PVCM (Pevec d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PVCM (Pevec d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Kada kažete balon možete reći zašto tako mislite?

Naime, nemam PVCM, ali me zanima vaše mišljenje.

Hvala.

Vaš forumski drug

već sam kupio dionice pvcm-a i prodao ih i zaradio, moj odgovor zašto je balon ćete dobiti u sljedećim tjednima i mjesecima ili već danas jer prodaja šteka…
[/quote]

Jel nije zakonom zabranjeno ovo sto je kolega Dalmatia radi priznao je da je prodao i zaradio na dionicama PVCM i sada druka da srusi cijenu ako kupi i jednu dionicu PVCM treba ga prijaviti nadleznim institucijama.
[/quote]

Ahaaaa a zabrannjeno je dionice kupiti po nižoj cijeni pa ih prodati po višoj i za 3 mjeseca ponovno kupiti po nižoj?????? Jadan Warren Buffet… Ja sam konstatirao činjenice a one glase najniža cijena 266 još jučer je bila 20kn više

Viđeni su ljudi u crnom!!!!!

Dok god ovi stradalnici budu ovako netaktično izlazili sa svojom dionicama, cijena ce ovako plesati, isto je bilo prije par mjeseci kad su cijenu rušili na 160 kn, treba se jos malo strpiti dok ne izađe revidirano izvješće, a tada ce nastupiti druga priča.

[i]volim dividendu više nego hladnu pivu[/i]

Ja stvarno ne razumijem Vaš način shvaćanja dionice. Nepošteno trgovanje je kada netko iznese javnu neistinu o tvrtki sa ciljem da joj sruši cijenu. Ja to nisam iznio niti imam takve namjere a niti saznanja pa ni tu moć. Ako već imate dionicu bilo koju prihvatite da ona fluktuira i da je to prirodno a nemojte za to optuživati mene jer legitimno sa svojim novcem kupujem i prodajem što me volja. Na nečem gubim na nečem zarađujem i ne vidim u čemu je problem==? Što se tiče cijena bilo je 20 komentara prije u kojima su svi iznosili svoja stajališta pa sam i ja svoje, zar ne smjem==?

Viđeni su ljudi u crnom!!!!!

Samo vi pišite i trejdajte zašto ne ?
Ako ste zaradili, a sigurno jeste platit ćete porez i svi sretni.

http://hr.n1info.com/a165601/Vijesti/Kresimir-Bubalo-napustio-politiku.html

http://republika.eu/novost/62556/vulin-za-gradonačelnika-osijeka-bubalo-za-zupana-osjecko-baranjske-zupanije





Kada kažete balon možete reći zašto tako mislite?

Naime, nemam PVCM, ali me zanima vaše mišljenje.

Hvala.

Vaš forumski drug

već sam kupio dionice pvcm-a i prodao ih i zaradio, moj odgovor zašto je balon ćete dobiti u sljedećim tjednima i mjesecima ili već danas jer prodaja šteka…
[/quote]

Jel nije zakonom zabranjeno ovo sto je kolega Dalmatia radi priznao je da je prodao i zaradio na dionicama PVCM i sada druka da srusi cijenu ako kupi i jednu dionicu PVCM treba ga prijaviti nadleznim institucijama.
[/quote]

Ahaaaa a zabrannjeno je dionice kupiti po nižoj cijeni pa ih prodati po višoj i za 3 mjeseca ponovno kupiti po nižoj?????? Jadan Warren Buffet… Ja sam konstatirao činjenice a one glase najniža cijena 266 još jučer je bila 20kn više
[/quote]

Ne nije zabranjeno kupnja i prodaja ali je zabranjeno namjerno drukanje po forumima sa ciljem spustanja cijene dionice tako da je opet kupis po nizoj cijeni zakon je tu jasan malo se skuliraj.
(naveo si da si kupio dionice te da si zaradio na njima, sada drukas po njima sto je ok tvoje pravo ali probaj kupiti te dionice ponovno po nizoj cijeni to je cisti dokaz manipulacije pogledaj malo zakon sta kaze)

Nemojte slusati zorangutana zbog njega su neki ljudi izgubili novaca na Agrokoru provjerite sta je tamo pisao

kakvi su ovo prebacaji na 280

Promet ne posustaje, kao ni cijena.
Preko milijun kuna u pola trgovinskog dana.

Od ukupno prodanih danas dionica 2.695 je prošlo na kupnji po cijeni 280 kn u dvije jače transakcije, a ostatak 1283 dionica na prodaji po cca 270 kn.

Ipak prodavači ne mogu jako srušiti cijenu.

[i]volim dividendu više nego hladnu pivu[/i]

ma ovo na 280 je bio neki dogovoreni prebacaj, cim bi se pojavili netko bi pokupio, drugi puta se par ubacilo u vlakic, a treci puta su ih izglea ustopali s “tudim” nalozima

Rekao bih da neki puta veliki nalozi
mogu biti psihički stimulatori na određeno
ponašanje, međutim ipak na kraju tko je
odlučio prodati on prodaje, tko je odlučio
kupuje itd. Ono što jasno vidim je da netko non-stop
žestoko i puno skuplja i da su cijenovne oscilacije relativno male.

@ Pročitaj moje objašnjenje otprije neću opet pisati a ako smatraš da kršim kakvu odredbu zakona me prijavi. Ja nemam moć utjecanja na cijenu ali je činjenica da je prenapuhana sviđalo ti se ili ne.

@back ako je dogovoreno da sam stavio nalog na 280,01, 3500kom sta mislis ciji bi nalog prosao?

i da ako je protuzakonito “rušiti” cijenu onda ste protiv zakona i svi vi što drukate cijenu lol

Viđeni su ljudi u crnom!!!!!


Rekao bih da neki puta veliki nalozi
mogu biti psihički stimulatori na određeno
ponašanje, međutim ipak na kraju tko je
odlučio prodati on prodaje, tko je odlučio
kupuje itd. Ono što jasno vidim je da netko non-stop
žestoko i puno skuplja i da su cijenovne oscilacije relativno male.

Da, skuplja konstantno, i to unatoč sada već povišoj cijeni, dosad nismo imali transakcije od po 1000 komada, sad to postaje pa normalno.

[i]volim dividendu više nego hladnu pivu[/i]

pa da si stavio iznad njega on bi prosao


http://hr.n1info.com/a165601/Vijesti/Kresimir-Bubalo-napustio-politiku.html

http://republika.eu/novost/62556/vulin-za-gradonačelnika-osijeka-bubalo-za-zupana-osjecko-baranjske-zupanije


“Kao osnivač HDSSB-a i dalje sam član te stranke. Zovite predsjednika stranke Dragana Vulina oko mogućih kandidata za lokalne izbore. Drago mi je da me nisu zaboravili u Osječko-baranjskoj županiji. Iako sam na privremenom radu u Zagrebu, nisam zaboravio na svoj zavičaj i svakodnevno kontaktiram s gospodarstvenicima iz cijele Slavonije i Baranje”

Jel nam to član uprave najavio ostavku ili smatra imenovanje u trajanju od 5 godina privremenim?

New Report

Close