PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nisam u toku, ali kada je Nenad izašao iz ove pozicije?


Volio bih na 5 minuta ući u glavu tih opjevanih sindikalnih vođa u Petrokemiji jer ne uspijevam niti zamisliti o čemu razmišljaju.

vjerojatno – mene će izdržat, a dalje kako bude

Ovaj AZ profit opet ruši cijenu, cudno sto nisu prije prodavali, ali to su nasi fondovi, prodaju kad treba kupiti i obrnuto


Ovaj AZ profit opet ruši cijenu, cudno sto nisu prije prodavali, ali to su nasi fondovi, prodaju kad treba kupiti i obrnuto

Nisam siguran da AZ prodaje, osim toga on je odradio veće količine iznad 15 kuna i nakon toga stao s prodajomn, mislim da ova sića nije njegova.

Vrdoljak ce zbog ptkm I ppd za dva tjedna biti glavna novinska tema a ne gine mu duzi odmor.strasno je sto je jedan poluobrazovan lik iz provincije uspio u 3 godine postati jedan od najbogatijih u hrvatskoj.nece ga Ni Gazprom spasiti

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

Sve se da izmijeniti osim sindikata u PTKM.s čime su oni zaštićeni

http://www.jutarnji.hr/vrdoljak–plin-pojeftinjuje-10-posto—lalovac–rok-za-konverziju-franka-je-15–studenog–kazne-su-velike–sumnjam-da-ce-se-bankari-igrati-/1445921/

Ministar financija Boris Lalovac izvijestio je da je s članovima Uprave Petrokemije razgovarao o financiranju putem Hrvatske banke za obnovu i razvoj s obzirom na vrlo skupe kredite koje je Petrokemija plaćala tijekom restrukturiranja. “Otvorit ćemo pitanje financiranja putem HBOR-a, slično kao i u turizmu, dugoročnim kreditima s dvije do tri godine počeka i niskim kamatnim stopama, kazao je Lalovac.

Dodao je da je bilo riječi i o uvođenju međustope PDV-a od 13 posto za mineralna gnojiva.

Zar nema nikoga u hrvatskoj da zaustavi pomahnitalog vampira vrdoljaka u njegovom planu.kupio je luku Ploce pa luku rijeku pa sad hoce I luku sibenik preko petrokemije Koji preko svoje firme ppd isto preuzima. Cudno mi je da GA nitko iz hdz NE spominje.ili Su u dealu ili CE GA poslije izbora corkirati

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity


http://www.jutarnji.hr/vrdoljak–plin-pojeftinjuje-10-posto—lalovac–rok-za-konverziju-franka-je-15–studenog–kazne-su-velike–sumnjam-da-ce-se-bankari-igrati-/1445921/

Ministar financija Boris Lalovac izvijestio je da je s članovima Uprave Petrokemije razgovarao o financiranju putem Hrvatske banke za obnovu i razvoj s obzirom na vrlo skupe kredite koje je Petrokemija plaćala tijekom restrukturiranja. "Otvorit ćemo pitanje financiranja putem HBOR-a, slično kao i u turizmu, dugoročnim kreditima s dvije do tri godine počeka i niskim kamatnim stopama, kazao je Lalovac.

Dodao je da je bilo riječi i o uvođenju međustope PDV-a od 13 posto za mineralna gnojiva.

Dečki, jeste li vi čuli za izraz “predizborna kampanja”?

Pa šta vi mislite, da PTKM od “restrukturiranja” ima probem s financiranjem? Da se nitko prije toga nije dosjetio da postoji nekakav HBOR? Šta vi mislite, da HBOR nema ama baš nikakve uvjete za one koji žele kredit?

Šta to Lalovac obećava, pa on je ministar još deset dana?

Jel znate kad je zatražena međustopa PDV-a za mineralna gnojiva?

Hrpa opasnih bedastoća.


Zar nema nikoga u hrvatskoj da zaustavi pomahnitalog vampira vrdoljaka u njegovom planu.kupio je luku Ploce pa luku rijeku pa sad hoce I luku sibenik preko petrokemije Koji preko svoje firme ppd isto preuzima. Cudno mi je da GA nitko iz hdz NE spominje.ili Su u dealu ili CE GA poslije izbora corkirati

Od koga je to on uzeo, ako je i uzeo?

Jel od efikasne države možda uzeo, od vrhunskog kadra preuzima, šta li.

http://www.kutina.hr/Naslovnica/Onlinevijesti/tabid/139/ArticleId/17554/oamid/519/Default.aspx

Petrokemija će proizvoditi i dalje jer smanjena joj je cijena plina za 17%, bit će joj smanjena i cijena kapitala te razmišlja se o uvođenju međustope PDV-a za mineralna gnojiva od 13%.

Vaš link …

… kakvi politikanti i glupani .Moji ministri onaj seljak Pokrovac što je stalno viko “ministre, ministre” je za vas nobelovac…..

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

Ovo ministarstvo slikanje u Kutini je vjerodostojan dokaz da će dokap biti uspješno proveden, izvrsno, sad još samo da vidimo cijenu.

Ljudi moji ovdje je opet gubitak, 42 milje su spržili u 3. kvartalu.
Netko će reći da je dobro jer je gubitak smanjen u odnosu na lani.

Spržili su u samo jednom kvartalu ca. 3,27 kune po dionici.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close