PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ovdje se treba dogovoriti vrijeme za “okupaciju” Petrokemije, od strana svih dioničara, možda je Skupština prikladan tajming, premijer i Vrdoljak očito ne reagiraju na spaljivanje novca poštenih građana

Bojim se da je potreban mnogo radikalniji pristup od onog koji predlaže kolega Moller. Recimo otvorena objava imena svih aktera koji uzrokuju gubitke u ovoj firmi te raspis nagrade za njihovo privođenje pravdi. Suđenje će se održati pred tribunalom malih dioničara Petrokemije.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Zašto jeftino prodajete….
BVPS 72,80


Zašto jeftino prodajete….
BVPS 72,80

Još zanimljiviji podatak je da na ovoj cijeni čitava Petrokemija vrijedi manje od 83 milijuna kuna. Ne ulazeći sada u možebitni kriminal u ovoj firmi, al nek probaju napravit takvu tvornicu za 10 puta veći iznos…

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Famozna “zamjenska vrijednost”. Koliko ste novca izgubili radi tih riječi.


Zašto jeftino prodajete….
BVPS 72,80

hmmm..
valjalo bi izracunati koliko tisuća tona željeza/i ostalih metala ima u toj firmi i onda odrediti BVPS.
To je trenutno jedina intriznična vrijednost PTKM-e.



Zašto jeftino prodajete….
BVPS 72,80

Još zanimljiviji podatak je da na ovoj cijeni čitava Petrokemija vrijedi manje od 83 milijuna kuna. Ne ulazeći sada u možebitni kriminal u ovoj firmi, al nek probaju napravit takvu tvornicu za 10 puta veći iznos…
[/quote]

Jeste u to ubrojili i gubitak koji bi budući vlasnik trebao pokriti?

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Nove vijesti o novim planovima za Ptkm..podižu cijenu dionice ?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/lRErxLbNsaNFq1dTAEy0lg==.pdf

Nominala 30kn!

OŠ NEŠ BANGLADEŠ!

Petrokemija na prekretnici

Ostaje nejasno sto je novinarka iz biltena htjela reci. O ovoj firmi se vise nema sto pametno ni napisati, a kamoli napraviti.

http://www.agroklub.com/poljoprivredne-vijesti/ina-vreba-petrokemiju/15963/

Ponovno krece navlakusa

Hahahaha bit će interesantno vidjeti tko će samo nasjesti.
U ovom slučaju podrška bankama.

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim

@ludjak
Tako bi trebalo, banke i fondovi mali su već odavno izgorili!

najjače mi je u našim tvrtkama, da se pored živih DŽOORH-ova, USKOK-a,PNUSKOK-a i svi ostalih državnih institucija u pokradenim tvrtkama osniva Stožer za obranu, jel’ to služi nekom zamazivanju očiju ili opravdava nerad institucija, na kraju uvijek sve ionako propadne, vuk sit, a ovaca bezbroj

ide proljetna sjetva, stigao novac iz €u za poticaje, Gorup neće više uzimati robe, ima i pozitivnih stvari [emo_smijesak]

New Report

Close