PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nije problem količina nego cijena po kojoj će cijelu ovu godinu zbog tog ugovora gomilati užasne gubitke.

Ma o čemu to ovi iz VL pišu?? kakav stečaj…[emo_smijeh]
http://www.vecernji.hr/kompanije-i-trzista/dokapitalizacija-u-lipnju-inace-je-stecaj-neizbjezan-934182

Nego, kolika je sad trzisna kapitalizacija? [emo_smijesak]

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

fino je naraslo, mislim da će se uspjeti zadržati na ovim razinama do novih vijesti [emo_palacg]

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje

http://www.vecernji.hr/kompanije-i-trzista/dokapitalizacija-u-lipnju-inace-je-stecaj-neizbjezan-934182

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

Za one kojima je cijena plina previsoka.

Pridružite se:

Vaš link …

Kupujte od Poljaka.

[b]black magic[/b]

Zagrebačka burza – nadopuna vezana uz segment promatranja – PTKM

23.4.2014 8:58:46

Sukladno čl. 283. st. 1 Pravila Zagrebačke burze, Burza je razvrstala izdavatelja Petrokemija d.d. u segment promatranja zbog neprovjerenih medijskih napisa o mogućem pokretnaju stečajnog postupka ili predstečajne nagodbe
_____________
pa dobro što je ovo, neće valjda u stečaj?!!!!

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

to ti je prilika za dokup[emo_smijesak]


to ti je prilika za dokup[emo_smijesak]

Moguće pokretanje stečaja je informacija koja bi trebala ohrabriti investitore?

@zadnje dno je bilo 50,25kn bit ce zanimljivo. Lp



to ti je prilika za dokup[emo_smijesak]

Moguće pokretanje stečaja je informacija koja bi trebala ohrabriti investitore?
[/quote]

To je valjda obrnuta psihologija [emo_smijeh]

To se u psihologiji zove metoda slatkog limuna…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.



to ti je prilika za dokup[emo_smijesak]

Moguće pokretanje stečaja je informacija koja bi trebala ohrabriti investitore?
[/quote]

Iznenadio bi se, ali dokazano je da na ZSE takve stvari funkcioniraju. Investitori (burekstitori) čekaju u zasjedi, te kupuju jeftinije, ali kupuju.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

New Report

Close