PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kao potencijalnog kupca spominje se i mađarski Big Holding
https://kutinanews.wordpress.com/

ovo bi lako moglo eksplodirati prema gore

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

To je samo obična priča, jer kako se i navodi, bez PPD-a kao najvećeg vjerovnika se ne može ništa odlučivati.


Zbog izraženog stajališta Vlade da Petrokemiji treba strateški partner, barem je jasno da na tu kompaniju računaju,

ma računa vlada da nekome uvali PTKM, samo nema interesenata pod državnim uvjetima. Možda bi ih bilo da nekome daju da postane većinski kroz dokap po 10 kn i da onda otpusti viška 30% radne snage, ali u vladi i dalje vlada podilaženje masama tako da od svega ništa, tj. i dalje će se pržiti državni (naš) novac kako bi ova polupropala firma životarila i dalje kao i proteklih 20 godina

Ignore: KressoM, delux

…jel to možda dio rješenja između MOL-a i HR Vlade vezano oko INA-e, arbitraža i svega ostaloga ?


Kao potencijalnog kupca spominje se i mađarski Big Holding
https://kutinanews.wordpress.com/

ovo bi lako moglo eksplodirati prema gore

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

činjenica je da je mađarska firma . slučajnost ili ne ?

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Hoće li Goran Vojković podnijeti prijavu Povjerenstvu za sukob interesa Đuru Popijača ako gnoji svoje voćnjake umjetnim gnojivom Petrokemije ili gnojivom koji proizvodi navedena mađarska kompanija…. Vojković je više za ekološko gnojenje, s..e svaki dan ….

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

http://www.vecernji.hr/kompanije-i-trzista/bivsi-ministar-duro-popijac-ostavlja-jabuke-i-trazi-jeftiniji-plin-petrokemiji-1141690
“Primjerice, dok se u Austriji za 1000 kubnih metara plaća cijena transporta od pet dolara, u Sloveniji osam dolara, kod nas je ta cijena čak 24 dolara. Đuro Popijač bi, dakle, trebao biti taj koji će sjesti s predstavnicima Ine i PPD-a, kao najvećim dobavljačima plina, i dogovoriti nižu cijenu, a isto zatražiti i od Plinacra za transport.”

Ovdje bi se mogli smanjiti rashodi za više od 100 mil kn.

Primjerice, dok se u Austriji za 1000 kubnih metara plaća cijena transporta od pet dolara, u Sloveniji osam dolara, kod nas je ta cijena čak 24 dolara. Đuro Popijač bi, dakle, trebao biti taj koji će sjesti s predstavnicima Ine i PPD-a, kao najvećim dobavljačima plina, i dogovoriti nižu

Tijekom današnjeg dana (4. siječnja 2017.) početi će s radom Postrojenje za proizvodnju dušične kiseline – 2 u Proizvodnji gnojiva Petrokemije d.d.

Imam potrebu napisati nešto. Često se na ovoj temi pisalo kontra NB i njegovog rezoniranja. Kako smo svi odrasli ljudi, uvijek je odraslo i poželjno samo napadati tezu ali ne i čovjeka. Što više, zbog ove akcije micro:bit – STEM u školama, se vidi da Nenad pokušava promijeniti ono što je učmalo i zastarjelo u Hrvatskom društvu. Ne mogu kontra toga i ovim putem potičem da ubuduće ne vodimo takav monolog kontra nekoga tko se ne može direktno braniti i na kraju dana želi bolje djeci. Moje isprike za prijašnja pisanja. DB

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Čini mi se da je ovo jedna od rijetkih dionica koja ama baš nimalo nije pratila rast crobexa

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

http://hr.seebiz.eu/ppd-ne-odustaje-od-petrokemije/ar-150563/

koliko vidim, nastavlja se saga sa PPd-om , a još da se hoće uvući koji jači igrač.ovdje bi bilo ludilo.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Kada će privatizacija….znam da sam svima nedostjao ali mi je crknuo laptop

Viđeni su ljudi u crnom!!!!!

Bliži nam se 20.2 i objava FI za 2016. Kakvo izvješće očekujete?

New Report

Close