Poruka za moderatore

Naslovnica Forum Razno Prijedlozi i primjedbe Poruka za moderatore


Uvesti na forum obaveznu registraciju podataka..
Time nece biti razno raznih "hrvatskih braniteljskih udruga", gripa, klaunova…da ne nabrajam ..

Neće biti vjerojatno niti postova. Od gripe je teško pobjeći.



Kolega dragi, vi ste za moderatora jako neinformirani.

Ja sam korisnik od 16.09.2007.
Osim toga rijetko pišem jer ste vi, zahvaljujući zanemarivanju svoje dužnosti, omogućili nekim članovima da kontinuirano spamaju forum.

Ja na takvom forumu ne želim sudjelovati. Nemojte se zbog toga ljutiti na mene, već na sebe.
Svi vaši problemi proistječu iz činjenice da puštate nekim članovima stupidne poruke tipa LIŽI LIŽI i to na temama koje nemaju veze s dotičnom temom.

Koja je vrijednost primjerice pisanje člana P/pofuk. Dotični kontinuirano piše spam poruke po mnogim temama.

Da li vi mislite da je netko nešto naučio iz njegovih poruka? Ako mislite onda u redu, ali ako ne mislite zašto to puštate?
Zar netko baš mora pisati na investicijskom forumu iako nema nikakvog znanja.

Što se tiče našeg interesa za forum on je sasvim razumljiv jer mi imamo položene novce kod gospodina Kucila i on za nas ulaže, a određeni članovi nam rade direktnu štetu koju vi ne spriječavate iako ste plaćeni da provodite pravila koja ste sami nametnuli!
Dakle nema nikikavih problema, naročito mi nemamo nikakvih problema. Imate ih ih vi i to samo zato što ne radite svoj posao.
Što ga budete bolje obavljali imati ćete manje problema.

Sa poštovanjem
Udruga SvJuraj


kao prvo ….ispricavam se ako sam Vam svojim pisanjem prouzrocio materijalne,psihicke ,duhovne ili bilo kakve druge smetnje
kao drugo…..slazem se sa Vama da konstantno pisem gluposti i da oprostite na izrazu pizdarije jer ni sam neznam sta da radim sa sobom i svojim dionicama kako me lose ide i koje gluposti na burzi radim
kao trece……kako sam u zadnje vrijeme cesce na burzi i edukaciji glede burze po zakonu velikh brojeva ,vjerojatnosti a bogami i bozjem zakonu(tu se pozivam na naseg dragog nadbiskupa) jedna od sljedecih investicija bi trebala biti pogodak tako da kad dobro proucim dionicu i nadjem je Vama cu na privat javiti kaj sam kupio i za koliko evra pa Vi sami odlucite da li cete investirati u to i koliko cete investirati……..napominjem javit cu Vam isti tren kada ja kupim
sradacno Vas pofuk
p.s. sada ja Vas molim jednu uslugu
gledajte ja sam komp kupio samo radi burze tako da sam informaticki nepismen pa bi Vas zamolio sta u punom smislu rijeci znaci spam
unaprijed hvala i prijatan vikend
p.p.s. ja sam pofuk sa malo p ali Vam ne zamjeram sto ste me nazvali sa Veliko P makar sam jedino na to osjetljiv i to jako zbog mame pofuk………ali kao sto rekoh ne zamjeram Vam zato sto vidim da su tenzije povisene i jos jednom se ispricavam ako sam ja krivac za to pa predlazem da se svi zajedno smirimo na celu samnom
[/quote]

Vi ste ok forumaš ali ne shvaćate da ne morate pisati na temama na kojima nemate što reći……….inače imate sjajan osjećaj za humor i ja to cijenim………………ali pisati na temi xy o nekoj sasvim drugoj se kosi sa pravilima foruma………i zagušuje forumske resurse, a nama koji to čitamo uzima dragocjeno vrijeme.

nhf




Kolega dragi, vi ste za moderatora jako neinformirani.

Ja sam korisnik od 16.09.2007.
Osim toga rijetko pišem jer ste vi, zahvaljujući zanemarivanju svoje dužnosti, omogućili nekim članovima da kontinuirano spamaju forum.

Ja na takvom forumu ne želim sudjelovati. Nemojte se zbog toga ljutiti na mene, već na sebe.
Svi vaši problemi proistječu iz činjenice da puštate nekim članovima stupidne poruke tipa LIŽI LIŽI i to na temama koje nemaju veze s dotičnom temom.

Koja je vrijednost primjerice pisanje člana P/pofuk. Dotični kontinuirano piše spam poruke po mnogim temama.

Da li vi mislite da je netko nešto naučio iz njegovih poruka? Ako mislite onda u redu, ali ako ne mislite zašto to puštate?
Zar netko baš mora pisati na investicijskom forumu iako nema nikakvog znanja.

Što se tiče našeg interesa za forum on je sasvim razumljiv jer mi imamo položene novce kod gospodina Kucila i on za nas ulaže, a određeni članovi nam rade direktnu štetu koju vi ne spriječavate iako ste plaćeni da provodite pravila koja ste sami nametnuli!
Dakle nema nikikavih problema, naročito mi nemamo nikakvih problema. Imate ih ih vi i to samo zato što ne radite svoj posao.
Što ga budete bolje obavljali imati ćete manje problema.

Sa poštovanjem
Udruga SvJuraj


kao prvo ….ispricavam se ako sam Vam svojim pisanjem prouzrocio materijalne,psihicke ,duhovne ili bilo kakve druge smetnje
kao drugo…..slazem se sa Vama da konstantno pisem gluposti i da oprostite na izrazu pizdarije jer ni sam neznam sta da radim sa sobom i svojim dionicama kako me lose ide i koje gluposti na burzi radim
kao trece……kako sam u zadnje vrijeme cesce na burzi i edukaciji glede burze po zakonu velikh brojeva ,vjerojatnosti a bogami i bozjem zakonu(tu se pozivam na naseg dragog nadbiskupa) jedna od sljedecih investicija bi trebala biti pogodak tako da kad dobro proucim dionicu i nadjem je Vama cu na privat javiti kaj sam kupio i za koliko evra pa Vi sami odlucite da li cete investirati u to i koliko cete investirati……..napominjem javit cu Vam isti tren kada ja kupim
sradacno Vas pofuk
p.s. sada ja Vas molim jednu uslugu
gledajte ja sam komp kupio samo radi burze tako da sam informaticki nepismen pa bi Vas zamolio sta u punom smislu rijeci znaci spam
unaprijed hvala i prijatan vikend
p.p.s. ja sam pofuk sa malo p ali Vam ne zamjeram sto ste me nazvali sa Veliko P makar sam jedino na to osjetljiv i to jako zbog mame pofuk………ali kao sto rekoh ne zamjeram Vam zato sto vidim da su tenzije povisene i jos jednom se ispricavam ako sam ja krivac za to pa predlazem da se svi zajedno smirimo na celu samnom
[/quote]

Vi ste ok forumaš ali ne shvaćate da ne morate pisati na temama na kojima nemate što reći……….inače imate sjajan osjećaj za humor i ja to cijenim………………ali pisati na temi xy o nekoj sasvim drugoj se kosi sa pravilima foruma………i zagušuje forumske resurse, a nama koji to čitamo uzima dragocjeno vrijeme.

nhf
[/quote]

ne slažem se kolega. Ja sam od uvaženog kolege pofuka puno više naučio nego od vas. Da sam vas slušao,a ne njega, sve bih izgubio jer stalno promašujete investicije. U određenom trenutku sam pomislio da je gotovo nemoguće imati toliko promašaja pa sam pomislio da to namjerno radite. Al sam se onda sjetio one uzrečice od Ivane7da samo 10% ljudi zarađuje na burzi, tako da je zbilja moguće da ste sve promašili. u svakom slučaju ste nevjerojatni.. [smiley]..ne mislim pri tom ništa loše [cool]

I'LL BE BACK


Moderatori, dajte nas koji samo čitamo forum zaštitite od forumaša spamera, poput Jamesa Knoxa, Guvernera, Medie, Invertera, Pofuka i sličnih.
Pokušavam nešto suvislo pročitati poput postova Flyera, ConanaO’riana, Aliena, Geronima,
Vidre, Fedje

[lol] [lol] koji kralj [lol] [lol]

I'LL BE BACK

Morao je ubacit GERONIMA, Conana da ne bude sumnjivo [lol] [lol]

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.


Primjerice moj osobni email je na gmailu i imam ga iz vremena dok vecina nisu znali sto je gmail i ne pada mi na pamet otvarati neki drugi ni radi cega.

Kako pun sebe i svojih informatickih vjestina. Pa da je rekao Yahoo mail jos jos. To zaista postoji long, long time back sta se bas i ne moze kazati za Gmail.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"



Primjerice moj osobni email je na gmailu i imam ga iz vremena dok vecina nisu znali sto je gmail i ne pada mi na pamet otvarati neki drugi ni radi cega.

Kako pun sebe i svojih informatickih vjestina. Pa da je rekao Yahoo mail jos jos. To zaista postoji long, long time back sta se bas i ne moze kazati za Gmail.
[/quote]
Ima ljudi koji su i u osamdesetima imali e-mail, a znam neke koji su imali i u sedamdesetima.

U bilo kojem momentu na svoj portfelj možete gledati kao da vam ga je tog časa netko poklonio i nije vam rekao kupovne cijene



Ja sam cijepljen od ljubomore kolikogod da to mnogima zvuci nevjerojatno i nepojmljivo. A sto se tice uvreda, nemas ti stila za to pa ides onak zdravoseljacki, no tu i je kvaka jer ne vidis razliku. Al ne brini, s godinama i iskustvom mozda steknes stil. S naglaskom na mozda.

Evo ti hint da pocnes uciti gdje su razlike u vrijedjanjima: recimo ja tebe nikad nisam nazvao primjerice governorcicem, govnarnorom ili slicno. Al tebi pesek i slicni kojekakvi nazivi su svakodnevna stvar. Kuzis razliku?

p.s.
Posto pretpostavljam da ces se uhvatiti za ono "krpelj" od maloprije to potrazi pod metafore za docaravanje parazitske veze. Mogao sam i napisati brsljan al, eto, nije mi palo na pamet. Nastavi samo i dalje brutalno zaradjivati i ne daj se smetati od mojih burek zarada jer cu na kraju pomisliti da si zavidan.

gledaj pesek, ti mene ne možeš uvrijediti jer si jedan veliki neznalica i kao takav meni potpuno nezanimljiv. Nadalje.. glede "parazitske veze"… čovjek ti je i sam odgovorio ali ti iz nekog razloga ne prestaješ u pokušajima mojeg diskreditiranja i to iz potpuno čistog mira ničim izazvan i tako već mjesecima. To nalaže da si itekako ljubomoran, a to što ti ovdje pokušavaš prikazati možeš prikačiti mačku o rep.

Srećom pa me ti ne možeš uvrijediti jer si jedno veliko ništa, a ljudi do čijeg mišljenja mi je stalo misle itekako svojom glavom, pa bih te ovim putem molio da shvatiš da ovime indirektno vrijeđaš i njih. Nisam očekivao da se ovako nisko možeš spustiti iako su me neki upozorili na to. sramota. FUJ FUJ FUJ. [bye]
[/quote]

[thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

A šta kažu nato moderatori?


Nakon dosta razmišljanja odlučili smo pokrenuti ovu temu kao najbolje (najmanje loše) rješenje sprječavanja preplavljivanja foruma pisanjem tvrdnji bez ili s dvojbenim argumentima.

Ovo je dakle mjesto gdje od sada možete pisati što očekujete za određenu dionicu, da li je precijenjena ili podcijenjena, a ne želite pisati argumente. Od sada također ovdje iznosite neprovjerene informacije koje ste negdje čuli i sl. Na svim drugim mjestima ovakve poruke će biti brisane.

Mišljenje redakcije portala poslovni.hr je da nikako ne bi trebali ulagati na temelju informacija s ove teme bez samostalne istrage i provjere tih informacija. Ako slučajno radite suprotno, sami ste krivi za eventualne negativne posljedice i nemate pravo na ovom forumu iznositi optužbe na tuđi račun za to.

Upozorenje:Nigdje na forumu, uključujući ovu temu, i dalje ne smijete vrijeđati druge korisnike ovog foruma, pisati negativno o njim kao osobama, što rade ili su radili na drugim forumima, nagađati tko su pravom životu. U eventualnim kritikama tuđih poruka i dalje morate biti maksimalno pristojni.

[lol]




Vijeko, upravo mi je pala na pamet ideja kako smanjiti mogucnost da osoba ima vise nickova, sad se ne sjecam jer je to bilo vec davno ali napravite da svaki novi korisnik (forumas) mora dati svoju email adresu prilikom registracije ali da ista ne smije biti sa freemail servisa.
Znaci bez

@gmail
.com

@hotmail
.com

@yahoo
.com

@net
.hr

Tako će se morati davati adrese od firme u kojoj se radi, ili od username-a od t-coma (uglavnom privatne) i vise ljudi nece biti u mogucnosti samo dako raditi nove account-e [thumbsup]

Kolega, inicijativa je OK, ali s ovime uskracujete pravo na anonimnost na forumu, sto je po meni necuveno… Po vama bi se svatko na ovom forumu trebao identificirati imenom i prezimenom… Da jos i JMBG da?
[/quote]



Vijeko, upravo mi je pala na pamet ideja kako smanjiti mogucnost da osoba ima vise nickova, sad se ne sjecam jer je to bilo vec davno ali napravite da svaki novi korisnik (forumas) mora dati svoju email adresu prilikom registracije ali da ista ne smije biti sa freemail servisa.
Znaci bez

@gmail
.com

@hotmail
.com

@yahoo
.com

@net
.hr

Tako će se morati davati adrese od firme u kojoj se radi, ili od username-a od t-coma (uglavnom privatne) i vise ljudi nece biti u mogucnosti samo dako raditi nove account-e [thumbsup]

Ma da ne bi mozda i broj racuna s pinom od tokena? Mozda OIB i JMBG? Primjerice moj osobni email je na gmailu i imam ga iz vremena dok vecina nisu znali sto je gmail i ne pada mi na pamet otvarati neki drugi ni radi cega. T-com? Otvorim svaki dan novi emai ak hocu. Adresa od firme? I toga otvorim beskonacno ak zelim. Usput, vidim da ste napisali i net.hr domenu. Divno, dakle po Vama tkogod ima prek Iskona internet mogao bi se pozdraviti od foruma? Bio sam i sam admin svojevremeno jednog foruma i takvo rjesenje kakvo predlazete je jednostavno neizvedivo jer cak da i krenete u provedbu takvih zamisli ostali bi ste bez korisnika i onih zeljenih i onih nezeljenih.
[/quote]

Da li je to zato sto obojica imate vise nikova?
[/quote]

Naravno da ne… Motiv mojega posta je bio da ukažem na neizvedivost i neopravdanost tvojeg prijedloga a ne reakcija kao da sam se toboze ja nasao prepoznat i prozvan u tome. Cak nikad nisam, ni od najneozbiljnijih clanova bio prozivan za navedene radnje ikad, a cini mi se, ni Alien…

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8



Primjerice moj osobni email je na gmailu i imam ga iz vremena dok vecina nisu znali sto je gmail i ne pada mi na pamet otvarati neki drugi ni radi cega.

Kako pun sebe i svojih informatickih vjestina. Pa da je rekao Yahoo mail jos jos. To zaista postoji long, long time back sta se bas i ne moze kazati za Gmail.
[/quote]

Jel 5 godina na gmailu dovoljno dugo? Meni je. Kad se pojavio gmail otkantao sam yahoo (iako i dan danas valjda imam ziv taj account ali ga ne koristim). Nemam nikakvo ogromno informaticko znanje jer ima kolega na forumu koji su eksperti, ali znam vise od vecine. Kao sto i Vi znate vise od vecine o brodarima, pa Vam nikad nisam rekao da ste puni sebe. Mozda sam trebao?

@ trotter
Eto, kolega, izgleda da za sve postoji prvi put pa da nas se i prozove za multinickove. Ja se ne uzbudjujem oko toga – neka svatko misli stogod hoce.

Na uvrede nekih forumasa koje gore procitah se uopce ne mislim referirati jer takav stil pisanja i vrijedjanja drugih puno vise govori o onima koji su ih izrekli nego o meni.

Techmane .
Vi ste veliki covjek nedajte se ispovocirat,samo veliki covjek poput vas sve ovo moze,najbolj ste,
Da nije vas ja bi veliki novac izgubio,al vec dvije godine samo suprotno od vas,i ja pravim neki plus,mali ali plus.
Hvala vam od srca.

Nek vam crkva plati harac, a ne narod.

New Report

Close