PVCM (Pevec d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PVCM (Pevec d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@Zoric
Razumjem ja sto je prijevremeno placanje, a sto je avansno placanje, ali o cemu ja govorim nije ni jedno ni drugo… Mozda nece trebati jos dugo vremena da dobavljaci “otvore svoje oci”, evo imamo sad primjer na najvecem mislim na Agrokor.

@Barikb
Imam dionice ali volio bih da ih nisam na taj nacin stekao, jel sad kuzite od kad su i kako su stigle, i pod kakvim uvjetima.

Jedino što kužim da ih nećeš više kupit mukte, a to
što imaš sa time klimaš, ako naravno uopće imaš ?

@Barikb
Imam 30% u dionicama od Pevecovog duga, jel Vam sad jasnije… A od koje godine ih Vi imate?


Pevec vam je dragi moji "baloncina" samo takva, kad to pukne biti ce suza! Iz sigurnih izvora imam saznanja na koje se sve nacine gule dobavljaci, a sad kad se Agrokor poljuljao mnogi ce se zapitati sto, zasto i kako daju robu Pevcu. Zdravkec je bio "mala beba" naspram ovih!

Hehhehehehe kakvih sve vrsnih analiticara imamo bez argumenata nekome krivo sto je iskocio iz vlakica…

Nemojte slusati zorangutana zbog njega su neki ljudi izgubili novaca na Agrokoru provjerite sta je tamo pisao


@Barikb
Imam 30% u dionicama od Pevecovog duga, jel Vam sad jasnije… A od koje godine ih Vi imate?

Pa kakve to ima veze ima sa icim ovo je dionicko drustvo sada dionicarima je u interesu da sto bolje stoji firma pa nakraju je mogu i prodati i neka gule dobavljace to nam je u interesu! a taj tvoj dug mi kupujemo od pocetka trgovanja po 8 puta manjoj cijeni tebe su prevarili KUZIS??

Nemojte slusati zorangutana zbog njega su neki ljudi izgubili novaca na Agrokoru provjerite sta je tamo pisao

@pific
Kuzim !

Ovo je iz novina
“Tvrtka Maloprodajna ulaganja, najveći pojedinačni dioničar Peveca, uputila je zahtjev za sazivanje izvanredne skupštine društva s dnevnim redom od pet točaka: izlazak na prvu kotaciju Zagrebačke burze, isplata zadržane dobiti, povećanje temeljnog kapitala, izmjena Statuta te imenovanje člana Nadzornog odbora.”

Samoborka zeli da PVCM izadje u PRVI KOTACIJU i to Vam je cijela poanta price ulaze mirovinci Samoborka ce debelo prodavati svoje dionice njima nagadjanja o visokim cijenama PEVECA nestoji jer financijska izvjesca i potencijal rasta nasprem sadasnje cijene smjesno je uopce komentirati imalo tko zna citati financijske izvjestaje zna o cemu se tu radi.

Nemojte slusati zorangutana zbog njega su neki ljudi izgubili novaca na Agrokoru provjerite sta je tamo pisao


Ovdje je rasplet sve bliže i bliže.
Ulaže se kapitala koliko treba.
Croatia osiguranje sigurno kupac nije
pritiskao da ostane na polici i kao
dobavljač. Očito je bila izdašna ponuda.
Dionica od Cerpa praktički nema, samo
drhtave ručice. Možda se boje strašila
od 1.500 komada na asku, a mozda Trumpa.
Treba ipak imati petlje za zaradit.

Baš me zanima po kojem iznosu su prodane dionice Croatia osiguranja, one su išle u paketu, i veliki broj odjednom.

[i]volim dividendu više nego hladnu pivu[/i]

samoborka je zadnji puta ponudila 277kn gradu Osijeku tako da su pokazali da su spremni dati bolju ponudu od dicentre. ovo je vjerojatno islo nize zbog boja dionica

Nekako mislim suprotno, da su bas zbog većeg broja dionica uzeli vise.

Nije Croatia osiguranju hića s lovom. Oni su to prodavali po nekom elaboratu procjene. A tu pise koliko što vrijedi.

[i]volim dividendu više nego hladnu pivu[/i]

Evo Zadar se otvara 07.04.2017.

http://www.narodni-list.hr/posts/263815003

[i]volim dividendu više nego hladnu pivu[/i]


Pevec vam je dragi moji "baloncina" samo takva, kad to pukne biti ce suza! Iz sigurnih izvora imam saznanja na koje se sve nacine gule dobavljaci, a sad kad se Agrokor poljuljao mnogi ce se zapitati sto, zasto i kako daju robu Pevcu. Zdravkec je bio "mala beba" naspram ovih!

Pa neki dan sam nekaj slicno rekel pa su me popljuvali ovdi. Ovi prije su hteli dobro firmi pa su tak dobavljace pritiskali, a ovi sad hoce samo sebi dobro pa vele ako mislis delati snama prodaj ispod stola dionice ili letis van. To je izgleda svima normalno.

Pravi poslovni odnos moze funkcionirati iskljucivo i samo ako su sve strane zadovoljne! Dakle komentari tipa sto nas briga, bilo to za dobavljace, dionicare, banke mi se bas i ne dopada.


Pravi poslovni odnos moze funkcionirati iskljucivo i samo ako su sve strane zadovoljne! Dakle komentari tipa sto nas briga, bilo to za dobavljace, dionicare, banke mi se bas i ne dopada.

Dobro dosao u kapitalizam ako neces ti ima drugih dobavljaca.

New Report

Close