PVCM (Pevec d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PVCM (Pevec d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kome se žurilo da mi proda na 272 stotinjak komada!!!! 🙂

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Svakako lijepa vijest za zaposlenike što se tiče uskrsnice.
Da je slabo financijsko stanje, isplate ne bi bilo.


Svakako lijepa vijest za zaposlenike što se tiče uskrsnice.
Da je slabo financijsko stanje, isplate ne bi bilo.

Točno to.

Za Merkur je inače raspisan novi natječaj[/url], a bili su nam član nadzornog odbora i poslovni partner predsjednika uprave u posjeti Novoj Gradiški[/url].



Svakako lijepa vijest za zaposlenike što se tiče uskrsnice.
Da je slabo financijsko stanje, isplate ne bi bilo.

Točno to.

Za Merkur je inače raspisan novi natječaj[/url], a bili su nam član nadzornog odbora i poslovni partner predsjednika uprave u posjeti Novoj Gradiški[/url].
[/quote]
Ovo bi bilo smešno da nije žalosno :).

Nalog od 1000 komada, nice


Nalog od 1000 komada, nice

Ma djaba mu morat ce povisiti ljestvicu ako misli opet kupovati kolicine…

Nemojte slusati zorangutana zbog njega su neki ljudi izgubili novaca na Agrokoru provjerite sta je tamo pisao

Nije on tu da povisi ljestvicu, već da ove mudrijaše koji misle na male količine rušiti cijenu opameti.

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

pao dogovor na ‘koti 280’: 1.811 kom otišlo, preko pola milje kn 😉
u bloku

Kako se provlaci transakcija ajoj 1811 dionica po 280

Nemojte slusati zorangutana zbog njega su neki ljudi izgubili novaca na Agrokoru provjerite sta je tamo pisao

jel’ to i žaba diže nogu …. :-))))))

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Opet u top 10 po prometu

Dao bih kada dođe vrijeme za skupštinu punomoć udruzi , jel se punomoć za skupštinu treba ovjerit kod javnog bilježnika ? Ako da što treba od dokumenata samo osobna ili? Ako neko ima predložak neka ga ode copy pastea ili da link da ga imaju svi koji misle poput mene napravit.

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI


Dao bih kada dođe vrijeme za skupštinu punomoć udruzi , jel se punomoć za skupštinu treba ovjerit kod javnog bilježnika ? Ako da što treba od dokumenata samo osobna ili? Ako neko ima predložak neka ga ode copy pastea ili da link da ga imaju svi koji misle poput mene napravit.

Ne treba ovjeriti punomoć kod javnog bilježnika.

Neto dobit Merkura prošle godine narasla je na 5,9 milijuna eura, a moglo ga se kupiti za 28,6. Prošli mjeseca sam pisao:

Ja se jako bojim da bi Merkur mogao imati dobit od 10 mil eura za godinu-dvije a sad se prodavao za 28,5 i da je ovdje propuštena prilika stoljeća ako je EBRD bio zainteresiran za suradnju s obzirom na rekordno niske kamatne stope i vjerojatno u kombinaciji s dokapitalizacijom.

Nisam pratio HT ali slažem se s vama, zato pišem o ovoj tragediji jer je ovdje ogroman potencijal uništen. Merkur bi se vjerojatno sam isplatio kroz 5 godina, s druge strane centar u Bjelovaru će se u pogledu cijene najma (mislim da je Kodrić na danu investitora rekao da su plaćali euro po kvadratu, odokativno bih rekao da ima oko 7000 kvadrata) i cijene kupnje/gradnje isplatiti za više od 30. A ne moram govoriti da bi kupnja Merkura dao ulaz u Sloveniju za hrvatske dobavljače.

New Report

Close