Poruka za moderatore

Naslovnica Forum Razno Prijedlozi i primjedbe Poruka za moderatore

Ne vidim što se svi pjenite toliko oko tog odmoderiranja. Dodaš na listu ljude čije postove čitaš. Ja neke ljude ne mogu smislit i volio bi da postoji funkcija ignore tako da ne moram ni vidit što pišu, da bar postoji svatko bi od nas stvorio svoj naj forum.

idući tjedan će bit bolje...


Gospodine moderator

Pišem objektivno i konstruktivno. Imam staža u ulaganju više nego polovica foruma.
Položen ispit za ovlaštenog upravitelja mirovinskim fondom. Imam pretplatu na vaše tiskano izdanje te licencu za sistematskog internalizatora.

Zašto sam ja moderiran?!

rekla mi je Đurđa iz redakcije da imam sve preduvijete za odmoderiravanje.

Molim objašnjenje…

Stvarno mi nije jasno zašto je kolega Febo još uvijek moderiran, a vidi se da se kuži u investiranje i ok piše………

Mislim da bi moderatori trebali u duhu predbožićne atmosfere odmoderirarti sve nickove registirane 2007. i 2008.

Ovi iz 2009. neka još malo odleže na promatranju.

Pozdrav

http://www.kucilooro.webs.com/

Sretan Božić i Nova godina

I Love the Smell of Profits in the Morning!


Gospodine moderator

Pišem objektivno i konstruktivno. Imam staža u ulaganju više nego polovica foruma.
Položen ispit za ovlaštenog upravitelja mirovinskim fondom. Imam pretplatu na vaše tiskano izdanje te licencu za sistematskog internalizatora.

Zašto sam ja moderiran?!

rekla mi je Đurđa iz redakcije da imam sve preduvijete za odmoderiravanje.

Molim objašnjenje…


pomno smo razmotrili kako Vas slucaj tako i navedeni post
daklem kao prvo smatramo ne samo da ste jako nadareni forumas nego vec i kvalitetan
sto se tice ovog posta iskreno cemo Vam odgovoriti jer je blagdansko doba i stoga buduci da smo skoro vec kao neka velika forumaska obitelj moramo Vam reci da je ovaj Vas post najveca laž na forumu
svako dobro i puno srece kako u ulaganju u dionice tako i u ulaganju u znanje
pofuk

hahahahahahha,cuj Vidru,hahahahahhaha.KRALJ

Tien Yowaju 1861-1919



Gospodine moderator

Pišem objektivno i konstruktivno. Imam staža u ulaganju više nego polovica foruma.
Položen ispit za ovlaštenog upravitelja mirovinskim fondom. Imam pretplatu na vaše tiskano izdanje te licencu za sistematskog internalizatora.

Zašto sam ja moderiran?!

rekla mi je Đurđa iz redakcije da imam sve preduvijete za odmoderiravanje.

Molim objašnjenje…


pomno smo razmotrili kako Vas slucaj tako i navedeni post
daklem kao prvo smatramo ne samo da ste jako nadareni forumas nego vec i kvalitetan
sto se tice ovog posta iskreno cemo Vam odgovoriti jer je blagdansko doba i stoga buduci da smo skoro vec kao neka velika forumaska obitelj moramo Vam reci da je ovaj Vas post najveca laž na forumu
svako dobro i puno srece kako u ulaganju u dionice tako i u ulaganju u znanje
pofuk
[/quote]
[lol]

PONOCNA MOLBA
bil sam nakon dugo vremena vani i susreo dosta ljudi
pitaju me pofuk di si ti
kaj ima
kaj se radi
nisam znao sto da im odgovorim………….zamislio sam se………….
pitaju me ljudi pa di si ti….nigde te nema………….opet sam osto bez teksta
i odlucio sam zamoliti moje najdraze moderatore za pomoc
kao sto je masu forumasa primjetilo nema Vas cesto na temi poruke za moderatore
cak sam dobio i na p.m. prituzbe da kaj je sa Vama
ja sam im objasnio da ste prezaposleni da im odgovarate pa da sam ja uskocio kao sto bi i Vi meni uskocili pomoci………..stoga Vas molim ako bi Vi sad meni mogli uskocit pomoci jer nemogu sam da pazim na ovu stranicu kako bi i ja konacno imao malo vremena za privatni zivot
pofuk
unaprijed hvala

PITANJE
e Veks ja sam pofuk
cuj štel sam te nekaj pitati…………..kad bi ja sad promjenio svoj nick da li bi prolazio isto mukotrpan zivotmi put ko sa ovim nickom dok me ne odmemoriras????
unaprijed hvala
pofuk

Premješteno iz teme: Velika Depresija 2 – san ili java

Obzirom da je rasprava zapocela na ovoj temi zamoliti cu moderatore da i ovaj post ostave ovdje. Prije nego sto nastavim molio bih u ovom otvorenom postu u javnim medijima da se pojasne neka pravila. Kao prvo pravilo moderiranja. Ukoliko je ovo transparentni javni medij kakav se predstavlja molio bih da nam se na pocetnoj strani kao sticky tocno navedu pravila vezana uz navedeno. Javnost i sudionici imaju pravo znati tocna pravila i upozoriti moderatore na eventualne propuste. Moram priznati da meni nisu jasna. Da li se radi o kvaliteti postova, broju postova, datumu otvaranja accounta ili necem trecem.

Ne mogu se oteti utisku da su neki ljudi koji su nedavno otvorili nickove u privilegiranom polozaju u odnosu na vecinu drugih. Ne zelim nikoga ponaosob navoditi ali mislim da ce gospoda administratori znati o cemu govorim. Ukoliko ne znaju molim da mi puste zahtjev na mail pa cu im dostaviti trazenu dokumentaciju prikupljenu u prethodnom duljem vremenskom periodu iz kojeg ce im sve biti jasno.

Kako to da ljudi koji pisu preko godinu dana imaju veci broj postova i daleko vise ocjene od nekih drugih su pod moderiranjem dok se neki novi nickovi odmoderiraju u roku od istog do par dana?

Isto tako ima nickova koji imaju daleko losije ocijene od mene, otvoreni su iza mene i nisu moderirani. Po kojem kljucu sam onda ja moderiran?

Molim za javno ocitovanje moderatora na navedeno pitanje.

Buduci se ovdje dize puno tenzija zadnje vrijeme molio bih sve ucesnike da dobro prouce prije nego im moguce kojekakve gluposti padnu na pamet:

– ZAKON O MEDIJIMA NN 59/2004
– KAZNENI ZAKON NN 110/1997 sa posebnim naglaskom na Glavu IX-CL 89 ST 23, te glavu XI-KAZNENA DJELA PROTIV SLOBODE I PRAVA ČOVJEKA I GRAĐANINA – sve clanke.
– ukoliko ima brokera, investicijskih savjetnika i fond managera neka se podsjete regulative, kodeksa i ostalih pravnih uzanci vezanih za obavljanje svojeg posla i licencije.

Sve navedeno trebalo bi dovesti do argumentiranijih i kvalitetnijih rasprava. Nadam se da se svi slazemo sa time.

Za pocetak jos jedan puta molim moderatore za ocitovanje vezano uz pravila moderiranja i unaprijed zahvaljujem na objavi ovog posta kako bi se izbjegla bilo kakva mogucnost eventualne sumnje bilo kojeg ucesnika ili posjetitelja ovog svima nama omiljenog portala.

Nadam se da post nece opet biti moderiran satima jer ne vidim nikakav razlog za takvo nesto.

MY PRECIOUS!!!!

Evo i mene stvarno zanima kriterij po kome se nekoga odmoderira vidim da je vidra nakon 5 dana odmoderiran.

Što se mene tiče nije me briga ja ionako koristim nick da odradim svoje ako je moguće i zatim ga pošaljem u prošlost.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

Lebanese, 29.12.2009. u 15:51
– ZAKON O MEDIJIMA NN 59/2004
– KAZNENI ZAKON NN 110/1997 sa posebnim naglaskom na Glavu IX-CL 89 ST 23, te glavu XI-KAZNENA DJELA PROTIV SLOBODE I PRAVA ČOVJEKA I GRAĐANINA – sve clanke.
– ukoliko ima brokera, investicijskih savjetnika i fond managera neka se podsjete regulative, kodeksa i ostalih pravnih uzanci vezanih za obavljanje svojeg posla i licencije.

Ti stvarno ne znaš ništa drugo nego prijetiti zakonskim i podzakonskim aktima i kojekakvim državnim službama.

Ako ti se ne sviđa forum, nemoj ga niti čitati niti nemoj pisati.
Bracika, meni kad je pun k..svih ja se maknem sa foruma barem na nekoliko dana.

Obrij me, majko, motornom pilom...


Anonimno, 29.12.2009. u 15:54
– ZAKON O MEDIJIMA NN 59/2004
– KAZNENI ZAKON NN 110/1997 sa posebnim naglaskom na Glavu IX-CL 89 ST 23, te glavu XI-KAZNENA DJELA PROTIV SLOBODE I PRAVA ČOVJEKA I GRAĐANINA – sve clanke.
– ukoliko ima brokera, investicijskih savjetnika i fond managera neka se podsjete regulative, kodeksa i ostalih pravnih uzanci vezanih za obavljanje svojeg posla i licencije.

Ti stvarno ne znaš ništa drugo nego prijetiti zakonskim i podzakonskim aktima i kojekakvim državnim službama.

Ako ti se ne sviđa forum, nemoj ga niti čitati niti nemoj pisati.
Bracika, meni kad je pun k..svih ja se maknem sa foruma barem na nekoliko dana.
[/quote]

Ako mogu sugerirati da procite vezano za pravila licenciranja investicijskih savjetnika.

MY PRECIOUS!!!!

New Report

Close