PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


To je Bakić Nenad, koji prebacuje dionice na skrbnički račun………….. a što radi samo on to zna….

ah cujte iskreno ja sam tolko popusil na burzi ali gledajucu sta Neno Nenad Bakić radi steko sam dojam da ni on sam nezna kaj radi tak da je pitanje kam bu ova dionica isla
meni se cini up jer sam ja izasao iz nje sa gubitkom
pofuk

Rumours of PotashCorp interest in Germany’s K+S surface again…..

Ovo bi akvizicija bila vrijedna oko 12 milijardi dolara iliti 50 Eura po dionici…..
U ovome sektoru sve se zahuktava Yara u Ukrajini PotashCorp u Njemačkoj…….

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

pofuk, vjeruj da NB vrlo dobro zna što radi …

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

Vjerojatno je podjelio stavku PTKM na dva djela da nebude pre(više)vidljiv u Top Ten….? No, to je njegova stvar.


pofuk, vjeruj da NB vrlo dobro zna što radi …

marcello


pofuk, vjeruj da NB vrlo dobro zna što radi …

ja mu stvarno drzim palceve da zaradi kao i uostalom svima koji se bave bilo kakvim poslom da budu uspjesni……….cak mu je vjerojatnoi i dobar pokazatelj kaj ja vise nemam ovu dionicu jer kao sto narodna kaze U KOJU DIONICU pofuk ULETI
BOLJE JE RAJI DA IZ NJE IZLETI
I DETE U VRTICU MORA U PORTFEJ DA DODA
DIONICU KOJU ONAJ DOSADNI pofuk PRODA
pofuk

Petrokemija danas otvara veliki distributivni centar u Vukovaru. Milim da je to dobar odgovor eventualno dolazećoj konkurenciji.

Pozdrav svim dioničarima PTKM-R-A

"Čudno je kako je malo potrebno da budemo sretni, a još čudnije kako nam često baš to malo nedostaje!"

Po meni gosp. Nenad Bakić nije završio priču PTKM-R-A,
Ja sam ovo shvatio ovako:
Jednostavno neće stajati mirno i čekati sa već poznatim brojem dionica.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.


Vjerojatno je podjelio stavku PTKM na dva djela da nebude pre(više)vidljiv u Top Ten….? No, to je njegova stvar.

pofuk, vjeruj da NB vrlo dobro zna što radi …

[/quote]

rekao je da je ih prebacio na skrbnički račun "da ljudi ne pišu gluposti" …

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

mislim da Bakić u svom portfelju ima iznenađujuće visok broj dionica ptkm. Ono što je neki dan viđeno možda je daleko ispod stvarnog broja koje ima.
A što reći u pravo vrijeme je imao velike novce na raspolaganju.
Želim mu da zajedno s nama proda to za realne novce, od 100 EUR na dalje.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

@ system42

Gosp. Nenade jeste to Vi?

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.


Petrokemija danas otvara veliki distributivni centar u Vukovaru. Milim da je to dobar odgovor eventualno dolazećoj konkurenciji.

Pozdrav svim dioničarima PTKM-R-A

Možda je tu "problem zašto se sve odgađa"
Agrokor Belje d.d. Baranja
VUPIK d.d. se prodaje (privatizacija) Srijem vjerovatno će i to pod kapu.
PIK Vinkovci d.d. Slavonija

Zbrojite hektare od Drave i Mađarske do Save i Bosne i Vojvodine ? I ovako Petrokemija prodaje sve Agrokoru, a on svojim firmama i koperantima. Naravno sve na uštrb vlasnika Petrokemije i naroda koji proizvedenu hranu u Agrokoru i pored akcije jeftinijih 1000 artikala u Konzumu, mogu jeftinije kupiti u Bosni i Hercegovini. Eto za to se dobiju poticaji. Da naša hrana bude jeftinija u inozemstvu. Imamo zabranu pušenja, a sa ovim su mnogi i na dijeti pa na tome ministarstvo zdravstva uštedi jer će biti manje pretilih ljudi.

Do kada će to tako ići vidjet ćemo, jer kako vidimo ide se korak po korak…

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

Mesarić sprema BIG BAG. Vidi se utjecaj YARE. A možda je i slučajno.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.


mislim da Bakić u svom portfelju ima iznenađujuće visok broj dionica ptkm. Ono što je neki dan viđeno možda je daleko ispod stvarnog broja koje ima.
A što reći u pravo vrijeme je imao velike novce na raspolaganju.
Želim mu da zajedno s nama proda to za realne novce, od 100 EUR na dalje.

Ako ne i 1000 EUR.

Boris Mesarić: Petrokemija će ove godine poslovati s gubitkom


Govoreći o poslovanju Petrokemije, na novinarski upit, Mesarić je kazao kako će u 2009. proizvodnja Petrokemije biti nešto manja nego u prošloj godini te se očekuje kako će tvrtka godinu završiti s proizvodnjom od oko milijun tona mineralnih gnojiva. Podsjetio je kako Petrokemija raspolaže ukupnim kapacitetom proizvodnje od 1,3 milijuna tona mineralnih gnojiva od čega se oko 40 posto plasira na domaće, a ostalo na strano tržište.
Dodao je kako su mnogi proizvođači u svijetu, zbog gospodarske krize, reducirali svoju proizvodnju posebice NPK gnojiva koja su postala izuzetno skupa te je i Petrokemija morala reducirati svoju proizvodnju. To će, kako je ocijenio, u konačnici negativno utjecat i na rezultate poslovanja te će Petrokemija ovu godinu završiti s gubitkom, za razliku od 2008. u kojoj je tvrtka ostvarila dobit u iznosu 48 milijuna kuna.
"Teško je prognozirati koliki će biti taj gubitak. Nadamo se da neće biti značajan.

To je prava firma kad predsjednik uprave ne zna koliki će imati gubitak ove godine i kad se NADA da neće biti značajan.
On bi trebal sa Jadrankom ići krumpir salatu radit

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/industrija/mesaric-petrokemija-ce-ove-godine-poslovati-s-gubitkom,56447.html


@ system42

Gosp. Nenade jeste to Vi?

hvala na pitanju, ali ja nisam dotični gospodin … [smiley]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

New Report

Close