PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

to je poso, a na g.o-u sam, vratit cu se nesto tezi u pon. u firmu:-)

Svaka čast dečki i cure! [wink]

La vita e bella!

dokle cemo danas ici???jel zna netko??

Još se jednom pokazalo da valja biti u rodu s rumenige-om. Šteta što ja nisam:)

Zanima me što će Hypo sada napraviti

Hell is Empty and all the Devils are Here

Moguće je da je njihov nalog od malo preko 1000 dionica na 350?

www.iznajmljivaci20.com

Mislim da se jedu sad žestoko oni koji su juče ponosno pisali da su prodali na “što smo danas tržili”. Meni jedino žao što jučer nisam još dokupio a premišljo sam se mada sam to zadnjih par tjedana više puta napravio. Ljudi imamo ATH [thumbsup], mada mislim da ćemo već sutra imat novi i to možda iznad 400 [thumbsup]

[pray] Pa jel moguće da sam i ja unutra kad se ovako nešto dogodilo! Možda su Mika i ostali bili u pravu kad su spominjali one iznose vrijednosti ove dionice. E da ih je više …. standardno.[thumbsup]

KONČAR - tradicija, znanje, odgovornost

Može k/p………..

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Smrdi na već viđeni bounce back..

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

PTKM-R-A
Kupnja Prodaja
340,00 1373
338,00 47
335,01 90
335,00 100
331,10 500

343,46 20
344,94 50
350,00 1955
351,00 50
380,00 18

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj



Meni se osjeti na privatizaciju[thumbsup]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Pozdrav Mika, Bakulaz. Budd i svima ostalima….!
[cool]

opala!


Još se jednom pokazalo da valja biti u rodu s rumenige-om. Šteta što ja nisam:) Zanima me što će Hypo sada napraviti

JA SE OSOBNO NADAM DA ĆE SRUŠITI CIJENU PA DA JOŠ NADOKUPIM ( kreten mogao sam još jučer kupiti ali ne ja čekam )
Molim kakav će biti razvoj situacije
Pozdrav

Osjeti se u svakom slučaju.[cool]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

New Report

Close