PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Najbolje ponude [ PTKM-R-A ] Kupnja Cijena
50 92,88
10 92,02
79 91,15
78 91,14
85 91,13
100 91,12
219 91,11
100 90,73
100 90,52
6 90,51
Cijena Prodaja
96,50 14
98,64 95
98,65 50
98,70 62
98,73 125
98,99 30
99,98 5
100,00 56
104,00 30
105,00 62

[bye] [bye] [cry] [cry] [angry] [angry] [pray] [pray]

http://www.dawn.com/2009/02/07/top11.htm

ISLAMABAD, Feb 6: The Senate Standing Committee on Food, Agriculture and Livestock has expressed concern over what it termed an artificial shortage of fertiliser across the country and asked the food ministry to consider importing 100,000 tons of urea a month to build stock.


http://www.dawn.com/2009/02/07/top11.htm

ISLAMABAD, Feb 6: The Senate Standing Committee on Food, Agriculture and Livestock has expressed concern over what it termed an artificial shortage of fertiliser across the country and asked the food ministry to consider importing 100,000 tons of urea a month to build stock.

sve ove vijesti jasno govore da sa đubrom nema zajebancije. Jedino što niti jedna država neće dopustiti je nedostatak hrane i to je zadnja stavka na kojoj se špara. Ako i dalje bude ovakav nedostatak gnojiva ova godina mogla bi biti i bolja nego prošla što se tiče dobiti. Teško je nadoknaditi stajanje pola svjetskih tvornica od par mjeseci. Mi smo rijetki koji smo čitavo vrijeme radili. To ne bi bilo moguće bez efikasne proizvodnje i kvalitetnog proizvoda.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

Baj d buk, burza reagira 6-9 mjeseci unaprjed…ako gledamo da bi trebala odreagirati na završni obračun ove godine koji se procjenjuje kao moguće odličan…onda se polako približava vrijeme kada se ova dionica mora odljepiti s ovih razina…
Hoće li to biti tako…
Mislim da tu ipak treba malo više od dobrih fundamenata…

Kud ja uđem tu više ni trava ne raste...

Prolazio sam u nedjelju kraj Kutine, vraćao se naime iz Osijeka s kobasicama 🙂 i lijepo se dimilo iz pogona.. znači da se radi punom parom – doslovce

"[i]When does a guy decide to become an accountant? When he realizes he doesn't have the charisma to succeed as an undertaker. " [/i]

Čujem da je ove godine meso u Slavoniji gotovo pa đabe?


Prolazio sam u nedjelju kraj Kutine, vraćao se naime iz Osijeka s kobasicama 🙂 i lijepo se dimilo iz pogona.. znači da se radi punom parom – doslovce

Kud ja uđem tu više ni trava ne raste...

Evo da vidite da sam tu (jedno pitanje ?)
Kada će morati ( po zakonu) prodati dionice PTKM mirovinci, ako cijena dionica ostane na ovoj razini.
Nakon 6 mjeseci od dana stjecanja dionica ili ? Čuva li trezor pare za to, podzemno slkadište plina ili nešto treće…

Hvala !

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !


Čujem da je ove godine meso u Slavoniji gotovo pa đabe?


Prolazio sam u nedjelju kraj Kutine, vraćao se naime iz Osijeka s kobasicama 🙂 i lijepo se dimilo iz pogona.. znači da se radi punom parom – doslovce

[/quote]

Kolega nikad skuplje. Nije skupo samo meso, nego i paprika, a bome i kulen na svu sreću !

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

Ja sam imao neke informacije s kraja prošle godine da je kila prasetine žive vage bila po 16 kuna…pa se mome laičkom oku to učinilo prilično jeftino. [smiley]
A jel ide prodaja suhomesnatih delicija?? Ili se osjeti recesija i kriza pa nemaju ljudi…

A pitanje za mirovince je poprilično zanimljivo…samo ja ne znam odgovor…



Čujem da je ove godine meso u Slavoniji gotovo pa đabe?


Prolazio sam u nedjelju kraj Kutine, vraćao se naime iz Osijeka s kobasicama 🙂 i lijepo se dimilo iz pogona.. znači da se radi punom parom – doslovce

[/quote]

Kolega nikad skuplje. Nije skupo samo meso, nego i paprika, a bome i kulen na svu sreću !
[/quote]

Kud ja uđem tu više ni trava ne raste...


Ja sam imao neke informacije s kraja prošle godine da je kila prasetine žive vage bila po 16 kuna…pa se mome laičkom oku to učinilo prilično jeftino. [smiley]
A jel ide prodaja suhomesnatih delicija?? Ili se osjeti recesija i kriza pa nemaju ljudi…

A pitanje za mirovince je poprilično zanimljivo…samo ja ne znam odgovor…



Čujem da je ove godine meso u Slavoniji gotovo pa đabe?


Prolazio sam u nedjelju kraj Kutine, vraćao se naime iz Osijeka s kobasicama 🙂 i lijepo se dimilo iz pogona.. znači da se radi punom parom – doslovce

[/quote]

Kolega nikad skuplje. Nije skupo samo meso, nego i paprika, a bome i kulen na svu sreću !
[/quote]

[/quote]

A tko zna ?
Kupio je AZ nekoliko tisuća po 130 i nešto kuna a da nije smio (po ZAKONU). Hanfa se nije još oglasila pa se još uvijek ne zna čijem su rođaku "spašavali " lovu , nekom rodijaku iz Hanfe ili AZ fonda. Biće da je istraga u tijeku… kao na željeznici (HŽ), a znamo da ona uvijek kasni, a zna se desiti da vlak ni ne dođe !

Kulen se još suši, rano je još za kulen.Kulen nije za recesiju, kulen je umjetnost pa je prije za secesiju !

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !


Kupio je AZ nekoliko tisuća po 130 i nešto kuna a da nije smio (po ZAKONU). Hanfa se nije još oglasila pa se još uvijek ne zna čijem su rođaku "spašavali " lovu , nekom rodijaku iz Hanfe ili AZ fonda. Biće da je istraga u tijeku… kao na željeznici (HŽ), a znamo da ona uvijek kasni, a zna se desiti da vlak ni ne dođe !

Kad se već spominje mir. fond, računao sam da će se zakon promjeniti i smanjiti kriterije prije no što drž. odvjetništvo pokrene ispitivanje kupnje od strane mir. fonda. Zakon se promjenio, došao je novi pravilnik, ali ni taj novi ne dopušta kupnju.

11 Feb | UREA MIDWEEK: Short-covering supports Yuzhnyy price

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=ddd3450f-e96b-4d79-b153-edbf514dad87&open=sec

nema drzava love, mogla bi se krajem godine dogodit i kakva ne planirana privatizacija , pogotovo ako turisticka sezona podbaci

Najbolje ponude [ PTKM-R-A ] Kupnja Cijena
224 89,01
10 87,11
30 86,01
236 86,00
129 85,99
36 85,40
15 85,39
131 85,01
100 83,35
300 82,02
Cijena Prodaja
95,00 210
95,97 65
96,00 225
96,44 40
96,50 4
97,45 100
98,00 125
99,98 5
100,00 162
104,00 30

Gore od očekivanja…

šta ti stalno plačeš ne kužim te … pa kupuj sad dok možeš na ovim razinama i budi sretan da ti se pružila ovakva prilika [thumbsup]

ja ulazim od kad je bila 200 po malo i smanjujem si ulaz ….

zaključak: bolje radit nego kukat [cool]

A i ti si isto našao gdje češ vrijeme gubiti. Bolje da si otišao na seminar o razmnožavanju jednojajčanih algi, nego na BRA

New Report

Close