Poruka za moderatore

Naslovnica Forum Razno Prijedlozi i primjedbe Poruka za moderatore


postovanje… [cool]

opet se otvara tema "multinickova"…
kolko sam clan foruma vidim, osluskujem, citam i nemogu vjerovat??
sve je puno prepucavanja (malo uvijek dobro dojde), a ako je istina da "sami sebi pisemo i odgovaramo" onda smo isti ko i ova nam lijepa nasa…
gledat ljude u oci i lagat nije lijepo, zar ne kolege!?
ne namjeravam se nikome zamjerat nego citajuc kaj se pise, opet se pitam-koliko ima stvarno prijatelja?
ako moze moderator odgovoriti-ima li ili nema uvid u stanje duplih nickova?

ugodnu trgovinu i lijep pozdrav Prijateljima [cool]

od jednog jedinog silvestra….


…ja sam…pofuk….pofuk pofuk…..
ovo me je toliko raznjupalo sta sam procitao….vec deset dana gledam u svoju listu prijatelja i imam dojam da imam jednog dvostrukog prijatelja i zato se sad za ozbiljno predstavljam i javno pred svima otkrivam svoje ime…..daklem …..da krenemo iz pocetka kao da se sad upoznajemo..kao da se prvi puta susrecemo
pofuk…….pofuk..pofuk
….gledajte ….ja cu jedno vrijeme biti odsutan sa foruma jer moram iskoristiti desetak dana godisnjeg sta mi je ostalo od pretprošle godine ali Vam garantiram svojim ugledom jer para više nemam da cu taj problem sta ste gore naveli riješiti čim se vratim
kako bi srbi rekli ….smatraj to riješenim
pofuk

Najbolje bi bilo da moderatori odobre moderatora po svakoj temi i da stave konstruktivne moderatore koji gledaju konstruktivnost a ne rušenje i uništavanje bilo kakve konstruktivnosti jer ovako 2 moderatora nema šanse da poznaju svaku temu i dobročudnost nekih nickova, stoga bi stavljanjem moderatora u svakoj temi onemogućilo glupa pisanja i stalna ponavljanja nekih nickova i tema!

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Dragi Vjeko, svi znamo da je šef posebna vrsta, ali netko mu ipak treba stati na kraj.
U privitku ti šaljem jednu od PP. ne poštuje opća pravila ponašanja pa te molim da učiniš ono što treba.
Vatreni

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa


Da li će se moderatori udostojiti nešto odgovoriti na moje pitanje,
ili će se praviti ludi?
Dajte odgovorite nešto pa nije valjda da ne znate što bi rekli,
očigledno je da imate favorite na ovom forumu koji mogu pisati
bilo kakve gluposti kao barbastari,
a nama se potpuno normalne stvari brišu,
i još da pitam da li ste ovlastili barbastarog da moderira pošto vidim da odgovara na sva pitanja

Vidim da vas nosi na agresivu to mora da je zbog gubitaka i manjka opće kulture za koju svi znamo da je ne posjedujete.

lp



Da li će se moderatori udostojiti nešto odgovoriti na moje pitanje,
ili će se praviti ludi?
Dajte odgovorite nešto pa nije valjda da ne znate što bi rekli,
očigledno je da imate favorite na ovom forumu koji mogu pisati
bilo kakve gluposti kao barbastari,
a nama se potpuno normalne stvari brišu,
i još da pitam da li ste ovlastili barbastarog da moderira pošto vidim da odgovara na sva pitanja

Vidim da vas nosi na agresivu to mora da je zbog gubitaka i manjka opće kulture za koju svi znamo da je ne posjedujete.

lp
[/quote]
pustite kolega , znate da je to jadan višeglavi koji je izbacen, pa ne zna sto ce od muke

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Tko Vam je taj višeglavi? Ja se tu niš ne snalazim[undecid]

Uz znanje inajsd info ti nije potreban.........

Vjeko (ili trenutno aktivni moderator) molim te da me pismeno obavijestiš što češ poduzeti glede bezobrazluka i psovki koji učestalo koristi član ovog foruma pod nickom "šef". Upozoravam te/Vas da djeluje pod nekoliko nick-ova i da je izuzetno drzak i prost u privatnim porukama. Ne poštuje pravila ponašanja foruma i prostački vrijeđa. Smatram da takvoj osobi nije mjesto na ovom uglednom forumu.
S poštovanjem Vatreni.

P.S. Ponovo šaljem jednu od privatnih poruka koja govori o kulturi i intelektu pošiljaoca.

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Poštovani moderatori,

Naime, velika većina korisnika ovog foruma nakon stavljanja posta mora čekati 5 – 20 minuta kako bi se njihova poruka provjerila (moderirala) nakon što postaje dostupna javnosti. Isto tako, postoji određena "privilegirana" manjina koja ima prednost u tome što im je odmah nakon stavljanja posta isti dostupan javnosti. Pitam Vas, po kojim pravilima pojedinci mogu biti odmoderirani da poruka automatski bude dostupna javnosti? Neki od nas su tu par godina, neki imaju mali milijun postova (kvalitetnih) pa svejedno moraju čekati.

S druge strane (slika u privitku) dopušta se pojedincima da stavljaju postove (izgleda bez nadzora) pa opet nikom ništa. Konkretno, radi se o kolegi Deluxu i njegovoj poruci na temi tehnička analiza koja nemoderirana stoji tamo evo već skoro 24 sata iako sadrži psovku i shodno tome, protivna je pravilima foruma.

Napominjem kako nemam ništa protiv kolege Deluxa (svakome se može omaknut da to napiše), ali je na Vama posao dragi moderatori da uklonite navedenu rečenicu jer pravila jednako vrijede za sve, pa prema tome možemo svi čekati da nam se poruka odmoderira ili svi imamo pravo pisati poruku na način da odmah bude dostupna javnosti. I jedan i drugi način meni osobno odgovaraju, a sve u svrhu povećanja kvalitete foruma.

Srdačan pozdrav!

Teorije koje su 50% vremena u pravu manje su ekonomične od bacanja novčića.

Dragi Vjeko……ja te molim da obavijstiš ove tvoje aždaje od moderatora koji me non stop žele onemoguciti u mojem iskrenom i profesionalnom djelovanju na forumu da ja kao mladi forumas
imam pravo iznositi svoje vidjenje kretanja na trzistu kapitala i da sam to čekao još od stoljeća sedmog
unaprijed hvala
pofuk
p.s. i da ne smetnu sa uma da svaki puta kad pristupam tastaturi i krecem pisati imam plemenite namjere

…opet ja…..oprosti kaj gnjavim ali ovo je necuveno…….cak sam odlucio pisati na temi bez cenzure -opčenito i cak su me i tamo moderirali……….to je ko bog direktiva od ovog novog šefa štirije da se pofuk likvidira sa foruma na makjavelistički način…….e pa stvarno ….nemogu vjerovati…..svim snagama cu se oduprijeti tome pa makar i svog frenda emanuela kanta trebo pozvati na forum
pofuk

…..ja sam…..ponizno molim moderatore da mi odgovore na moj privat anonimnu prijavu koju sam poslao danas popodne jer vidim da taj forumas i dalje bez pardona djeluje na forumu
mislim da je kvalitetan forumas,stovise fin covek ali morate shvatiti da meni nisu kirurški odstranili nerve tako da Vas molim za privat odgovor na moj upit jer kao sto vidite nemogu spavati kolko sam raznjupan
unaprijed hvala
pofuk
p,s, molim da mi ne saljete odgovor prije podneva kako me ne bi zbudili i kako bih Vam mogao promprno odgovoriti na Vas odgovor

izvinte na smetnji ali ako smem da pitam da li jos postoji uopce sluzba moderatora na forumu???
unaprijed hvala
pofuk


izvinte na smetnji ali ako smem da pitam da li jos postoji uopce sluzba moderatora na forumu???
unaprijed hvala
pofuk

ponizno molim odgovor
unaprijed hvala
pofuk

ה
קאבר הכי טבו בפיי

—סבו

ק —–

pofuk

…..e Veks …pofuk ovde…..cuj kak si???
ne bi te gnjavil pred vikend ali znas kaj se desilo
tjednima vec nemrem naci miša i mucim se sa kompom bez njega pa te molim da urigiras kod ovih nasih mačora na forumu da mi ga vrate živog ili mrtvog jer imam dojam da su oni upleli tu svoje kandje
pofuk

New Report

Close