina, izgleda odlično

Plaćen PDV, kojega neće biti sljedeće godine

Amortizacija 22.084.000

EBITDA= 22.084.000+ 22.291.034,90 + 1.383.723+ 7.352.904 = 53.111.661,9 to je tih 50 milijuna ebitde o kojoj smo pričali, zapravo je veća jer se dodaje još 28.412.000.

EBITDA 78 milijuna

ili 60 kn po dionici

[i]volim dividendu više nego hladnu pivu[/i]

Ti bokca ili asti ga miša !

New Report

Close