PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Suhoća u Ukrajini, Rumunjskoj i Bugarskoj, te pojačanoj potražnji u Rusiji utječu na smanjenje prodaje pšenice jer manje je zasađeno površina nego prošle godine, nadalje suhoća je i u Južnoj Americi……
više informacija na
http://www.agrimoney.com/news/prospects-wane-for-black-sea-grain-exports–4005.html
http://www.agrimoney.com/marketreport/morning-markets-argentine-warning-stiffens-crops-resolve–1416.html

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

hoćeš li nas izvijestiti i kad tamo padne kiša ili sami moramo pratiti prognozu…… [smiley]



obzirom da se svi manje više pitaju koji je moj interes za ptkm…….evo reći ću vam i to……
imam jednu dionicu……tako da sasvim legitimno pišem ovdje……..

Eto, barem će ti jedna bit u plusu. 😉
[/quote]
nek se i njemu nesto zeleni a mozda i zatrejda sa njom, nikad se nezna…

"volksbank"
"hoćeš li nas izvijestiti i kad tamo padne kiša ili sami moramo pratiti prognozu.."

ajd drago mi je da znaš biti i duhovit [lol]

194,99 kn nekom premalo ,nekom dovoljno,moglo je i bolje.Kojim će smijerom u 2013 vidjet ćemo za par dana ,ili koji mjesec -u svako slučaju bit ćemo tada i pametniji.
Svima puno sreče i poslovnih uspijeha u Novoj 2013 godini [thumbsup]

POKRET OTPORA


194,99 kn nekom premalo ,nekom dovoljno,moglo je i bolje.Kojim će smijerom u 2013 vidjet ćemo za par dana ,ili koji mjesec -u svako slučaju bit ćemo tada i pametniji.
Svima puno sreče i poslovnih uspijeha u Novoj 2013 godini [thumbsup]

kako ce ljudi gledat na tvoje postove kad ni godinu nemozes pogodit…


neću komentirati bezrazložne optimiste ali…….situacija nije bajna, cijene uree padaju, dolar jako raste, a kad dolar jako raste svi commoditiesi padaju…….

to je jednostavno tako i tu pomoći nema…….ove cijene gnojiva iz prošlosti su potpuno nebuitne za buduće rezultate……..to zna čak i kolega alfon

a kunu smo "oženili" s dolarom? [pray]

Urea – Basket price:
$378.67
predviđena cijena za siječanj = 358-362$

[smiley]

Stavite i tu – povijesni pregled TOP 10-/ unatrag par dana / da se i tu činjenice –vide jasno.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

nitko ne može predvidjeti cijene na rok od godine dana……..možda se zarati u iranu i bok zna kakva će u tom slučaju biti cijena svega, od nafte do plina i gnojiva…….možda bude deflacija tolika da se cijene gnojiva srozaju ispod cijena 2009. godine……kad je petrica nagomilala rekordne gubitke…

Jel bi se dijoničari zadovoljili da se izvrši privatizacija po 250 kunica ove godine?

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim

ne može ti proći privatizacija kraj stožera……nevjerovatno kako ljudi ništa ne znaju………petrica neće nikad biti privatizirana i uvijek će ceh njezinih gubitaka plaćati porezni obveznici, bilo kroz plin bilo kroz skuplje gnojivo bilo saniranjem gubitaka……

a sve zato da bi zeljko klaus mogao mirno pecati šarane i deverike na obali onog jezera gdje peca…………. a mi mu isplaćujemo plaćicu……
[wink]


Jel bi se dijoničari zadovoljili da se izvrši privatizacija po 250 kunica ove godine?

To bi bila ta cijena. Naravno uz to bi još trebalo dodati i 100 eura.

Pozdrav svima i svako dobro želim

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.


ne može ti proći privatizacija kraj stožera……nevjerovatno kako ljudi ništa ne znaju………petrica neće nikad biti privatizirana i uvijek će ceh njezinih gubitaka plaćati porezni obveznici, bilo kroz plin bilo kroz skuplje gnojivo bilo saniranjem gubitaka……

a sve zato da bi zeljko klaus mogao mirno pecati šarane i deverike na obali onog jezera gdje peca…………. a mi mu isplaćujemo plaćicu……
[wink]


malo si zapeo u prošlosti ‘narodnabanko’…..to bi čak i moderatori mogli znati, a ne da ovako svjesno lažeš i nikom ništa…



ne može ti proći privatizacija kraj stožera……nevjerovatno kako ljudi ništa ne znaju………petrica neće nikad biti privatizirana i uvijek će ceh njezinih gubitaka plaćati porezni obveznici, bilo kroz plin bilo kroz skuplje gnojivo bilo saniranjem gubitaka……

a sve zato da bi zeljko klaus mogao mirno pecati šarane i deverike na obali onog jezera gdje peca…………. a mi mu isplaćujemo plaćicu……
[wink]


malo si zapeo u prošlosti ‘narodnabanko’…..to bi čak i moderatori mogli znati, a ne da ovako svjesno lažeš i nikom ništa…
[/quote]

Koliko sam primjetio moje postove moderatori "moderiraju" tj. maknu a njegovi se objave odmah po postanju tako da ja prelazim u read-only mod.

LP forumu i sretna i financijski uspješna 2012.g!

New Report

Close