PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

nemam više niti jednu.
zadnjih 30 prodao jutros u 10:00 po 277 – prva transakcija (ispod prosjeka kupovine, hoću reči sa gubitkom).
ali vratit ću se opet, samo ne znam kada, sa nekih 50 – 100 kom. ! [smiley]

ps
možda već sutra-danas .[wink]

Za evidenciju – 440 kom. i ne mislim prodavati. Eto i mene s vama
[pray][pray][pray][pray][pray][pray][pray][pray]

Imam ruku k'o Alija Sirotanović; sitna lova mi samo klizi kroz prste, a do velike ne mogu ...

nije nešto,al ipak upiši 100 komada jer prodavat neću, mislim samo još kupovat


Predlažem da kad se objavi datum skupštine, nađemo se na piću negdje i dogovorimo zajednički (bar nas 4-5) odlazak na istu. Ako ništa drugo, da postavimo par pitanja. Tko je za?

Ja sam za, što nas više dođe to bolje da vide kolko nas ima……

Sjeća li se itko cijene prije godinu dana i što to govori?

Badava ohrabrivanje, badava dobit od 500 milijuna kuna. Ništa neće promijeniti sadašnju cijenu dok kontrolni paket ne ode iz ruku države. To je jedini spas. Posve je svejedno tko će to biti, Todorić ili netko drugi.

Hell is Empty and all the Devils are Here

Badava obeshrabrivanje i širenje panike, PTKM neće pasti (na željenih 215 kn). [cool]

Ignore: KressoM, delux

116 komada..ne mislim prodavati..bar ne josh

http://www.poslovni.hr/69453.aspx%5Bcool%5D

Rusi sad već otvoreno kreću u napad. Mi smo još jedini od manjih ostali na tom putu.Koliko ćemo izdržati budemo videli. Snaga foruma je u ovom trenutku prešla 1% tvornice i negdje je oko 40 000 dionica.

Izgleda da će Rusi s nama morati pregovarati.[proud]

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

a sta mislis tko ce voditi pregovore???!!!!

šta mika još malo pa na 7 u top10 ?? ispred HPB d.d.?[thumbsup]


Rusi sad već otvoreno kreću u napad. Mi smo još jedini od manjih ostali na tom putu.Koliko ćemo izdržati budemo videli. Snaga foruma je u ovom trenutku prešla 1% tvornice i negdje je oko 40 000 dionica. Izgleda da će Rusi s nama morati pregovarati.[proud]

Dodaj na tih 40 000 i mojih 800….[proud]

Kruha i dionica.....

A eto vam i mojih 246 na popis pa se igrajte[tongue]

Ne laje pas zbog sela.


Rusi sad već otvoreno kreću u napad. Mi smo još jedini od manjih ostali na tom putu.Koliko ćemo izdržati budemo videli. Snaga foruma je u ovom trenutku prešla 1% tvornice i negdje je oko 40 000 dionica.

Izgleda da će Rusi s nama morati pregovarati.[proud]


Moja sestra prijavljuje 1050 komada! [thumbsup]

Mika, racunaj i mojih 200 kom.. [thumbsup]

New Report

Close