PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Opa, dobro se neko istresao na ptkm, sve su izglednije potrvrde teorija da su fondovi pumpali cijenu kako bi se mogli na sto visoj razini istresti.

Moram priznati da ne znam tko danas izlazi, da li netko ima info?

Šteta što ovaj forum nema ignore listu kao što ima mojnovac. Daleko je zanimljivije na taj način sudjelovati u raspravama. Nadam se da će moderatori već nešto smisliti.[smiley2]

ovaj post ne poziva na kupnju/prodaju dionica

A zašto se ne bi pitali tko ulazi? [smiley2]

"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš, nego sedam dana u bijedi."

Tako je, za takvu količinu dionica treba naći i kupca, a i u petak i danas se veća količina prodala/kupila pred zatvaranje burze.

Ulazi Mika, bar tako kazu, a po svemu sudeci izlazi neki fond! [smiley2]

Ovo na ptkm već tjedan i kusur nije pad. ovo je slobodan pad. Nešto slično se dešava kad baciš ogromni kamen u vodu duboku 40 metara. Kako ćete sada ovim sitnim ribama objasniti da drže dionicu na koju ste ih navukli? Tresu se gaće. Ajde, utješno vam je da i dok pada netko mora kupovati. Samo se nadajte da to opet nisu sitne ribe strašljivice jer onda smo brzo na ispod 200 kn. Možda već za 2-3 dana.

Vidiš Caymane, za razliku od tebe, ja nikad nisam spominjao enormne brojke kamo će Petrokemija, dok si ti za DIOK-i govorio da će na 5.000-7.000 kuna što ne da je strašno nego je previše lažljivo.
Tvoj Dioki je ostvario -45 milijuna gubitak za 09/2006 ili tridesetak posto više nego prošle godine. Novi BV je oko 180,00 kuna, prethodni oko 225,00 koliko se sjećam.
Također, DIOKI-jem se trži na 1,4 BV, a Petrokemijom na 0,6 BV. Ako uspoređujemo te dvije firme, Petrokemija ima lijepu budućnost i relativno izvjesnu, a ovo drugo poduzeće ne želim komentirati.
Inače, govorio si kad je PTKM bila na 130,00 kuna, kako netko veliki izlazi te da ljudi bježe što prije. Govorio si na 600,00 kuna na Plivi da netko veliki izlazi i takva razna svaštarija. Moram priznati da dugo nisam vidio nekoga koji toliko ne govori istinu.

ovaj post ne poziva na kupnju/prodaju dionica


Šteta što ovaj forum nema ignore listu kao što ima mojnovac. Daleko je zanimljivije na taj način sudjelovati u raspravama. Nadam se da će moderatori već nešto smisliti.[smiley2]

Slažem se Davorine sa tobom (samo u jednom slučaju). Tada zaista fali.[smiley16][smiley16][smiley16]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Što god bilo s današnjim danom, ja očekujem još jedan veći uzlet. Situacija na PTKM bez obzira ne sve današnje transakcije meni više izgleda kao nešto potisnuto namjerno.

ovaj post ne poziva na kupnju/prodaju dionica

Prvo krenimo s time da je objava pretvaranja duga stigla,kojim slučajem; nakon zatvaranja burze!! Zatim na sva zvona o poskupljenju plina a vrlo slabo se govori o pretvaranju duga koji su svi očekivali od ljetos!! Moja prognoza je kao i sa VIRO-m,završit će na okrugloj brojci, od 200 i to je to!! Tu će biti dugo vremena dok se veliki nagumaju “najlošije” i super katasTrofalne dionice Petrokemije a kad je budu prodavali stranom kupcu imat će profit od 100 kn po dionici!!!!!! NIŠTA SE NEDOGAĐA SLUČAJNO!!!!!!!!!![smiley5][smiley5][smiley5 Nisam je prodavao na 230 pa neću ni sada a kupovao sam je na proljeće!!!!!!!

NE DAM PETROKEMIJU !!!! [smiley2]
veliki možete slobodno od*ebat u troskocima 🙂

sve je lako kad si mlad :)


Vidiš Caymane, za razliku od tebe, ja nikad nisam spominjao enormne brojke kamo će Petrokemija, dok si ti za DIOK-i govorio da će na 5.000-7.000 kuna što ne da je strašno nego je previše lažljivo. Tvoj Dioki je ostvario -45 milijuna gubitak za 09/2006 ili tridesetak posto više nego prošle godine. Novi BV je oko 180,00 kuna, prethodni oko 225,00 koliko se sjećam. Također, DIOKI-jem se trži na 1,4 BV, a Petrokemijom na 0,6 BV. Ako uspoređujemo te dvije firme, Petrokemija ima lijepu budućnost i relativno izvjesnu, a ovo drugo poduzeće ne želim komentirati. Inače, govorio si kad je PTKM bila na 130,00 kuna, kako netko veliki izlazi te da ljudi bježe što prije. Govorio si na 600,00 kuna na Plivi da netko veliki izlazi i takva razna svaštarija. Moram priznati da dugo nisam vidio nekoga koji toliko ne govori istinu.

Gdje je izašlo izvješće za treći kvartal za Dioki?Hvala!

Novac je kisik burze!


Moja prognoza je kao i sa VIRO-m,završit će na okrugloj brojci, od 200 i to je to!! Tu će biti dugo vremena dok se veliki nagumaju “najlošije” i super katasTrofalne dionice Petrokemije a kad je budu prodavali stranom kupcu imat će profit od 100 kn po dionici!!!!!! NIŠTA SE NEDOGAĐA SLUČAJNO

Mislim da je tvoja prognoza nezahvalna i da baš ne stoji. Kako ti znaš gdje će biti Petrokemija, na kojim cijenama?
Ona je jedna od rijetkih dionica na HR tržištu kojom se trguje ispod BV, zaista rijetka, a kad je nešto rijetko, onda je traženo. Velika likvidnost označava to.

ovaj post ne poziva na kupnju/prodaju dionica


Gdje je izašlo izvješće za treći kvartal za Dioki?Hvala!

Ovako, skinuo sam ga s ZSE, i onda je jednostavno nestao. Zašto su ga maknuli, ne znam. Na brzinu sam pogledao, i bio je gore navedeni gubitak. Ukoliko ga ponovno stave i rezultati budu drugačiji, taj izvještaj ću staviti ovdje na forum da ne mislite da sam nešto izmislio.

ovaj post ne poziva na kupnju/prodaju dionica

od kada je drzava povecala svoj udio u petrokemiji, ova dionica je stvarno potegnula, ali u krivom smijeru…

vjeruj mi, isplati se cekati, pa makar cekali i godinama...

New Report

Close