PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kada će privatizacija….znam da sam svima nedostjao ali mi je crknuo laptop

Sam sebe citiram jer je MArić rekao kroz 1 mjesec sad je 17.2 nije rekao koje godine…

Viđeni su ljudi u crnom!!!!!

Spalionica radi i dalje..-88M

nije sve tako crno

S vremena na vrijeme …
Ovdje se jako malo piše što je dobro … malo ih je unutra ..
Ostalo još samo 45 milijuna kapitala, spalionica novaca i dalje dosljedno spaljuje novce dioničara.

Ako ništa drugo imamo ovdje stožer za obranu gdje nam je nešto se ne javljaju ti mrzitelji kapitala u zadnje vrijeme ?

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

e sada ide:
>JESAM LI VAM REKAO<[/b] a vi čekajte 30 kn ode ptkm u predstečajnu i ako će PPD biti dobre volje, možda je u psnu uzme pod dug, inaće sudbina kao diokia i dine

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

Da lopatom cijele godine bacaju keš u peć ne bi toliko love spalili koliko može ovaj socijalistički mastodont.

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

A zašto bi to bilo tako??

Prošlo sam ljeto vjerovao u ovo dok nisam vidio q3, a sada i godišnji. PPD će ući najvjerovatnije pod dug. 30 je bio san do q3, a sada je 10 i manje od tog čista buduća realnost. q1 isto će biti krc. Ajmo Đuro Popijač!

očajno FI…PTKM ne vrijedi više od 10 kn po dionici, a i to je pitanje

Ignore: KressoM, delux

Ovim tempom i za 6 mjeseci ulaze u zonu negativnog kapitala.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

ozbiljna potpora joj je na 14,80 -15 kn.
ako to probije , pad na 12,00 kn.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Pa lijepo su nam najavili što uprava očekuje u FI za 1q2017. Opet minus.
Predivno.

La vita e bella!

Kad će konačno ovo zatvoriti?
Jer da se razumijemo, i PSN je opet teško mrcvarenje, prebacivanje dugova, beskonačno prolongiranje itd.
Stečaj je najčišći:
– svi na ulicu, sindikalcima noga vrit,
– žica i lokot,
– vjerovnici neka se naplate od onog što ima, a nema ničeg, stari kotlovi i cjevuljage su bez veze, a ni zemljište ne vrijedi bogznašto,
– ako je PPD ili netko zainteresiran neka prebije to diskontno s vjerovnicima i bok,
– uloži se nešto u modernizaciju i firma radi.
Ovo PSN-iranje: pa radnici pa država pa stožeri pa lokalna zajednica ajme majko…

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

ima li neko suvislo objasnjenje zasto se ovdje kupuje socijalni mir ili sto vec ubacivanjem- spaljivanjem novca tolike godine ?

Zato sto pola kutine zivi od petrokemije i zbog izbora.onako najkrace

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/bVwupD72vEbhqDyQaPGFkg==.pdf
Evo ugovorili su plin opet za godinu i pol unaprijed (do 01.10.2018.) iako je zbog prošlog ugovora od 2 godine i otišla u krizu jer ugovara predugo razdoblje i onda plaća skuplji plin. Iako je nakon toga rečeno da se ugovara na razdoblje od 3-6 mjeseci maksimalno.

New Report

Close