Poslovni.hr slavi 20.rođendan
EN DE

Privatnom sektoru treba dati pravo na profite

Naslovnica Forum Komentari članaka Privatnom sektoru treba dati pravo na profite

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

SVE TO MISLE VELIKI
A NJIH BAŠ BRIGA ZA NAS MALE
KADA BI VELIKI PODMIRIVALI SVOJE OBVEZE PREMA DRŽAVI ,RADNICIMA I SVOJIM VJEROVNICIMA
MI BI BILI MALA ŠVICARSKA ALO USKOK POREZNA ILI NETKO DRUGI KOJI NERADI SVOJ POSAO RIJEŠAVAJTE TAKVE STVARI A NE BAVITI SE MEDIJSKOM POMPOM I MAZAN JEM OČIMA SA IZREKOM
POJEO VUK MAGARE

DAFFY

Čim veliki na vrijeme budu isplaćivali male sve će biti na svom mjestu i lakše ćemo u nove pobjede!
Lako je praviti ražanj, no teško je uloviti zeca!

Bago, jedini glas razuma u ovoj kakofoniji nesuvislosti.
baš me zanima bi li veliki ”privrednik” Mudrinić, npr, imao ikakvih dobiti da mu nije omogućen monopol, i da njegovu dobit ne plaćaju Hrvati s triput većim cijenama nego igdje u normalnom svijetu???
Halo??
A ovo s ”oslobađanjem resursa”… za krepati od smijeha… padajte lanci i negve s naših plinskih polja…. oslobodimo resurse, da, ali oslobodimo ih prije svega kriminalnih ugovora ispod stola i iza leđa, za vlatite džepove preprodavača..
A tek Ljerkica… ”veliki koji štite male” — HA HA HA — ”transfer tehnologije” – HA HA HA
A kako onda, ljerkice, ljudi kooperanti belje AGROkora u Slavoniji ostaju bez krova nad glavnom, u bankovnim ovrhama, jer Agrokor ”razvija” svoju tehnologiju tako da na prosjački štap dovede svoje kooperante?? Halo??
Vrijeme prodavanja magle polako prolazi, skupa s vama, cure i dečki iz korporaciojskog koncerna ” Adio Hrvatska”.

New Report

Close