PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

danas solidno rušenje.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


Kakve veze ima kredit s rezultatom poslovanja.

Kreditom će se zatvoriti dug za plin, a poslovanje je od ove godine pozitivno.

Mislim da će se INA, PPD i još neki drugi i otimati za PTKM, a cijena onda sigurno neće biti ni 10 ni sadašnjih 18 kn.

PPD još u igri za Petrokemiju, čeka se zeleno svjetlo EK


Moram priznat da se kolega pozitiva s Vama apsolutno slažem..bit će tu otimanja za petrokemiju..

Naravno iz ove perspektive ima još podosta nepoznanica i dvojbi, ali mišljenja sam da će rezultati PTKM biti najveće iznenađenje na zse ove godine….

Da nebi ispalo drukanje… pričekajmo rezultate… a cijena dionice sad je manje bitna..

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Je li ovo netko namirisao dobre kvartalne rezultate?


Je li ovo netko namirisao dobre kvartalne rezultate?

Ne mora značiti, prije bi rekao da stiže dodatni kapital i traže se moguće prihvatljive mete….

Nedavno je skidano sve do 22 kn… i rupa je bila na prodaji …. do 50 kuna bilo je svega parsto komada…

Ako rezultati budu bolji od očekivanih i.e. a tome ide u prilog nekoliko stvari, najniža cijena plina, nema više malverzacija…ili je sužen prostor, bloger….. bit će zanimljivo…..

Kako god ja sam sad na 17,5 – 19 povećao za nekoliko iljadarki

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Neki su možda čekali izlaz iz Ingre i Opte, a ovo mozda nije loš izbor. Bumo vidili

Bliži se FI, moguće drugo zaredom da će firma biti u plusu (ja se barem tako nadam), a ako se to dogodi, krećemo laganim putem prema 30 kn. Sretno svima

Danas već na 21, prije dva dana nije bilo bida ni na 16?!

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/XwbbpaTpHnp6HDgOb7L3eA==.pdf

Ako sam u pravu, i ako FI bude opet dobro sljedeći tjedan (20.10. je sjednica uprave, 27.10. je NO, a objava 28.10.), iskreno se nadam da bi ova dionica kroz godinu dana mogla dostići sadašnju cijenu Đure Đakovića…..

Prenosim tekst od kolege DOMAGOJA s BELJA

Hm.. u ponedjeljak ce biti zanimljivo na ovoj dionici.
Pdv u agraru od nove godine 13%, naslovnica sutrosnjeg Vecernjaka!
Belje se ustedeti milijune ovde!

Činis se da su nakon brodara na red došle agrarne i petrokemijske dionice…..

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

@ing
u pravu ste. Smanjenjem PDV-a za plin Petrokemiji i svim ostalim industrijskim subjektima, dovest će do uštede velike količine novca te boljem poslovanju, odnosno boljoj likvidnosti i boljim FI. No, još da hipotetski gledamo, smanjenje sa 25 na 13 recimo, što će utjecat na cijenu i gnojiva naravno, povećat će potražnju za istim, koje opet ne mora cijenovno isto smanjenju PDV-a. Jedna kuna čuda radi.
Ne znam tko je nedugo napisao da će PTKM biti veliko iznenađenje na burzi ove godine, ali definitivno se slažem sa čovjekom. Mislim da je najbolje tek pred nama. Nije nikakav nagovor, i da…, posjedujem te dionice. Premalo nažalost koliko bi htio….. Evo, pa pročitajte…

http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/zdravko-maric-ostajem-pri-poreznoj-reformi-koja-ukljucuje-i-smanjenje-stope-pdv-a-i-poreza-na-dohodak-to-nam-je-potrebno/4694834/

50+

OŠ NEŠ BANGLADEŠ!

ovdje kretanje cijene u skladu sa očekivanjima …:)

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

U petak je objava FI… Vidim, i ostali vide da je ista interesantna,……

Pogledajte u prvih 10 koliko ima CERP!!! (80 %). Skrbnički ne prodaju. Od 30 do 40 na prodaji jedva da nešto i ima. Gospodo, ovo je po meni nešto što bi nam moglo znatno ojačati imovinsko stanje. Hvala

New Report

Close