PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Nije Hypo. Definitivno je nešto procurilo i to nešto prilično loše.

Pozdrav

Kolege ovo je fantastičan pokazatelj da će sve biti odlično naš dragi kolega Davor se javio na ovoj temi i ponovo počeo širiti crne prepostavke, pogledajte kroz prijašnje postove kako se cijena kretala nakon Davorovih prognoza
Pozdrav Davore

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

mislim da nije nuzno lose, ali ovdje su se ocekivanja toliko nagomilala, da sve ispod xxxx miljardi dobiti u 1H ce biti razocaranje..

s tim da ako i KD zeli nastaviti kupovati a hypo prodavati ovdje cijena nece nikud jos mjesecima..

s druge strane, mozda je trik[smiley2]?

al mi je drago da sam prodao, pa makar i s minusom od 2 tisuce kunica..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

šta sad od jednom vam ne valja Petrokemija , a do malo prije ste je dizali u visine!!!!
ma dajte molim vas!!!!!!

par stranica unazad jedan od šefova u Petrokemiji kaže da je poslovanje odlično (pozitivno) !!!
a možda laže !!!!!

nedajte se isprovocirati !!!!

[smiley7][smiley7][smiley7]

Four Star General


Nije Hypo. Definitivno je nešto procurilo i to nešto prilično loše.

Pozdrav


Daj ne metiljaj…navedi izvor ?????

[color=blue]Paaaa po lojtrici gor, pa po lojtrici dol...pa po lojtrici gooorrr i doooollll...........[/color]

Evo netko se prepao pa stavio 500 komada na prodaju na 285. Nije potrajalo ni 60 sekundi i nalog je progutan u komadu.

Puno je riječi o sličnim situacijama potrošeno, neki su nešto naučili a neki i ne. Vorda nikad nije imao dobro mišljenje o ovoj dionici, već je samo pokušavao navući drhtave ručice na ishitrene reakcije. Jedan od razloga zašto ne želim mostić su ovakve igre…. Ova dionica je za ljude s vizijom.

"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš, nego sedam dana u bijedi."


Puno je riječi o sličnim situacijama potrošeno, neki su nešto naučili a neki i ne. Vorda nikad nije imao dobro mišljenje o ovoj dionici, već je samo pokušavao navući drhtave ručice na ishitrene reakcije. Jedan od razloga zašto ne želim mostić su ovakve igre…. Ova dionica je za ljude s vizijom.

Imam viziju. 800 kn. A imam i 100 komada vise od danas [smiley2]

U zadnjih godinu dana prije objave izvješća cijena se dizala preko 40 posto…. Dok danas je obrnuto……………[smiley2]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Imamo i podrsku na kupnji na 286 sa cak 2 komada [smiley1]. Salu na stranu evo podrske na 285,00 700 komada i na 284,00 500 komada


Imamo i podrsku na kupnji na 286 sa cak 2 komada [smiley1]. Salu na stranu evo podrske na 285,00 700 komada i na 284,00 500 komada

Lijepe li podrške [smiley2] Da imam casha, davao bih i ja takvu podršku [smiley1]

U zadnjih godinu dana prije objave izvješća cijena se dizala preko 40 posto…. Dok danas je obrnuto……………[smiley2]

Rekao bih da prodaju neinformirani, e.g. oni koji ne čitaju ovaj forum gdje je svima sve jasno [smiley2]

"[i]When does a guy decide to become an accountant? When he realizes he doesn't have the charisma to succeed as an undertaker. " [/i]

Ja ga čitam pa mi nije sve jasno, ali valjda nisam dovoljno pametan…

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

Ekipa, nemojte se uopće brinuti, ja sam danas dokupio još 700 kom i to po jakooo dobroj cijeni…Vjerujte da dečki u Petrici rade punom parom za nas, a i svi znamo kako se situacija pozitivno razvija za nas…Ovi što se iskrcavaju su počeli ranije spremati municiju za IPO – T-HT, Atlantic i ostalo… (ali mislim da ima još puno prilika prije toga, uzgred ako Atlantic bude kao Magma, mene neće vidjeti) Po meni je ovo je samo zatišje pred buru…ne prvi puta na ovoj dionici…
[smiley2][smiley2][smiley2]

Lp, Kinez


Ekipa, nemojte se uopće brinuti, ja sam danas dokupio još 700 kom i to po jakooo dobroj cijeni…Vjerujte da dečki u Petrici rade punom parom za nas, a i svi znamo kako se situacija pozitivno razvija za nas…Ovi što se iskrcavaju su počeli ranije spremati municiju za IPO – T-HT, Atlantic i ostalo… (ali mislim da ima još puno prilika prije toga, uzgred ako Atlantic bude kao Magma, mene neće vidjeti) Po meni je ovo je samo zatišje pred buru…ne prvi puta na ovoj dionici…
[smiley2][smiley2][smiley2]

…ni zadnji. [smiley2]

"[i]When does a guy decide to become an accountant? When he realizes he doesn't have the charisma to succeed as an undertaker. " [/i]

Ovo je nerealna cijena za Petricu tako da se ne bojim, a kaj si mislio to sa Atlantikom reći…

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

Ma Petrica uskoro roka u nebesa…..
Sami graf pokazuje da se nije ovako spustila zadnjih godinu dana……znači…..[smiley2]

[color=blue]Paaaa po lojtrici gor, pa po lojtrici dol...pa po lojtrici gooorrr i doooollll...........[/color]

New Report

Close