PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kako je otužno gledati kako iskusni uzimaju dionice neiskusnima [bye]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Proda sam malo ingre i juce ulazijo u ovu dionicu,hebiga malo mi je zao ingre ali imam osjecaj da bi ovo moglo dooobro potegnut [cool]


http://www.seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-investitori-vjeruju-u-petrokemiju-i-ledo,56870.html

Riječ je, prije svega, o Petrokemiji (ZSE:PTKM-R-A) koja je jučer stigla do razine od 150 kuna, i to uz sjajan promet od 1,6 milijuna kuna. Toi je najviša zaključna cijena ovih dionica od 12. studenog prošle godine, a primjetno je da je od početka rujna znatno porastao prosječni dnevni promet.

Ajoj…Zar im je tako teško baciti pogled na neki graf?

nagradno pitanje: što se uskoro događa sa dionicom koja u općem crvenilu biva zelena i ide po asku?[rolleyes]

PTKM… ou yeah [thumbsup]

I'LL BE BACK


nagradno pitanje: što se uskoro događa sa dionicom koja u općem crvenilu biva zelena i ide po asku?[rolleyes]

PTKM… ou yeah [thumbsup]

Specifična situacija kolega.
Nažalost još uvijek (smo) miljama daleko od željenog cilja, a pretpostavljam da nije samo prodati ovu dionicu po dobroj cijeni, nego nešto više…


nagradno pitanje: što se uskoro događa sa dionicom koja u općem crvenilu biva zelena i ide po asku?[rolleyes]

PTKM… ou yeah [thumbsup]

Ogromna likvidnost i prekrcaj dionica sa skrbničih računa na račune mirovinskog fonda.
ili
zasjedanje sabora u svezi budućnosti ptkm

ili ništa od navedenog

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.


ili se pojavio neki investitor koji je pokupovao sve raspoložive dionice, i pri tome se dogovorio s nekim jačim izvana?

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


nagradno pitanje: što se uskoro događa sa dionicom koja u općem crvenilu biva zelena i ide po asku?[rolleyes]

PTKM… ou yeah [thumbsup]

Drago mi je da si uspio kupiti po dobrim cijenama ptkm.
Situacija s dionicom je drugačija nego prije recimo godinu dvije. Onda smo imali fondove koji su iz raznih razloga ispdali iz igre i rušili cijenu. Sada je struktura igrača obrnuta. Veliki dio njih ne mora prodavati nego može čekati konačno rješenje oko ove teško podcjenjene dionice. Nema sumnje da za sada masovno prodaju jedino radnici jer je većina transakcija po 106 dionica. Očito je da ih nitko ne upozorava da nije mudro po ovim cijenama prodavati, a dobar dio je i zadovoljan sa 15 tisućica kuna u džepu.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.


ili se pojavio neki investitor koji je pokupovao sve raspoložive dionice, i pri tome se dogovorio s nekim jačim izvana?

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


nagradno pitanje: što se uskoro događa sa dionicom koja u općem crvenilu biva zelena i ide po asku?[rolleyes]

PTKM… ou yeah [thumbsup]

Kolega pa zar opet isti post kao na best sell, čemu ta hiperprodukcija istih postova u krivo vrijeme (za nas)
Morati ću vas staviti pod monitoring (ja rijetko pišem ali zato redovno čitam)

Da oni što prodaju dionice po 106 komada to su veći burzovni igrači, dovoljno je gledati prodaju i sve će biti jasno……

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Upravo objavljeno na webu Petrokemije:

Trgovanje dionicama Petrokemije na Službenom tržištu počinje u utorak 29.09.

"Čudno je kako je malo potrebno da budemo sretni, a još čudnije kako nam često baš to malo nedostaje!"



nagradno pitanje: što se uskoro događa sa dionicom koja u općem crvenilu biva zelena i ide po asku?[rolleyes]

PTKM… ou yeah [thumbsup]

Kolega pa zar opet isti post kao na best sell, čemu ta hiperprodukcija istih postova u krivo vrijeme (za nas)
Morati ću vas staviti pod monitoring (ja rijetko pišem ali zato redovno čitam)
[/quote]

slobodno monitorirajte kolegice. [thumbsup]

I'LL BE BACK

Kupnja puno jača od prodaje….očito da ova dionica vrlo brzo ide gore….
CIJENA KOLIČINA
150,05 74
150,04 30
150,01 358
150,00 330
149,03 250
149,00 200
148,87 100
147,60 100
147,00 150
146,62 20

CIJENA KOLIČINA
152,98 50
153,00 130
153,01 100
153,48 100
153,49 13
153,50 40
153,53 69
153,97 42
153,98 106
153,99 50


Da oni što prodaju dionice po 106 komada to su veći burzovni igrači, dovoljno je gledati prodaju i sve će biti jasno……

a oni koji kupuju te iste 106 pakete su manji burzovni igrači ???

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

New Report

Close