PRFC (Proficio d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PRFC (Proficio d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Naravno da ne dođe do suda kada u većini slučajeva bivši zatvorenik tuži državu za uskraćivanje ljudskih prava i slične stvari. Ovo ako će ići na tu instancu je puno drugačije s američkom diplomacijom u pozadini.

Valjda se neće sramotiti i ići van na sud sa slučajem u kojem nemaju apsolutno nikakve šanse. I dalje mislim da je ovo kupovanje vremena, već prva stranica pokazuje da je sve sklepano na brzinu ili da je čak neka draft verzija. Nema OIB-a, u zaglavlju stoji X jer ne znaju koji će broj ići…

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Sljedeća instanca je Ustavni sud. A sve i da dobiju na Ustavnom sudu, ponovno moraju prolaziti sve ostale sudove da bi došli do pravorijeka.

A to s Amerikancima… Šta je to, neki film o marincima imamo ovdje? Semper fi, proficio!

Činjenica je da transparentnost PROFICIJA nije za pohvalu, činjenica je da imaju sjajne nekretnine vezane za turistički sektor, činjenica je da budućnost PROFICIJa je neupitna. A očekivanja su splasnula!
E sad da je nova politička garnitura praktički stornirala pravomoćnost povrata duga …. proficiju a sada rade korak dalje po sudovima… jasno je da ovo može potrajati desetljećima…
Vrlo moguće da će pročešljati privatizaciju i zaključiti da je napravljen kriminal”!!!!

Da sam ja famozni amerikanac…dioničar, bez puno razmišljanja bi prodao ovaj kvazi biser…
15_20_30 KN…. samo da se maknem iz ove lakrdije…

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Samo jedna fora stvar. Upravo sam pogledao rtl direkt sa Šprajcom i govorio je o troskovima koje ce drzava trebati platiti odvjetnickim uredima za usluge na arbitraznom sudu u vezi ine i mola. Cifra je bila oko 300 mil kn. Sad se novci koji su bili rezervirani u proracunu za 2017 godinu za isplatu fondovima mogu rezervirati za troskove za ina mol jer drzava ima presudu vrhovnog suda. Tako da mi je tajming ove presude bas zanimljiv.

@ValueValk
Ne znam sto je tu naravno da 98% tuzbi upucenih Strazburu ne izadju iz Hrvatske. Da ih odbaci ili propusti neka domaca kvocka. Meni to nije normalno. I ne bi se slozio da je vecinu tuzbi podnose zatvorenici.Kao nemaju pamatnijeg posla na robiji nego pisat tuzbe Strazburu.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

@Frankie
Naravno da to nije u redu, samo vam hoću reći da nije realno stavljati u isti koš takve tužebe i ovu jer nemaju istu težinu odnosno isto zaleđe.

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

@ValueWalk

slažem se i ne vjerujem bez obzira na troškove da će stati na ovome.. Treba čekati možda do skupštine tamo u 7-8 mjesecu za te odgovore jer baš ne vjerujem da ćemo dobit iz proficija bilo kakvu informaciju prije toga..

Pa dobili ste informaciju, da će PRFC i dalje ustrajati po svome, i da će učiniti sve da tužbu dobiju, i ovdje i vani…

I to je ok, samo je pitanje vremena… mislim da će to potrajati još barem godinu-dvije… Što bi kamate moglo dignuti na lijepu razinu…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

a di je ta informacija…sta se Proficio osvrnuo na presudu?

Na CE Enter:
http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/0BdhlnnFKZjisQ1hsdreMg==.pdf

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Moderator na godišnjem… 🙁

Što ovca ležeć' vidi daleko nije...


Pa dobili ste informaciju, da će PRFC i dalje ustrajati po svome, i da će učiniti sve da tužbu dobiju, i ovdje i vani…

I to je ok, samo je pitanje vremena… mislim da će to potrajati još barem godinu-dvije… Što bi kamate moglo dignuti na lijepu razinu…

jesmo al mislim na pojedinosti.. Uglavnom to je sad to cijena se stabilizirala.. možda bude koju kunu gore dole.. ne slažem se kao sto neki pišu da ce na 17-22 jer ipak orjentirani su ponajviše na turizam a pošto su sve turističke dionice rasle to je onda to..

nova oznaka PRFĆ (profućkao)


nova oznaka PRFĆ (profućkao)
izgleda da nekome treba lova skijanje 🙂


nova oznaka PRFĆ (profućkao)
izgleda da nekome treba lova za skijanje 🙂

New Report

Close