PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pa kažem ja idemo u jednom danu na 3 bv ..da se ne mučimo puno :)…pa ondada čekamo na premiju….

sve je to malo u šali [cool]

Sada je skoro 2 BV

Onaj stanac je računao u akviziciji na 200-220 Kuna, ali sada je PTKM 50% skuplja.


Na jednu dionicu – dva kupca .

A i treba znati tko su ti kupci 🙂 , ako su oni za koje ja očekujem da jesu, onda će oni sve dionice pokupiti s tržišta

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

kako god bilo sve sam prodao jer već više puta sam požalio što poslije strelovitog rasta nisam na vrijeme prodao jer uvijek je bilo da poprilično padne (HDEL prije koju godinu, INGR-a nedavno i još neke…) a sada kako bude svima želim dobro a ako padne ja opet kupujem… [thumbsup]

špekulanti će tržiti na kraju trgovanja, to je normalno…
ali neće to puno dole… pogledajte omjer prodaje i kupnje… [thumbsup]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.


kako god bilo sve sam prodao jer već više puta sam požalio što poslije strelovitog rasta nisam na vrijeme prodao jer uvijek je bilo da poprilično padne (HDEL prije koju godinu, INGR-a nedavno i još neke…) a sada kako bude svima želim dobro a ako padne ja opet kupujem… [thumbsup]

HDEL, INGR, "streloviti rast", pa ti si stvarno neki špekulant. Ništa protiv špekulanata, ali super je što se uklapaš u moju teoriju iz jednog od prethodnih postoav gdje sam pretpostavio da su nas špekulanti danas napustili i želimo im sretan put i već unaprijed dobrodošlicu kad nam se ponovno vrate! 😀

izlazim…da kupim jeftino sve što je crveno….al je shoping… i love this game…its just to be in time..

5.500 komada i to skrivenih na 2 kn na kupnji. Ovo stavrno kupuju koji dosad u životu nisu kupili dionicu. [shocked]

Cestitke svim imaocima ove dionice. Napokon smo udarili u ATH.
Joj, joj. A pazite ovo (u attachiranom file-u), kako se stvara dojam velike potraznje …

Ulaganje stranog kapitala treba ubrzati upravo zbog ovih stvari

http://www.business.hr/ekonomija/s-p-potvrdio-rejting-hrvatske-ipak-postoji-33-za-snizavanje-rejtinga-iduce-godine

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


5.500 komada i to skrivenih na 2 kn na kupnji. Ovo stavrno kupuju koji dosad u životu nisu kupili dionicu. [shocked]

joj, dobro ti znaš da su nalozi spremni za realizaciju.. koji si ti glumac… [lol]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.


Cestitke svim imaocima ove dionice. Napokon smo udarili u ATH.
Joj, joj. A pazite ovo (u attachiranom file-u), kako se stvara dojam velike potraznje …

hehe smiješno, bila su tri komada po par tisuća…samo ne razumijem čemu H


Cestitke svim imaocima ove dionice. Napokon smo udarili u ATH.
Joj, joj. A pazite ovo (u attachiranom file-u), kako se stvara dojam velike potraznje …

Ima i na asku onih od 1000kn. Tako da jedno poništava drugo, pa ostaje ono što je i na prvi pogled jasno – potražnja je puno jača od ponude.


špekulanti će tržiti na kraju trgovanja, to je normalno…
ali neće to puno dole… pogledajte omjer prodaje i kupnje… [thumbsup]

kako rekoh, zadnja 335,42 !
i dalje je omjer kupnje i prodaje je 2:1
i to bez onih naloga 5.500H koji su neke bunili i koji su sumnjali da oni samo podižu količinu na kupovnoj strani…

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

Mislim da je svima jasno da je danas poslije 15 sati bilo vrijeme za izlazak sa većom količinom. Eventualno još sutra do podne, za one sa manjim količinama!

New Report

Close