Poruka za moderatore

Naslovnica Forum Razno Prijedlozi i primjedbe Poruka za moderatore

molim Moda da se ne obazire na moj post i ovaj povise mog…
naime stvar je vrlo jednostvna, vraticu ga samo malo izmjenjena stanja…
sve sto ude to i izade, a s obzirom da dolazi zima miseva ce ionako biti posvuda oko kuca, zgrada, motora automobila, mojeg zeluca itd. itd.
mali savjet ; nabavite bijelog misa njih ne dozivljavmo previse, jel znamo da imaju primjese poput Exxx…
samo dokaz da pratim rad i djelo Gospodina, a kaj cu "najznimljiviji je na forumu" [thumbsup]

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

PROBLEM
imam jedan veliki problem i neznam kak da ga rijesim
desava mi se da me dosta forumasa trazi da potvdimo prijateljstvo a vec su mi na listi prijatelja
jer to nesto kao da zele da se pobratimimo oni i ja ili???? to mi stvarno nije jasno
da se nisu svojedobno naljutili nekaj na mene i prekinuli prijateljstvo a da ja to uopste nisam znao????
molim odgovor jer me stvarno muci da nisam nekoga svojedobno uvrijedio
unaprijed hvala
pofuk

PITANJE
zasto sam ja moderiran???
molim odgovor
unaprijed hvala
pofuk

Vjeko ja sam …..iz pouzdanih izvora sam sazno da je nas cijenjeni forumas Verdi poceo uzimati neke kredite u sumanutim ciframa( pogledaj temu bez cenzure -opcenito)….ajte molim te urgentno popricaj sa njime da se smiri jer ko bu te cifre varacal?????pa daj pogle kolko je on toga digao???? ostat ce bez gaca …..
pofuk

ŠKZ-pusiona… [angry]

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

Moderatori (ili ako netko drugi zna, svejedno), zanima me kako dolazite do cijena dionica koje prikazujete na http://www.poslovni.hr/Content/Stocks.aspx?market=ZSE ?
Da li postoji neki HTTP servis (ili nesto slicno) s kojim se moze doci do tih podataka sa ZSE-a?
Jesu li to javno dostupni podaci, ili se to treba potpisati neki ugovor sa ZSE?!
Probao sam malo traziti na stranicama ZSE, ali nis pametno nisam nasao?

Hvala unaprijed na odgovorima [smiley]


Moderatori (ili ako netko drugi zna, svejedno), zanima me kako dolazite do cijena dionica koje prikazujete na http://www.poslovni.hr/Content/Stocks.aspx?market=ZSE ?
Da li postoji neki HTTP servis (ili nesto slicno) s kojim se moze doci do tih podataka sa ZSE-a?
Jesu li to javno dostupni podaci, ili se to treba potpisati neki ugovor sa ZSE?!
Probao sam malo traziti na stranicama ZSE, ali nis pametno nisam nasao?

Hvala unaprijed na odgovorima [smiley]

To se radi u dogovoru sa ZSE. Naime, mi plaćamo servis s kojeg se automatski preuzimaju podaci s odgodom od 15 minuta

Suricata suricatta



Moderatori (ili ako netko drugi zna, svejedno), zanima me kako dolazite do cijena dionica koje prikazujete na http://www.poslovni.hr/Content/Stocks.aspx?market=ZSE ?
Da li postoji neki HTTP servis (ili nesto slicno) s kojim se moze doci do tih podataka sa ZSE-a?
Jesu li to javno dostupni podaci, ili se to treba potpisati neki ugovor sa ZSE?!
Probao sam malo traziti na stranicama ZSE, ali nis pametno nisam nasao?

Hvala unaprijed na odgovorima [smiley]

To se radi u dogovoru sa ZSE. Naime, mi plaćamo servis s kojeg se automatski preuzimaju podaci s odgodom od 15 minuta

[/quote]

OK. Hvala na odgovoru.

Zašto vam je pod Tržištem kapitala – Hrvatska (ZSE) izdvojena tema TOP 10 – 2009.?

I Love the Smell of Profits in the Morning!


Zašto vam je pod Tržištem kapitala – Hrvatska (ZSE) izdvojena tema TOP 10 – 2009.?

Nitko nam ranije nije skrenuo pozornost na to [smiley]

Hvala

Suricata suricatta


Zašto vam je pod Tržištem kapitala – Hrvatska (ZSE) izdvojena tema TOP 10 – 2009.?

odlicno pianje…..sad sam i ja tek skuzio……sad sam jos nesto skuzio
zasto na temi bez cenzure -opcenito cenzurirate postove????
evo sad sam prelistavo sve postove tamo i meni ste obrisali devet69 pardona 969 postova
ma to cak nije ni najveci problem……..tamo ste zbrisali masu fantasticnih postova od vrlo kvalitetnih forumas
molim pojasnjenje
unaprijed hvala
pofuk
p.s. sve pohvale za danasnji dan sluzbi moderatora …..odlicno obavljate posao ….ko u stara dobra vremena

Možete li povećati kapacitet spremljenih poruka?

Da li mi je poruka poslana ako mi izbaci poruku da nemam vise mjesta u spreminiku?

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Da li mi je poruka poslana ako mi izbaci poruku da nemam vise mjesta u spreminiku?

mojim prijateljicama i meni se znalo to prije često desiti (sad više ne koristimo tu mogučnost komunikacije ovdje) i koliko se sjećam nije u tom slučaju poslana. zato ju je prije slanja dobro skopirati jer ti ovak propadne pa moraš iznova.

..ja sam zadovoljan veličinom … da ..spremnika i isti redovito praznim svaku večer [tongue]


..ja sam zadovoljan veličinom … da ..spremnika i isti redovito praznim svaku večer [tongue]

hehehe…

Od viska glava ne boli! [tongue]

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

New Report

Close