Poruka za moderatore

Naslovnica Forum Razno Prijedlozi i primjedbe Poruka za moderatore

@Nadbiskup
(tolko me je dirnul Vaš napis, da nebrem odoljeti a da ne zapjevam… molim orgulje)

Spasitelju, dobri Isukrste,
ti si dobar pastir stada svog,
Ti nad njime lebdiš, bdiješ, paziš,
da ga ništa ne zadesi zlog.

I ja hoću biti ovca tvoja,
vjerno ići za tobom ću svud,
Glas ću slušat premili tvoj vazda,
nit od tebe ja ću ići kud.

Isukrste, moj pastiru dobri,
koj’ se brineš i za mene vijek;
Čuvaj, pazi, vodi, ravnaj mene
dok nastupi vječnosti mi tijek.

Pa kad jednom bude božja volja
da sa drugim zamijenim taj svijet,
Daj da k svetim’ u raj tada dođem,
s njima budem posve vijeke svet!
[pray]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!



@Nadbiskup

(tolko me je dirnul Vaš napis, da nebrem odoljeti a da ne zapjevam… molim orgulje)

Spasitelju, dobri Isukrste,
ti si dobar pastir stada svog,
Ti nad njime lebdiš, bdiješ, paziš,
da ga ništa ne zadesi zlog.

I ja hoću biti ovca tvoja,
vjerno ići za tobom ću svud,
Glas ću slušat premili tvoj vazda,
nit od tebe ja ću ići kud.

Isukrste, moj pastiru dobri,
koj’ se brineš i za mene vijek;
Čuvaj, pazi, vodi, ravnaj mene
dok nastupi vječnosti mi tijek.

Pa kad jednom bude božja volja
da sa drugim zamijenim taj svijet,
Daj da k svetim’ u raj tada dođem,
s njima budem posve vijeke svet!
[pray]


evo pardon kaj ste cekali isel sam se danas malo van zgrijati jer mi je zima doma a preskupo mi je placati plin pa nisam vidio narudzbu
http://www.youtube.com/v/_FXoyr_FyFw&hl=en_US&fs=1&"> name="allowFullScreen" value="true">http://www.youtube.com/v/_FXoyr_FyFw&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344">
pofuk

ajde jedna za moderatore u kutu

pofuk

ja sam pofuk
cuj sorry kaj te gnjavim ali sam te stl pitati da li radis ovaj vikend da znam da li mi ima smisla pisati jer je ovo vec postalo neizdrzivo koliko sam moderiran dugo
pofuk

Mislim da vam je krajnje vrijeme gospodo iz poslovnog da zaposlite nekog tko zna raditi.ili da sami okrenete ploču. Mislim na rad foruma. Pa kvaliteta postova na forumu sve više opada.
Jel vaš interes kvaliteta ili kvantiteta postova?
Ti kojima dozvoljavate da pisu na način,tipa,danas ide gore,danas ide dole, takvih je 80%. Nema korisne informacije i ako koja i postoji izgubi se u drugih stotinu nepotrebnih, ne argumentiranih od vas dozvoljenih postova. Zato mnogi koji su znali nacrtati dobar graf,napraviti kvalitetnu analizu,il postati dobar link danas više nisu ovdje.
Jel toliki problem malo postrožiti kriterije?

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.


Mislim da vam je krajnje vrijeme gospodo iz poslovnog da zaposlite nekog tko zna raditi.ili da sami okrenete ploču. Mislim na rad foruma. Pa kvaliteta postova na forumu sve više opada.
Jel vaš interes kvaliteta ili kvantiteta postova?
Ti kojima dozvoljavate da pisu na način,tipa,danas ide gore,danas ide dole, takvih je 80%. Nema korisne informacije i ako koja i postoji izgubi se u drugih stotinu nepotrebnih, ne argumentiranih od vas dozvoljenih postova. Zato mnogi koji su znali nacrtati dobar graf,napraviti kvalitetnu analizu,il postati dobar link danas više nisu ovdje.
Jel toliki problem malo postrožiti kriterije?


pa covjece svaka Vam cast
ovo je najbolji post kaj sam u zadnje vrijeme procitao
ja im se to nisam usudio reci jer sam jos u segmentu promatranja ali mislim da im bi se malo tko to usudio reci
pofuk

drgi Vjeko
oprosti ja ipak nesto znam
znam da je danas nedjelja i sorry kaj te gnjavim ali te moram zamoliti da od ponedjeljka pocnes raditi svoj posao moderatora kak spada jer mi se ljudi na privat danonocno jadaju da sta se desilo sa forumom od kad si ti nestao sa njega……i ja se pitam sta je sa tobom………sto te nema……….evo jedan ugledni forumas koji te jako cijeni nije imao srca te prozvati ali me zamoli da te ja zamolim da ti sebe samog zamolis da se vratis urgentno na poslovni forum
evo ljudi se pitaju gde si ti i cak te pesmom prizivaju

pofuk
p.s. pa daj brate molim te shvati da nemogu ja radim jos i tvoj posao…..i ovak se dost mucim sa dionicama

bok
pofuk ovdje
Veks si mozda tu???
trebam te nekaj hitno a izgubil sam tvoju adresu di se salju P.M. …..cak sam i po forumu trazio tvoj zadnji post kako bi ti poslao poruku ali nikak da ga najdem
pofuk

HVALA MODERATORI!

UVIJEK IMAM MODERNU FRIZURU!!!


HVALA MODERATORI!

HVALA VAMA
pofuk



HVALA MODERATORI!

HVALA VAMA
pofuk
[/quote]

Ma nema na cemu gospon Pofuk samo da nam se jos pridruzi Brankica.

Imam grde namjere s njom samo ak me mala "prihvati"!

Bude OBLJUB na djelu sam nek se koprca!

HVALA MODERATORIMA STO U OVE KASNE SATE IMAJU RAZUMJEVANJE zA MOJE PISANJE -SALJEM CD

H V A L A !!!

DUSKO_LOKIN / brat od Branimira cuvenog ekonomiste i tehnicara

ps pita Branimir kad ce te mu poslati mail znate vi koji

UVIJEK IMAM MODERNU FRIZURU!!!




HVALA MODERATORI!

HVALA VAMA
pofuk
[/quote]

Ma nema na cemu gospon Pofuk samo da nam se jos pridruzi Brankica.

Imam grde namjere s njom samo ak me mala "prihvati"!

Bude OBLJUB na djelu sam nek se koprca!

HVALA MODERATORIMA STO U OVE KASNE SATE IMAJU RAZUMJEVANJE zA MOJE PISANJE -SALJEM CD

H V A L A !!!

DUSKO_LOKIN / brat od Branimira cuvenog ekonomiste i tehnicara

ps pita Branimir kad ce te mu poslati mail znate vi koji

[/quote]
NEVEROVATNO KOJI LIK, PEVA,SVIRA,VRTI DIONICE,SNUBIJA BRANKICU a jos u predahu ima vreme da nam pojasni kuda ide trziste……NEVEROVATNO…….A MI SELJACI DOCEKALI LJETOS BONU VOXA KO NARODNOG HEROJA……ON OTISO NAZAD ZA DABLIN A MI OSTALI SELJACI
UMJESTO DA SMO ZA TE PARE DA LI POTICAJE DUSKOLOKIN-auuu KAKO BI STVARAO NOVE HITOVE I ODGAJAO MLADE GENERACIJE KAKO U MUZICI TAKO I U TEHNICKOJ ANALIZI……da…..da…..ETO NA TOM PRIMJERU SE VIDI KAKO MI NE STITIMIO NASU EKONOMIJU I NACIONALNE INTERESE I KAKO NAS BOLI ONA STVAR DO ISTINSKIH I TRADICIONALNIH VRIJEDNOSTI…..da…..da…..sram nas sve bilo na čelu samnom
pofuk

New Report

Close