PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Na tržište se povremeno baci koja "košćica" kao mamac ali ask se ne miče.

marcello


Na tržište se povremeno baci koja "košćica" kao mamac ali ask se ne miče.

marcelo samo se ti i dalje tješi… [thumbsup]

POKRET OTPORA

A onaj koji je o ptkm pisao basne kad je bila 380 nešto je jako ušutio u zadnje vrijeme.Pa zašto sad ne kupuje, a kao vrijedi mu 600. Pa ako mu je po 380 bila fenomenalna, kako mu je tek po 280 bila dobra. A kako mu je tek sad po 220 super. Ali ne, sada ništa ne piše. Nadam se da ste ga što je moguće više okitili iznad 300, jer dobro njemu, dobro vama.. vi sad možete kupovat jeftinije, a njemu ionako vrijedi 600 [lol]

Ja nemam ptkm i ovaj post nije nagovor na prodaju a kamoli na kupnju njenih dionica



Evo kakva je to očajna i suluda situacija. HEP je u gubitku jer nema vode i ne može proizvesti struju, a ptkm sa kogeneracijom može u sistem ubaciti respektabilnu količinu električne energije. Istovremeno i sebi može smanjiti trošak poslovanja jer je vodena para proizvod kogeneracije. Na toplinu se mogu grijati staklenici i može se proizvesti hrana koju bi morali malo manje uvoziti. To je sve toliko jednostavno da stvarno čovjek mora biti jebeni luđak da ne vidi benefite ove investicije za ovo društvo. Ako sindikalac to ne razumije i ne zna treba ga torpedirati da se više nikad ne vrati u Kutinu.(Također pitao bih na ovom mjestu Upravu ptkm koliku plaću ima taj tip i kakav je njegov radni dan otkad dođe ujutro na posao i koliko uopće ima sindikalaca u Kutini).
Ne znam da li i novi predsjednik NO shvaća te stvari jer ako i on nema pojma o tome kaos je garantiran.
Situaciju oko ptkm možete preslikati i na čitavu državu i imamo tako totalno rasulo i to više jednostavno nije održivo.

100 tka za posat mika

Kao da su oni čuli kad za kogeneracijska postrojenja, za isk – korištenje nekih svojih nus – resursa za stvaranje upotrebljivih i proizvodnih resursa koje omogućuju ova postrojenja a itekako ih se može kapitalizirat!!!!
Da ne nabrajam koliko još sjajnih stvari mogu is-koristit u toj gnjojari!
U Deuchlandu gotovo svako selo- dorf..ima takva postrojenja….

Neznaju da je Toda napravio i da sprema još nekoliko elektrana na proizvodnju od životinjskih izlučevina!!
Vjerojatno nemaju pretplatu na PD, BUSINESS, a internet je kod njih nepoznat pojam!!

Zamisli kad bi to predložio kao IDEJNO RJEŠENJE te da uvrste na skupštinu i neki od kolegija, pa to bi bilo najveće postignuće koje je Uprava napravila u zadnjih 50 godina. Tužan sam kad sve to vidim!

Ako smijem jednu biblijsku..
Bože, bože neznaju što rade!

[bye]
[/quote]

A što ako je upravo obrnuto i ti ljudi u Kutini godinama znaju za potencijale kogeneracije i razne druge moguće uštede u procesu proizvodnje ali iz nekog sumanutog, lopovskog razloga ne žele pokrenuti ništa.
Zapravo to je kombinacija gangsteraja, neznanja i svega najgorega što leži u ljudskom biću. Nevjerojatno je da niti jedna pozitivna ljudska karakteristika ne stanuje u vodećim ljudima ove firme.
Iskreno se nadam da je ovom balu razbojnika došao kraj. Doduše šteta je napravljena i oporavak će biti dugotrajan, ali bitno je da to više prestane.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.


A onaj koji je o ptkm pisao basne kad je bila 380 nešto je jako ušutio u zadnje vrijeme.Pa zašto sad ne kupuje, a kao vrijedi mu 600. Pa ako mu je po 380 bila fenomenalna, kako mu je tek po 280 bila dobra. A kako mu je tek sad po 220 super. Ali ne, sada ništa ne piše. Nadam se da ste ga što je moguće više okitili iznad 300, jer dobro njemu, dobro vama.. vi sad možete kupovat jeftinije, a njemu ionako vrijedi 600 [lol]

Ja nemam ptkm i ovaj post nije nagovor na prodaju a kamoli na kupnju njenih dionica

gledajte, kolega Governer, novo vrijeme-novi pogledi, znate?
činjenica jest da je kolega pisao da je ovo odlična perspektivna firma a sad trubi da je jedini spas od bankrota privatizacija, ali moguće da opet promijeni pogled.

treba vidjeti kako će se poskupljenje plina odraziti na bilancu i RDG, a onda napraviti radikalnu objekitvizaciju i reći popu pop, a bobu bob.osobno računam da bistabilan P/E 5 do 10 bio ok prilika za pokušaj ulaska.poskupljenje hrane bi moglo povećati potraznju za gnojivom, što smatram ohrabrujućim.

Volim se gledati u ogledalo.Jako sam pametan, lijep, a i obdaren.Vi koji to ne razumijete me trolate i pišete papzjanije.

http://www.index.hr/sport/clanak/stizu-rusi-medvescak-od-sljedece-sezone-u-khlu/635274.aspx
??????!!!!!!! [proud] [cool] [wink]

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

http://www.index.hr/vijesti/clanak/cacic-s-gradonacelnikom-londonskog-cityja-o-projektima-u-energetici-i-infrastrukturi/635275.aspx [proud] [wink] [cool]

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

Tvrtko, držim fige za uspješnu privatizaciju, i sam bih imao koristi, ali ovakve pričice ne daju naznake da smo ni milimetra bliže tom cilju.
Trebat će još malo pričekati.

kako ga kite hhihihih

Moji postovi nisu poziv niti na kupnju niti na prodaju dionica, niti na bavljenje dionicama, niti su investicijski savjeti

Imamo manjih neugodnosti na bidu [rolleyes]
Prva jača kupnja na 167 kn.

Pa kaj ovo ne vrijedi 500 Onaj tamo neki je drukao da vrijedi. Al tamo ionako samo lynx vjeruje u te priče

Moji postovi nisu poziv niti na kupnju niti na prodaju dionica, niti na bavljenje dionicama, niti su investicijski savjeti

polako ali sigurno nam ide petrica na normalne razine 160-170 kn

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

igra se igra pec, pec…, a na kraju će biti najbrži prst i poravnanje barem na jučerašnju cijenu !!!

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

Igra se igra, Cacicu, javi se.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

amonijak je čvrst:
M East over $700pt fob, highest since 2008
Following on from the recent $30pt increase in FSU ammonia prices, Middle East product has sold this
week above $700pt fob, the highest level achieved since October 2008.
http://www.fertilizerworks.com/fertreport/pdf/2012/Profercy.pdf

New Report

Close