Poruka za moderatore

Naslovnica Forum Razno Prijedlozi i primjedbe Poruka za moderatore


pa mislim iskreno taj mačor silvestar mi je uvijek bio simpatican a kak mi je brzo i iskreno odgovorio vidi se da je i pristojan i fino odgojen………..ali bez obzira na sve to ne bi stel dobiti gripu od njega ne zato kaj me je strah virtualnog kontakta nego me je strah ježje gripe
pofuk

BTW
uvjek se sjetim Della i Rodneya kad smo vec kod gripe..
rodny nabavio komp a Dell se igrao na njemu pa ga primilo kihanje..
onda spomenu da mu mozda nije od kompjuterskog virusa dosla prehlada..
a sad ak smo nosioci mi nove "micekove gripe" pozivam sve prisutne na cijepljenje imamo i antitijela tak da nemojte bit zabrinuti..

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

dan
pofuk ovdje
cijenjeni moderatori
evo da Vas obavijestim ja sam tijekom zadnjih godinu dana na forumu studirao samoga sebe vise nego i jedan drugi post drugoga forumasa i to je bila moja metafizika,to je bila moja fizika……..kako sam nakon dugog studiranja samoga sebe shvatio da sam spreman za ozbiljno djelovanje na ovome forumu odlucio sam biti dostojan postovanja a da bi bio dostojan postovanja moram djelovati na ovome forumu primjerom.kako bi moga djelovati primjerom ja Vas najljepse molim ako bi me mogli na godinu dana odmemorirati jer si utvaram da sam tijekom svoje hibernacije dok sam bio moderiran proucio mudroslovlje,liječnistvo,pa jos i pravo(zato sam se i odlucio za ovu molbu jer mislim da na to imam pravo),k tome sam zbog viska vremena proucio i bogoslovlje(najljepsa hvala nasem nadbiskupu) i moram naglasiti da sam sve to marom proucavao
nadam se da nisam ostao budala sto je znala koliko je znala tako da vas molim da me prihvatite kao punopravog clana ovog foruma sa svim pravima i obvezama sto to clanstvo nosi
unaprijed hvala
pofuk

Pofuk,
možda su moderatori na skijanju ,pa ne čuju toliko daleko tvoje vapaje!
Vidiš da ni meni nisu odgovorili,a sad mi se javlja još jedno pitanje.
Od prvog dana kad sam se logira nemam opciju za otvorit,započet ,novu temu ,tako da nisam ravnopravan s ostalim članovima ovog cijenjenog nam foruma.
Može li objašnjenje?


Pofuk,
možda su moderatori na skijanju ,pa ne čuju toliko daleko tvoje vapaje!
Vidiš da ni meni nisu odgovorili,a sad mi se javlja još jedno pitanje.
Od prvog dana kad sam se logira nemam opciju za otvorit,započet ,novu temu ,tako da nisam ravnopravan s ostalim članovima ovog cijenjenog nam foruma.
Može li objašnjenje?

kolko ja vidim Vi to sve i vise nego stoički podnosite tako da sam siguran da cete Vi kao mudar forumaš prihvatiti poredak foruma i zivjeti prema njemu.gledajte recimo mene……ma koliko god mi je tesko prihvatiti moj status na forumu ja znam da je moj zahtjev ujedno i moj ideal…..zivim u skladu sa prirodom foruma i s vlastitom razumnom prirodom kao djelom reda ovog djela kozmosa sto se zove forum………kako bi Vam bilo lakse savjetujem Vam da i dalje odrzavate nepomucenost Vaseg dusevnog mira vrlinom samodostatnosti jer kolko god to czdno zvucalo(jer sam sav nervozan) meni to itekako pomaze jer kao sto kaze Seneka blazen je onaj koji se zadovoljava onim sto ima a Vas status na forumu je ipak na zavidnoj razini(dosta mi je forumasa na privat poslalo pohvale za Vase postove),tako da Vam savjetujem da zivite ovakav forumaski zivot na opce zadovoljstvo cjelokupne zajednice a kazem Vam prije ili kasnije ce moderatori primjetiti sve Vase kvalitete …..tako da dalje budete smireni kao i do sad jer samo budale robuju nerazumnim zeljama a Vas kao mudrog covjeka koji je smiren i ne srlja sudbina ce voditi ka cilju i prije ili kasnije cete otvoriti tu Vasu temu
pofuk
prijatno posle podne

@RIBAR 007

Glede označavanja tema pročitanih, možete ih pojedinačno označiti ili sve nepročitane (kliknete Pregled novih postova i vidjete ćete pokraj te opcije opciju Označi da je sve pročitano). Opcije za pojedinačni odabir više tema koje biste označili kao pročitane.

Što se tiče otvaranja tema, moderirani korisnici ih ne mogu otvarati.

Pozdrav

Suricata suricatta



@RIBAR
007

Glede označavanja tema pročitanih, možete ih pojedinačno označiti ili sve nepročitane (kliknete Pregled novih postova i vidjete ćete pokraj te opcije opciju Označi da je sve pročitano). Opcije za pojedinačni odabir više tema koje biste označili kao pročitane.

Što se tiče otvaranja tema, moderirani korisnici ih ne mogu otvarati.

Pozdrav


molio bih Vas da odgovorite meni na moja postavljena pitanja kad ste vec tu jer koliko sam primjetio nesto mi dugo okolisate sa odgovorom……..pretpostavljam da razmisljate…….ali ako smem da primjetim to toliko dugo traje da bi mogli uskoro postati maneken Descarteovog otkrica da je covjek supstancija koje je citaba bit ili priroda u tome da samo misli
pofuk

Pa ljudi moji čovjek je nešto napisao još pred sat vremena a još je moderiran kao i čitav forum. koji je vama? Miami na Janafu i svi ostali.. 8 i 50!?

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

SAVJET
e Veks pofuk ovde
sorry kaj gnjavim ali vidim da se razmisljas da li da me odmemoriras ili ne pa sam ti dosao pomoci
gle i sam znas da nije dovoljno da misao stremi ka zelji,nego sama zbilja mora stremiti ka misli
kao sto si primjetio tvoji kolege moderatori su se sustavno trudili da izgubim svaku zelju za pisanjem i da se gubim sa foruma ali mene se nije tako lako rijesiti
ZBILJA JEST DA JA I DALJE PISEM PA DA SE I TI I JA VISE NE MUCIMO SAVJETUJEM TI DA ME ODMEMORIRAS
i sam znas da nisam neki forumas ALI POVIJEST NAS JE NAUCILA DA SU VELIKE NARACIJE NEUVJERLJIVE TAKO DA NE BI BILO LOSE DA ME PUSTIS DA JA KAO JEDAN SAMOZATAJAN PRIPOVJEDAC DJELUJEM BEZ CENZURE bez obzira sto sam primjetio da se tvoji kolege moderatori drze one da je HUMANIZAM ODRASTAO U UTOPIJI ja ih ovim putem molim za malo humanosti spram mene
unaprijed hvala
tvoj pofuk

Moderatori…..zašto moje postove brišete vezano za kolegu Plavoga koji je jučer najavio da bi danas KOEI mogao na 500kn,a kolega Tigrus popratio sa svojim kvazi grafovoma…je li ti udruženi d.o.o. pod vašim pokroviteljstvom???????????????????
Valjda će netko pročitati prije nego što i ovdje obrišete……

@domobran

Naziv teme je Komentari trgovanja koja ne služi za vaše teorije urote i slično. Za to imate BC Općenito

Pozdrav

Suricata suricatta



@domobran

Naziv teme je Komentari trgovanja koja ne služi za vaše teorije urote i slično. Za to imate BC Općenito

Pozdrav

Vjeko….ja sam reagirao na njihove postove koji su se danas pokazali gdje idu,ako Vi tako smatrate onda ste trebali vezane postova sami prebaciti na BC a ne njihove ostavit a moj odgovor izbrisati
LP




@domobran

Naziv teme je Komentari trgovanja koja ne služi za vaše teorije urote i slično. Za to imate BC Općenito

Pozdrav

Vjeko….ja sam reagirao na njihove postove koji su se danas pokazali gdje idu,ako Vi tako smatrate onda ste trebali vezane postova sami prebaciti na BC a ne njihove ostavit a moj odgovor izbrisati
LP
[/quote]
ma koliko god se ja slagao sa mojim prijateljom i uzorom medju moderatorima ,jedinim i neponovljivim Vjekom,ja Vam se moram ispricati u njegovo ime jer ste apsolutno u pravu
Vjeko bi Vam se zasigurno ispicao u moje ime da ja nesto pogresim(sto je nemoguce) ali nece u svoje (konacno isto kao sto se ne bi i ja u svoje)……jer veliki ljudi nikada ne grese
pofuk

New Report

Close