PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ja sam svoje prodao.
hvala PTKM.

mislim da je ova cijena fundamentalno daleko neopravdana i da je tu zaahvaljujući samo jednom kupcu, svi znamo kojem, koji se inati.iako, na 100-200kn je bio u pravu, to je bila OK kupnja. a ako sam dobro shvatio Zokija, on kaze da nece prodati dionice, nego pustiti strateskog partnera, dok ne vidim uvjete dokapitalizacije, pričekat ću vani.
sretno svima koji su ostali. [thumbsup]

KAD NEMA BOOKA, NEMA NI DRUKA!

poskidana su oba H naloga…. +blokada je već na 353,13 kn pa tko želi kupiti neka požuri, jer izgleda mi da bi moglo danas prema 400 kn [tongue]



Vi kao da ne razumijete da je i Yara dioničko drustvo i da mu je cilj ostvariti zaradu svojim dioničarima, tako da oni koji se vode misljenjem da ce Yara pljunut novce posto-poto, koliko god kostalo, mislim da ste malo u zabludi….

Ne malo si ti u zabludi, ako se postrojenje vrijednosti od milijardu dolara porodaje za 150 milijuna Eura, te je tu razvijena željeznička infrastruktura, razvijena distribucija dakle tržište ali i udio u luci šibenik te osnovana ispostava u luci vukovar, mnogi podcijenjuju te vrijednosti…………. Lakše je Yari platiti 500 milijuna Eura za tvornicu nego ju graditi 3-5 godina…..
[/quote]

Milijarda dolara?
Samo ti drukaj i dalje, ja nisam spomenuo niti jednu brojku, niti sam rekao da bi trebalo rasti ili padati… I ne mislim ulaziti u polemiku…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.




Ako se svi slažete da je sada kazno za ući u dionicu, onda ona može samo u jednom smjeru.

Dal ti stvarno misliš da je cijenu na ovu razinu digla ekipa sa foruma i sitni investitori – očito je da kupuju veliki igrači, nemam PTKM, ne mislim ju kupovat, ali da može još gore, može.
[/quote]
A tko je ono dignuo INGRU na 12?I to na velikom volumenu?PTKM ima i puno bolju priču reklamu od INGR.
[/quote]

nema vam ovdje baš puno sličnosti s INGR-om… ovo je sasvim drugačija priča i drugačiji razlozi rasta… rekao bih čak, dijametralno suprotna situacija…

evo ga, već je +blokada….samo nebo zna dokle će nakon nje [cool]


Kupnja guta sve redom, bid raste u odnosu na ask.

Mali naivni investitori s foruma u prvih 8 minuta kupili 2 mil kn.

a da nisu 🙂 Tko bi to mogao biti…… Ovih dionica više nema na jeftinim razinama 🙂

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Bogme netko se opasno zaigrao sa ovom dionicom. Bit će lijepe zarade za hrabre i pametne.

bem ti disperziju eto sad dok je blokada na petri, ostali prodaju druge dionice i ruše mi portfelj, a ne budala staviti sve na petru….

ma kakav cash-r-a, 100% in

Milijarda dolara?
Samo ti drukaj i dalje, ja nisam spomenuo niti jednu brojku, niti sam rekao da bi trebalo rasti ili padati… I ne mislim ulaziti u polemiku…

Ja sam u ovoj dionici od 2006. naučio sam te podatke 🙂 s razumijevanjem

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Milijarda dolara? Pa kad bi im se ta investicija isplatila, za 200 god?

Iduća transakcija probija limit.

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]

358 HIGH iz 2008
ko ziv ko mrtav

jel tko shorta?

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Prvi na čekanju 300 kom po 367. Čestitam.

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]

veliki novac ovdje ulazi, a izlazit će na puno većim razinama od ovih….100 EUR po dionici u preuzimanju, zašto da ne [cool]

čestitam dioničarima čađare

New Report

Close