PRFC (Proficio d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PRFC (Proficio d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

https://www.glasistre.hr/istra/franjevcima-se-omilio-posao-s-parkiranjem-i-u-rovinju-fratri-napravili-ilegalan-parking-jedan-hotel-ima-cak-i-ugovor-za-najam-zemljista-595896

https://etrade.hita.hr/content/hita_otc_market.pdf

Evo..imate ponude za kupnju na OTC tržištu oni koji žele prodavati:-)


https://etrade.hita.hr/content/hita_otc_market.pdf

Evo..imate ponude za kupnju na OTC tržištu oni koji žele prodavati:-)

Bila bi ludost nakon svega prodati po ovoj cijeni ali što kažete ponuda je tu pa ako se netko želi riješiti. .

Nominalna 10kn, izdano 3,9M

Jučer je na HITA osvanula ponuda od 10.000 kn i odmah je otišla. BTW ušao je i još jedan igrač u TOP 10 sa 18 dionica u portfelju.

Izvješće, skupština??

Tonebrod, 22.08.2020. u 07:21

Izvješće, skupština??

Predano je izvješće ali još se ne može skinuti na sud. registru..

da, vidi se na FINA.hr, među RGFI javna objava

kons. je predan 25.8.

u roku mjesec dana će biti dostupan… tako piše

accountant, 28.08.2020. u 09:27

da, vidi se na FINA.hr, među RGFI javna objava

kons. je predan 25.8.

u roku mjesec dana će biti dostupan… tako piše

imam FINA certifikat pa sam pogledao letimično izvješće. Nije dobro, uglavnom u jeku dobre turističke sezone 2019. oni ostvaruju gubitak od 6..7 miliona kn. Ispada da ukoliko ne prodaju neku nekretninu ne mogu ostvariti  zaradu. Očekujem neki potez vlasnika, možda dokapitalizacija, možda otkup dionica od malih? Od skupštine za sada ni glasa. Par puta zvao da saznam, ali nisam dobio nikakvu povratnu informaciju…

 

@superfly

mene više brine rečenica kako su u travnju 2020. godine dobili odbijenicu Ustavnog suda, vezano uz potraživanje iz kuponske privatizacije, i to na način da je ‘ ova odluka Ustavnog suda bila ujedno i posljednja šansa Društva da u hrvatskom pravnom sustavu zatraži naknadu po tim pitanjima…’

o poslovanju sam pisao više puta, povrat na imovinu nikakav, dapače, iz godine u godinu je sve manja jer je očito da se supstanca na dovitljive načine kroz pravno-finacijske pakete i aranžmane prebacuje negdje, zaključite sami

recimo iz šturog priopćenja poslovodstva, na kraju papira, na svega tri stranice (od čega je pola trkeljanje o rizicima i korporativnom upravljanju) objašnjavaju kako je naglasak na turističkoj djelatnosti a to je u stvari ono kamenje u Pakoštanima s par objekata, nejasni portfelj u Rovinju i najnejasnije od svega – ulaganje u start-up scenu Izraela i SAD-a?!? wtf

najveća promjena od svega je delist s burze i prikupljanje sad već značajnog broja vlastitih dionica

sve ostalo nije vrijedno spomena i pitam se pitam čemu služi uprava zajedno s glomaznim nadzornim odborom i kakva je uloga svakog pojedinog od njih? ništa se promjenilo nije od vremena gđe Rakvin i ‘najtajnovitije tvrtke koja kotira na Zagrebačkoj burzi’

izvjesce jako loše s obzirom na najbolju turističku sezonu ikad, a društvo je u potpunosti orijentirano na turizam, novca sve manje, presuda propala, dal’ ide zalba na neki drugi sud van lijepe naše, ne zna se… Ali vjerojatno ništa od svega..

Ulaganja u USA i Izraelu o tome ništa ne znamo niti cemo znati..

Iskreno me strah gubitaka u ovoj godini i sve mi se cini da se i ovoj priči polako kao i mnogima bliži kraj..

 

Da se i ostvari neka dobit ulaganjima u inozemstvu kako uopce netko može kontrolirati dobit ili gubitak ako nitko osim uprave ne zna u što je uloženo, ocekuju od države lovu a isto kako je njih razočarala država tako oni razočaravaju sve dioničare tako da nisu baš različiti od države..

https://www.seebiz.eu/tvrtke/kosturi-iz-ormara-kuponske-priovatizacije/269034

nadasve zanimljivo!

I Chuck Norris vozi Dajca!! Tko vozi Dajca ima krupna jajca!! Nebojše=Ne boj se ! Ne valja li ga,ne valja, dok ne kroči Nebojse!

Ne otvara mi link?

Pa odi na Seebiz, pa na meni tvrtke.

Dakle nama su na silu oteli dionice a sad su dobili lovu. I tu gamad treba tužiti.

darac11, 15.12.2021. u 21:27

Ne otvara mi link?

Bolje da ti ne otvara …

New Report

Close