PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

[quote=TvrtkoPTT]
Čista psihologija. Cijena 235-236 kn psihološka barijera malih, boje se ulaza na tim razinama, a velike ribe bi kupile što povoljnije. Pijesak u pješčanom satu lagano istječe… kreni gardo ….
[/quote]

Tko prati ovu dionicu zadnjih 6 mjeseci mogao je već uvidjeti da nakon snažnog rasta će pokušati uzdrmati da se ribice uplaše! no ja mislim da smo cijepljeni protiv toga i da vlak odlazi i da neće biti padova od 10 % u danu i da se više nedaju ljudi zaplašiti![smiley2]

Strujo slažem se,no nitko se ne usudi predvidjeti dokle će nam čađara u visine?

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]


[quote=TvrtkoPTT] Čista psihologija. Cijena 235-236 kn psihološka barijera malih, boje se ulaza na tim razinama, a velike ribe bi kupile što povoljnije. Pijesak u pješčanom satu lagano istječe… kreni gardo ….
[/i] Tko prati ovu dionicu zadnjih 6 mjeseci mogao je već uvidjeti da nakon snažnog rasta će pokušati uzdrmati da se ribice uplaše! no ja mislim da smo cijepljeni protiv toga i da vlak odlazi i da neće biti padova od 10 % u danu i da se više nedaju ljudi zaplašiti![smiley2]
[/quote]
Kad je PTKM u pitanju sve je moguće.
Ja sam vam jučer rekao da je dosegnuta gornja razina.
možete me i danas zvati jadničkom,da griješim
samo upozoravam da je vrijeme za kapitalizaciju.

daklem sve po starom jedni viču ide gore u nebo drugi da pada, i psihološka granica je tu a sad tvrditi sa sigurnošću šta će se desiti. Uvjeravanje nekog u jedno ili drugo diže zvono za uzbunu kod dosta ljudi vidim 🙂
A što se tiče trešnje i drmanja očito je po današnjem trgovanju

Pozdrav

All sharp price movements whether up or down are the result of one or more professionals manipulating the share price. www.MacKorisnik.com


Kad je PTKM u pitanju sve je moguće. Ja sam vam jučer rekao da je dosegnuta gornja razina. možete me i danas zvati jadničkom,da griješim samo upozoravam da je vrijeme za kapitalizaciju.

Ti svaki dan ponavljaš jedno te isto, ali meni je drago jer svaki puta kada ti dođeš na ovu temu, a to je jedina koju posjećuješ, daješ mi potvrdu da sam dobro investirao. Zahvaljujem ti na tome!

Za Koraća, molim te ako možeš nešto napisati na temi o Karlovačkoj banci, malo je zapela. Tvoj savjet bi bio koristan, unaprijed zahvaljujem!

[quote=SNC]
daklem sve po starom jedni viču ide gore u nebo drugi da pada, i psihološka granica je tu a sad tvrditi sa sigurnošću šta će se desiti. Uvjeravanje nekog u jedno ili drugo diže zvono za uzbunu kod dosta ljudi vidim 🙂 A što se tiče trešnje i drmanja očito je po današnjem trgovanju Pozdrav
[/quote]

Najgore je što su ljudi slijepi pokraj zdravih očiju!!![smiley16]

[quote=bakulaz]
Strujo slažem se,no nitko se ne usudi predvidjeti dokle će nam čađara u visine?
[/quote]

Svako neka osobno odluči ali netreba dizati paniku jer se zacrvenilo u jednom trenutku! Bože moj pa šta bi bilo da svaki dan naraste 5%! Zar ne?

Za našeg koraća:

Trebao bi cesce dolaziti[smiley2]

još 1000 i nešta do all time high. Daj nek neko još stavi koju dionicu na prodaju pa da pošteni ljudi to kupe.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.


Trebao bi cesce dolaziti[smiley2]

Koraće je naš dobri anđeo, otkad je na ovoj temi dionica kontinuirano raste. Živio Koraće[smiley2]

Trend is your friend.

Psihološka granica je probijena… ovo je bila tableta za smirenje, za one koji su malo nervozni !

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

Na 250 ćemo stati i razmisliti da li je to “psihološka granica”! Eto jutros sam Vam rekao da ne plašite ako se malo zacrveni! Dug je dan za trgovanje!! [smiley2]

Vjerujem da može i bolje


Vjerujem da može i bolje

Koraće je promijenio taktiku, što li će sad to značiti?

New Report

Close